Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jason Tosh
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 11 | – | PB | |
2 |
Ben Winslow
Woodland Hills Aquatic Team
|
Woodland Hills Aquatic Team | 9 | – | PB | |
3 |
Zach Zornan Ferguson
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 8 | – | PB | |
4 |
Alex Gallagher
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 7 | -2.7% | ||
5 |
Jager Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 6 | +1.9% | PB | |
6 |
Cash Strickland
Lakeshore Swim Club
|
Lakeshore Swim Club | 5 | +8.6% | PB | |
7 |
Alex Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 4 | -0.9% | ||
8 |
Cole Schaefer
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 3 | – | PB | |
9 |
Ruben Szabo
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 2 | -1.3% | ||
10 |
Michael Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 1 | +6.4% | SB | |
11 |
Chris Zhou
Millcreek Swim Team
|
Millcreek Swim Team | – | – | ||
12 |
Allan Liu
Peters Township
|
Peters Township | – | – | ||
13 |
Jake Carstater
Millcreek Swim Team
|
Millcreek Swim Team | – | +4.5% | PB | |
14 |
David Shi
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
15 |
Logan Hockenberry
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | – | – | PB | |
16 |
Mason Brady
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA
|
Cuyahoga Falls Riverfront YMCA | – | -1.4% | ||
17 |
Ryan Frank
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | +2.4% | PB | |
18 |
Shoonfon Li
Horsehead Thrashers
|
Horsehead Thrashers | – | – | PB | |
19 |
Stevie Green
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | +3.3% | PB | |
20 |
Brady Lawrence
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | PB | |
21 |
Todd Dong
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +3.4% | PB | |
22 |
Luke Myers
Bethel Park Recreation
|
Bethel Park Recreation | – | – | PB | |
23 |
Josiah Panizzi
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | – | PB | |
24 |
Hunter Raymer
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
25 |
Ben Sheets
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | – | PB | |
26 |
Nathan Herbert
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | +0.7% | SB | |
27 |
Dane Fazio
North Hills Aquatic
|
North Hills Aquatic | – | – | ||
27 |
Mitchell Bradford
Unattached
|
Unattached | – | -1.5% | ||
29 |
Pavel Schabanow
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
30 |
Mason Currier
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
– |
Seth Merriman
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – |