Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Knox Auerbach
Northview
|
Northview | JR | 20 | -2.2% | ||
2 |
Derek Cox
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SO | 17 | +3.8% | PB | |
3 |
Brennan Day
Greenbrier
|
Greenbrier | SO | 16 | – | PB | |
4 |
Jon Lancaster
Heritage (Catoosa)
|
Heritage (Catoosa) | JR | 15 | – | PB | |
5 |
Landon Bennett
Pope
|
Pope | SR | 14 | – | PB | |
6 |
Jeffrey Durmer
Saint Pius X
|
Saint Pius X | FR | 13 | – | PB | |
7 |
Joonas Koski
Northview
|
Northview | SO | 12 | – | PB | |
8 |
Robert Wylie
Oconee County
|
Oconee County | SO | 11 | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Noah Oh
Chamblee
|
Chamblee | FR | 9 | +0.4% | PB | |
10 |
Matthew Clark
North Cobb Christian
|
North Cobb Christian | JR | 7 | – | PB | |
11 |
John Mataxas
Jenkins
|
Jenkins | SO | 6 | – | PB | |
12 |
Aidan Brook
Oconee County
|
Oconee County | FR | 5 | – | ||
13 |
Nick Palmer
Starr's Mill
|
Starr's Mill | FR | 4 | – | ||
14 |
Patrick Leonard
Westminster Prep
|
Westminster Prep | JR | 3 | +5.7% | PB | |
15 |
Niko Stines
North Atlanta
|
North Atlanta | SO | 2 | – | ||
16 |
Jack King
Marist
|
Marist | JR | 1 | – | PB |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Landon Bennett
Pope
|
Pope | SR | 136 | – | PB | |
2 |
Knox Auerbach
Northview
|
Northview | JR | 135 | -3.7% | ||
3 |
Derek Cox
Westminster Prep
|
Westminster Prep | SO | 134 | +3.3% | PB | |
4 |
Brennan Day
Greenbrier
|
Greenbrier | SO | 134 | – | PB | |
5 |
Jon Lancaster
Heritage (Catoosa)
|
Heritage (Catoosa) | JR | 130 | – | PB | |
6 |
Robert Wylie
Oconee County
|
Oconee County | SO | 127 | – | PB | |
7 |
Jeffrey Durmer
Saint Pius X
|
Saint Pius X | FR | 124 | – | PB | |
8 |
Joonas Koski
Northview
|
Northview | SO | 123 | – | PB | |
9 |
John Mataxas
Jenkins
|
Jenkins | SO | 118 | – | PB | |
10 |
Noah Oh
Chamblee
|
Chamblee | FR | 117 | -1.6% | ||
11 |
Aidan Brook
Oconee County
|
Oconee County | FR | 116 | – | ||
12 |
Nick Palmer
Starr's Mill
|
Starr's Mill | FR | 115 | – | ||
13 |
Niko Stines
North Atlanta
|
North Atlanta | SO | 113 | – | ||
14 |
Patrick Leonard
Westminster Prep
|
Westminster Prep | JR | 112 | +5.7% | PB | |
15 |
Matthew Clark
North Cobb Christian
|
North Cobb Christian | JR | 111 | – | ||
16 |
Jack King
Marist
|
Marist | JR | 111 | – | PB | |
17 |
Mathew Williams
Chamblee
|
Chamblee | SR | 109 | +4.0% | PB | |
18 |
Michael Materne
Oconee County
|
Oconee County | SR | 108 | – | ||
19 |
Michael Thurston
Marist
|
Marist | SR | 104 | – | ||
20 |
Alan Trejo
Dalton
|
Dalton | JR | 104 | – | PB | |
21 |
Jordan Neiswender
North Paulding
|
North Paulding | JR | 103 | – | PB | |
22 |
Michael Arcemont
Saint Pius X
|
Saint Pius X | SR | 102 | – | ||
23 |
Fear Churchwell
Clarke Central
|
Clarke Central | SO | 100 | – | PB | |
24 |
Hayden Bartsch
Atlanta International
|
Atlanta International | JR | 99 | – | ||
25 |
Garrett Cooper
Saint Pius X
|
Saint Pius X | SO | 97 | – | PB | |
26 |
Matthew Arcemont
Saint Pius X
|
Saint Pius X | SO | 96 | – | ||
27 |
Alex Hentenaar
Winder Barrow
|
Winder Barrow | SR | 95 | – | ||
28 |
Kyle Craig
Northview
|
Northview | JR | 94 | – | ||
29 |
Alexander Perry
Chamblee
|
Chamblee | SO | 94 | -2.3% | ||
30 |
Joseph Clark
North Cobb Christian
|
North Cobb Christian | FR | 93 | – | ||
31 |
Jacob Musgrove
Jefferson
|
Jefferson | JR | 92 | – | PB | |
32 |
Drew Whitmoyer
Northview
|
Northview | FR | 92 | – | PB | |
33 |
Ethan Nalwasky
Cambridge
|
Cambridge | FR | 92 | – | ||
34 |
Will Pfleger
Lakeside (DeKalb)
|
Lakeside (DeKalb) | SR | 92 | +5.5% | PB | |
35 |
Nick Gonzalez
Marist
|
Marist | FR | 90 | – | ||
36 |
Nicholas Coats
North Paulding
|
North Paulding | SR | 90 | – | ||
37 |
Owen Downs
Westminster Prep
|
Westminster Prep | FR | 87 | – | PB | |
38 |
Thomas Blaydes
Pope
|
Pope | JR | 87 | – | ||
39 |
Casey Hitch
Veterans
|
Veterans | SR | 87 | – | PB | |
40 |
Andrew Ferrell
The Lovett School
|
The Lovett School | FR | 86 | – | ||
41 |
Austin Daniel
Cambridge
|
Cambridge | FR | 85 | – | PB | |
42 |
Jake Todd
Cambridge
|
Cambridge | SO | 85 | – | PB | |
43 |
William Uphouse
Woodward Academy
|
Woodward Academy | SR | 83 | – | ||
44 |
Eamonn Pots
Pope
|
Pope | SR | 82 | – | ||
45 |
Charlie Thain
Pope
|
Pope | SO | 75 | – | ||
46 |
Ryan Davis
Thomasville
|
Thomasville | SR | 73 | – | ||
47 |
Robert McMorrow
Riverside Military
|
Riverside Military | JR | 71 | – | ||
48 |
Sean Warren
Houston County
|
Houston County | SO | 69 | – | ||
49 |
Marque Owens
Lakeside (DeKalb)
|
Lakeside (DeKalb) | JR | 69 | – | ||
50 |
Gerald Johnson
First Presbyterian Day
|
First Presbyterian Day | SR | 68 | – |