Login
Register
Login
Register
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
Close
Home
Meets
Top Times
Team Rankings
Recruiting
Videos
Meet Simulator
Help
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Completed
Dec 7–8, 2019
LCM
Poznań, POL
CMAS World Cup - GOLDEN FINAL
Meet Dashboard
50 Individual
Event
50 Individual
100 Individual
200 Individual
400 Individual
800 Individual
Men
Gender
Men
Women
Open
Age Group
All Age Groups
Open
12 - 17
Timed Finals
Name
Team
Time
RT
1
Zhuoheng Li
China
China
19.07
0.83
2
Danylo Kolodiazhnyi
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
19.08
0.84
3
Drew Modrov
United States
United States
19.49
0.84
4
Dmitry Gavrilov
Belarus
Belarus
19.60
0.86
5
Dmitry LAPSHIN
Novosibirsk
Novosibirsk
19.61
0.79
6
Viktor Riepin
Pedagogical Kharkiv
Pedagogical Kharkiv
19.76
0.94
6
Artur Artamonov
Ukraine
Ukraine
19.76
0.80
6
Denis Deev
Novosibirsk
Novosibirsk
19.76
0.88
9
Marcin Lukowicz
Aqua Sport Kościerzyna
Aqua Sport Kościerzyna
19.78
–
10
Maxim Strokan
Кемерово СШОР
Кемерово СШОР
19.87
–
11
Javier Matteo Caicedo Campo
Octopus
Octopus
20.02
0.85
12
Lev Shtraikh
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
20.03
0.95
13
Aliaksei Skalazub
Belarus
Belarus
20.14
0.79
14
Yevhen Stepanchuk
Ukraine
Ukraine
20.37
0.88
15
Andrei Khomiakov
Свердловская область / Sverdlovsk
Свердловская область / Sverdlovsk
20.47
0.94
16
Bartosz Ogórek
KS Laguna 24 Toruń
KS Laguna 24 Toruń
20.59
0.83
17
Denis Vorobtcov
Saint-Petersburg
Saint-Petersburg
20.63
1.00
18
Pavlo Sharan
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
20.70
0.97
19
Oleksandr Skarlat
Ukraine
Ukraine
20.76
0.86
20
Mikhail Berezhinskiy
Novosibirsk
Novosibirsk
20.81
–
21
Glib Liashenko
Pedagogical Kharkiv
Pedagogical Kharkiv
20.98
0.91
22
Kacper Jurczak
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
21.02
0.83
23
Ilja Novikov
SK AKVALANG
SK AKVALANG
21.04
0.93
24
Evgeny Kurin
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
21.06
0.81
25
Yevhenii Rzheutskyi
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
21.12
0.76
26
Ryuta Maki
Japan
Japan
21.27
0.78
27
Alexander Rekos
SPORT CLUB Senec
SPORT CLUB Senec
21.42
0.85
28
Shunichi Shimokawa
Japan
Japan
21.45
0.91
29
Roman Hlovatskyi
Aqualeader - CSTK3
Aqualeader - CSTK3
21.47
0.90
30
Daugela Karolis
GINTARAS SC
GINTARAS SC
21.73
0.85
31
Pavel Dudchenko
Тульская область
Тульская область
21.83
0.98
32
Oleh Vereta
SK OASIS Malyn
SK OASIS Malyn
22.54
–
33
Tsz Ngai Yip
Silvery Shark Sport Association
Silvery Shark Sport Association
22.75
0.78
34
Jianming Lan
China
China
25.33
0.99
–
Evgenii Petrov
OSN AMFIPRION OLECKO
OSN AMFIPRION OLECKO
NS
–
Events
Close
Dummy text
1
50 Individual Men
2
50 Individual Women
3
50 Individual Men (12 - 17)
4
50 Individual Women (12 - 17)
5
800 Individual Men
6
800 Individual Women
7
800 Individual Men (12 - 17)
8
800 Individual Women (12 - 17)
9
50 Individual Men
10
50 Individual Women
11
50 Individual Men (12 - 17)
12
50 Individual Women (12 - 17)
13
200 Individual Men
14
200 Individual Women
15
200 Individual Men (12 - 17)
16
200 Individual Women (12 - 17)
17
100 Individual Men
18
100 Individual Women
19
100 Individual Men (12 - 17)
20
100 Individual Women (12 - 17)
21
100 Individual Men
22
100 Individual Women
23
100 Individual Men (12 - 17)
24
100 Individual Women (12 - 17)
25
100 Individual Men
26
100 Individual Women
27
100 Individual Men (12 - 17)
28
100 Individual Women (12 - 17)
29
400 Individual Men
30
400 Individual Women
31
400 Individual Men (12 - 17)
32
400 Individual Women (12 - 17)
33
50 Individual Men
34
50 Individual Women
35
50 Individual Men (12 - 17)
36
50 Individual Women (12 - 17)
37
200 Individual Men
38
200 Individual Women
39
200 Individual Men (12 - 17)
40
200 Individual Women (12 - 17)
41
400 Relay Men
42
400 Relay Women
43
400 Relay Men (12 - 17)
44
400 Relay Women (12 - 17)
Events
Events
50 Free
100 Free
200 Free
400 Free
800 Free
1500 Free
50 Back
100 Back
200 Back
50 Breast
100 Breast
200 Breast
50 Fly
100 Fly
200 Fly
200 IM
400 IM
200 Free Relay
400 Free Relay
800 Free Relay
200 Medley Relay
400 Medley Relay