Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarrett Payne
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | 11 | +2.0% | PB | |
2 |
Andrew Ketler
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 9 | +3.1% | PB | |
3 |
Jager Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 8 | +1.6% | PB | |
4 |
Liam Randolph
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 7 | +0.5% | PB | |
5 |
Liam Friedlander
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 6 | – | PB | |
6 |
Zach Zornan Ferguson
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 5 | – | PB | |
7 |
Alex Gallagher
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 4 | -0.3% | ||
8 |
William Gao
Allegheny North
|
Allegheny North | 3 | – | PB | |
9 |
Levi Hansen
Cavalier Swim Cl
|
Cavalier Swim Cl | 2 | +1.9% | PB | |
10 |
Noah Long
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 1 | – | ||
11 |
John Majerus
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | +2.8% | PB | |
12 |
Evan Blazer
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | +5.6% | PB | |
13 |
Haihan Xu
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | PB | |
14 |
Spencer Fisher
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -0.8% | ||
15 |
Aiden Bunker
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | PB | |
16 |
Aidan Levis
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
17 |
Erik Seicean
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | +1.6% | PB | |
17 |
Alex Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | – | +2.2% | SB | |
19 |
Gavin Blazer
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | ||
20 |
Michael Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +1.1% | SB | |
21 |
Ethan Cope
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | +2.7% | SB | |
22 |
Joseph Gardner
Mount Pleasant A
|
Mount Pleasant A | – | – | PB | |
23 |
Chris Zhou
Millcreek Swim Team
|
Millcreek Swim Team | – | – | PB | |
24 |
Josh Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +1.1% | PB | |
25 |
Logan Snively
Unattached
|
Unattached | – | -1.1% | ||
26 |
Andrew lewis
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | +9.2% | PB | |
27 |
Eric Cui
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +2.6% | PB | |
28 |
Ben Holm
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | PB | |
29 |
Connor Lydon
Norwin Aqua Club
|
Norwin Aqua Club | – | +1.9% | PB | |
30 |
Luke Hartman
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
31 |
Trent Powell
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
31 |
Alex Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | -2.8% | ||
33 |
Stevie Green
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | -0.3% | ||
34 |
Mitchell Bradford
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
35 |
Jack McGrail
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
36 |
Nolan Tanner
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | +2.5% | PB | |
37 |
Hunter Raymer
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
38 |
Pavel Schabanow
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
39 |
Seth Merriman
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | -1.9% | ||
40 |
Zachary Carpeal
Unattached
|
Unattached | – | +9.0% | PB | |
41 |
Ryan Frank
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | +0.1% | PB | |
42 |
Tomas Cakulev
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +0.7% | SB | |
43 |
Mason Currier
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
44 |
Sean Esposito
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +11.8% | PB |