Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jarrett Payne
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | 11 | +2.7% | PB | |
2 |
Ethan Cope
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 9 | +6.0% | PB | |
3 |
Ben Davis
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 8 | +1.2% | PB | |
4 |
Haihan Xu
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 7 | – | PB | |
5 |
Parker Sterlitz
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 6 | +0.3% | PB | |
6 |
Noah Long
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 5 | – | ||
7 |
William Gao
Allegheny North
|
Allegheny North | 4 | – | ||
8 |
Andrew Ketler
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 3 | – | PB | |
9 |
Gideon Goettler
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | 2 | – | PB | |
10 |
Liam Friedlander
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 1 | +3.1% | PB | |
11 |
Levi Hansen
Cavalier Swim Cl
|
Cavalier Swim Cl | – | – | PB | |
12 |
Drew Griffith
Butler YMCA Aquatic Club
|
Butler YMCA Aquatic Club | – | – | PB | |
13 |
Evan Blazer
Springfield Family YMCA (Ohio)
|
Springfield Family YMCA (Ohio) | – | +1.4% | SB | |
14 |
Josh Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +5.8% | PB | |
15 |
Trent Powell
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
16 |
Andrew lewis
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | PB | |
17 |
Hunter Raymer
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
18 |
Brady Lawrence
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | PB | |
19 |
Wyatt Courville
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
20 |
Stevie Green
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | +0.5% | PB | |
21 |
Erik Seicean
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | -1.8% | ||
22 |
Iason Cho
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | ||
23 |
Nolan Tanner
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
24 |
Gavin Blazer
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | ||
25 |
Shoonfon Li
Horsehead Thrashers
|
Horsehead Thrashers | – | +2.0% | PB | |
26 |
Ben Holm
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | +4.4% | PB | |
27 |
Spencer Fisher
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -0.2% | ||
28 |
Henry Koloc
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | – | – | PB | |
29 |
Cole Schaefer
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | – | – | PB | |
30 |
Alex Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | – | – | PB | |
31 |
Luke Wyszynski
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | – | PB | |
32 |
Nathan Herbert
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | -1.5% | ||
33 |
Ben Goodman
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | – | – | ||
34 |
Dane Fazio
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | ||
35 |
Mason Brady
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | – | PB | |
36 |
Ben Sheets
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | – | PB | |
37 |
Riley Williams
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | PB | |
38 |
Todd Dong
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +2.4% | SB | |
39 |
Hayden Price
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | -2.2% | ||
40 |
Alex Liu
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
41 |
Jack McGrail
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
42 |
Quinn MacPhail
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
43 |
Preston Wooley
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | -1.2% |