Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kathryn Saurborn
Planet Swim Aqua
|
Planet Swim Aqua | 24 | -1.1% | ||
2 |
Aubrey Miller
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 21 | +1.5% | PB | |
3 |
Kathryn Brewer
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 20 | +1.4% | PB | |
4 |
Hanna Barton
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 19 | – | PB | |
5 |
Isabelle Bularca
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 18 | – | ||
6 |
Katie Cronin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 17 | -3.1% | ||
7 |
Chloe Hampson
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 16 | -2.5% | ||
8 |
Cat Sterlacci
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 15 | -0.8% | ||
9 |
Kristen Nutter
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 14 | +0.9% | SB | |
10 |
Emma Colvin
Titusville Swim
|
Titusville Swim | 13 | +0.6% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Grace Molinaro
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 11 | – | PB | |
12 |
Taylor Grabenhorst
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 9 | – | PB | |
13 |
Jilian Schulte
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 8 | – | PB | |
14 |
Madison Pyhel
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 7 | – | ||
15 |
Madelyn Snodgrass
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 6 | – | PB | |
18 |
Olivia Kercheval-Roig
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 3 | – | PB | |
20 |
Madison Moffitt
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 1 | -3.8% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
21 |
Lilly McCabe
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 525 | – | PB | |
22 |
Hallie Hunt
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 501 | – | ||
25 |
Taylor Emerson
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 484 | – | ||
26 |
Alyssa Viner
Mandarin Aquatic
|
Mandarin Aquatic | 481 | – | ||
27 |
Sydney Sheppard
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 471 | +0.8% | SB | |
30 |
Caroline Rossi
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 459 | -7.0% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kathryn Saurborn
Planet Swim Aqua
|
Planet Swim Aqua | 638 | -2.2% | ||
2 |
Kathryn Brewer
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 617 | +1.3% | PB | |
3 |
Chloe Hampson
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 586 | -0.9% | ||
4 |
Kristen Nutter
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 569 | +2.0% | SB | |
5 |
Isabelle Bularca
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 567 | – | ||
6 |
Hanna Barton
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 558 | – | PB | |
7 |
Katie Cronin
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 557 | -3.6% | ||
8 |
Aubrey Miller
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 553 | -2.3% | ||
9 |
Cat Sterlacci
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 548 | -1.4% | ||
9 |
Emma Colvin
Titusville Swim
|
Titusville Swim | 548 | +0.6% | SB | |
11 |
Grace Molinaro
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 537 | – | PB | |
12 |
Jilian Schulte
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 519 | – | PB | |
13 |
Madison Pyhel
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 519 | – | ||
14 |
Olivia Kercheval-Roig
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 516 | – | PB | |
15 |
Taylor Grabenhorst
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 504 | – | PB | |
17 |
Madelyn Snodgrass
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 498 | – | ||
20 |
Madison Moffitt
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 491 | -1.8% | ||
22 |
Ardinn Grabenhorst
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 487 | – | ||
23 |
Caroline Rossi
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 483 | -5.1% | ||
25 |
Alyssa Viner
Mandarin Aquatic
|
Mandarin Aquatic | 479 | – | ||
26 |
Taylor Emerson
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 473 | – | ||
28 |
Sydney Sheppard
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 468 | +0.6% | SB | |
29 |
Hallie Hunt
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 466 | – | ||
32 |
Kara Wilkins
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 459 | -0.4% | ||
33 |
Lilly McCabe
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 455 | – | ||
34 |
Susan Faremouth
Swim Florida
|
Swim Florida | 454 | – | PB | |
35 |
Anna Stotler
Planet Swim Aqua
|
Planet Swim Aqua | 452 | – | PB | |
37 |
Keely Radloff
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 443 | +0.2% | PB | |
38 |
Margarita Czupryn
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | 441 | – | ||
41 |
Angelique Benda
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 438 | +5.2% | PB | |
44 |
Kenzie James
Florida State (CCS)
|
Florida State (CCS) | 424 | -4.1% | ||
45 |
Savannah Crutchfield
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 423 | – | ||
46 |
Emily Massengale
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 422 | -1.7% | ||
50 |
Sabrina Vergara
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 359 | – | ||
52 |
Shelby McKeever
Brevard Swim Club
|
Brevard Swim Club | 311 | +8.3% | PB | |
53 |
Mia Hudanich
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 281 | – | ||
54 |
Brooke Harrigan
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 259 | – | ||
– |
Allison Greenwood
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | NS | – | – | |
– |
Savannah Buch
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | – | – | ||
– |
Kimmy Chang
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | NS | – | – | |
– |
Casey Hayford
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 |
Laci Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 5 | +1.9% | PB | |
17 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 4 | +2.1% | PB | |
19 |
Elliot Easton
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 2 | – | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
23 |
Reilly McCabe
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 498 | ||
28 |
Michelle Whelton
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 471 | PB | |
29 |
Katie Laferriere
Rocket Swimming
|
Rocket Swimming | 466 | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
16 |
Leigha O'Connor
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 502 | +1.6% | PB | |
18 |
Grace Hu
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 495 | – | PB | |
19 |
Elliot Easton
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 493 | – | PB | |
21 |
Laci Herron
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 490 | +0.4% | PB | |
24 |
Michelle Whelton
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 481 | – | PB | |
27 |
Reilly McCabe
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 469 | – | ||
30 |
Katie Laferriere
Rocket Swimming
|
Rocket Swimming | 463 | – | PB | |
36 |
Evelyn Negrette
Sea Dragon Aquat
|
Sea Dragon Aquat | 445 | -0.9% | ||
39 |
Dana Chen
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 440 | +1.7% | PB | |
40 |
Carissa Rinard
