Site logo

Florida Gold Coast Senior Long Course Championships

100 Fly Men

Timed Finals LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Edson Lima unattached 55.46
725 +0.4% SB
2 Steven Aimable Azura Florida Aquatics  logo 56.90
793 -2.6%
3 Miguel Bernotti Boca Raton Swim logo 57.55
765
4 Sean Arrington Miami Swimming logo 57.59
764
5 Anthony Barbar Westminster Academy Swim Club logo 58.08
743
6 Philippe Marcoux Swim Fort Lauderdale logo 58.23
737
7 Sidrell Williams Azura Florida Aquatics  logo 58.27
736 +4.4% SB
8 Ted Ho East Coast Aquatic Club logo 58.28
750 +2.2% PB
9 Miguel Basalo Metro Aquatic Club of Miami logo 58.37
732 +1.4% PB
10 Adrian Moya Metro Aquatic Club of Miami logo 58.53
725 +1.8% SB
11 Michael Hartshorne Jupiter Dragons Swim Team logo 59.01
705 PB
12 Lucas Duarte unattached 59.36
591
13 Austin Saunders Westminster Academy Swim Club logo 59.40
690 +1.7% SB
14 Gonzalo Vegas Azura Florida Aquatics  logo 59.54
684 PB
15 Bryce Pierce East Coast Aquatic Club logo 59.79
674
16 Brayan Perez Blue Marlins of Hialeah Garden logo 1:00.50
661 +0.7% SB
17 Andrew Garcia Miami Swimming logo 1:00.90
645 PB
18 Jonathan Farah South Florida Aquatic Club logo 1:00.92
629 +4.8% SB
19 Kerollos Ibrahim unattached 1:01.42
610 +1.9% PB
20 Matthew Dewey Stone Crabs Swim Team logo 1:01.51
606 +2.6% PB
21 Pedro Serrano Metro Aquatic Club of Miami logo 1:01.70
614
22 Michael Limia Metro Aquatic Club of Miami logo 1:01.72
598 PB
23 Jose Diaz Lainez Pine Crest logo 1:01.87
608 +0.5% PB
24 Antony Novak Pine Crest logo 1:01.96
604 PB
25 Luis Salazar Blue Marlins of Hialeah Garden logo 1:02.23
594 +4.2% PB
26 Salvador Perez Miami Swimming logo 1:02.29
592
27 Teolio Darias Gulliver Swim Club logo 1:02.38
573 +7.0% PB
28 Samuel Bauta AK Sharks logo 1:03.12
560 -1.9%
29 Jonathan Stankovic East Coast Aquatic Club logo 1:03.25
541 +2.2% PB
30 Taylor Eaddy Heritage Aquatic Team logo 1:03.66
525 +1.6% SB
31 Samuel Cesin-Salazar Azura Florida Aquatics  logo 1:03.68
525 +3.4% PB
32 Francisco Beron-Vera Miami Swimming logo 1:04.20
506
33 Rogelio Baucells Flying Fish Swim Club (Florida) logo 1:04.38
514 PB
34 Xavier Gorriti Wahoos of Wellington logo 1:04.64
490
35 Xavier Philips East Coast Aquatic Club logo 1:04.88
481
36 Yonder Rojas Metro Aquatic Club of Miami logo 1:05.57
471 +5.6% SB
37 Alexander Deybach Miami Swimming logo 1:05.81
463 PB
38 Max Fermayer Azura Florida Aquatics  logo 1:06.14
603 +1.5% PB
39 Daniel Westgate Stone Crabs Swim Team logo 1:06.39
443 PB
40 Sebastian Velazquez Metro Aquatic Club of Miami logo 1:07.28
412 +8.3% PB
41 Joshua Block Pine Crest logo 1:08.00
388
42 Cameron Anderson Martin County Aquatics logo 1:08.32
364
Matthew Petreski Hammerhead Aquat logo NS
Runar Borgen Performance Aquatics logo NS
Josiah Morales Performance Aquatics logo NS
Jason Woodburn unattached NS
Nando Rodriguez Metro Aquatic Club of Miami logo NS
Ethan Hauber Heritage Aquatic Team logo NS
Heath Brames South Florida Aquatic Club logo NS
Jose Pac Plantation Swim Team logo NS
Kenaz Sweeting Hammerhead Aquat logo NS
Tristan Hichkad Nova Southeaster logo NS
Bryce Butler TS Aquatics logo NS
Nico Carbone Miami Swimming logo NS