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 438 | +0.1% | PB | |
42 |
Maya Golubovic
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 437 | +0.7% | PB | |
43 |
Molly Gerrard
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 429 | – | ||
47 |
Allison Holmes
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 407 | – | PB | |
48 |
Mary Caswell
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | 390 | -2.0% | ||
49 |
Selin Shilts
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | 371 | +2.6% | PB | |
51 |
Devin Hurst
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 357 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Abby Gibbons
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 24 | +1.0% | SB | |
2 |
Gabby Donahue
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 21 | +2.1% | SB | |
3 |
Ella Marlow
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 20 | -2.2% | ||
4 |
Jaden Herbet
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 19 | +0.6% | PB | |
5 |
Brooke Boling
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 18 | – | PB | |
6 |
Moriah Freitas
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 17 | +4.8% | PB | |
7 |
Lizzy Linartas
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 16 | +1.3% | PB | |
8 |
Anna Freed
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 15 | +2.2% | PB | |
9 |
Belle Whitfield
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 14 | +3.9% | PB | |
10 |
Makayla Kraus
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 13 | -0.2% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
11 |
Haley Harris
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 11 | – | ||
12 |
Mackenzie Hall
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 9 | – | PB | |
13 |
Justine Answeeney
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | 8 | – | PB | |
14 |
Desirae Horgeshimer
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 6 | +1.5% | PB | |
14 |
Abigail Carroll
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 6 | – | ||
16 |
Anna Gray
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 5 | +2.2% | PB | |
17 |
Carolina Loayza
Swim Florida
|
Swim Florida | 4 | +1.0% | PB | |
18 |
Bianca Degrado
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 3 | – | PB | |
19 |
Emily Visscher
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 2 | – | ||
20 |
Saundra Hecky
Titusville Swim
|
Titusville Swim | 1 | -0.4% |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
24 |
Kaitlynne Goz
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 488 | +2.5% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Abby Gibbons
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 589 | -0.5% | ||
2 |
Gabby Donahue
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 572 | +0.7% | SB | |
3 |
Ella Marlow
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 563 | -3.9% | ||
3 |
Jaden Herbet
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 563 | -0.6% | ||
5 |
Brooke Boling
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 544 | – | PB | |
6 |
Moriah Freitas
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 535 | +4.6% | PB | |
7 |
Lizzy Linartas
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 513 | +0.1% | PB | |
8 |
Makayla Kraus
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 508 | -0.8% | ||
8 |
Stella Grace Watts
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 508 | – | PB | |
10 |
Belle Whitfield
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 506 | +2.6% | PB | |
11 |
Anna Freed
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 500 | +0.3% | PB | |
12 |
Carolina Loayza
Swim Florida
|
Swim Florida | 498 | +1.0% | PB | |
13 |
Haley Harris
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 497 | – | ||
14 |
Anna Gray
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 496 | +1.6% | PB | |
15 |
Desirae Horgeshimer
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 495 | +0.7% | SB | |
16 |
Abigail Carroll
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 488 | – | ||
17 |
Mackenzie Hall
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 485 | – | PB | |
18 |
Saundra Hecky
Titusville Swim
|
Titusville Swim | 482 | +0.3% | SB | |
19 |
Justine Answeeney
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | 478 | – | PB | |
20 |
Emily Visscher
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 474 | – | ||
21 |
Bianca Degrado
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 471 | – | PB | |
22 |
Isabella Bernard
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 470 | – | PB | |
23 |
Izzy Haight
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 470 | -3.3% | ||
24 |
Alyssa Rhein
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 468 | – | PB | |
25 |
Hannah LaBohn
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 468 | – | ||
26 |
Gabby Johnson
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 465 | +2.2% | PB | |
31 |
Kaitlynne Goz
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 463 | +0.7% | PB | |
27 |
Abbie Wydra
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 463 | +3.5% | SB | |
28 |
Lucy Jahn
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 460 | +0.2% | PB | |
29 |
Allie Larrimore
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 457 | – | ||
30 |
Naomi Chance
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 457 | – | ||
31 |
Drue Yarmolowitz
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 446 | +0.2% | PB | |
32 |
Ashley Kephart
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 443 | – | ||
33 |
TAYLOR Holmes
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 441 | +1.6% | SB | |
34 |
Abby Taugner
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 441 | – | PB | |
35 |
Kallie Nero
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 434 | – | PB | |
36 |
Lilly Lewis
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 434 | – | ||
37 |
Victoria Eurell
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 433 | – | ||
38 |
Riley Hagy
YMCA of Florida
|
YMCA of Florida | 430 | – | ||
39 |
Addison Russo
Laker Swimming
|
Laker Swimming | 426 | -0.4% | ||
40 |
Ashley Arzonico
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 422 | – | ||
41 |
Ella-Claire Chang
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 416 | -1.7% | ||
42 |
Morgan Dilorenzo
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | 415 | +2.4% | PB | |
43 |
Lauren Donalson
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 415 | – | ||
44 |
Kerry Tankersley
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 414 | -2.6% | ||
45 |
Sydney Wills
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 409 | -4.5% | ||
46 |
Elizabeth Morris
Swim Florida
|
Swim Florida | 407 | – | PB | |
47 |
Sofia Dupee
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 399 | – | ||
48 |
Ari Koerner
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 392 | – | PB | |
49 |
Tessa Owens
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 387 | – | ||
50 |
Grace Weed
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 382 | – | ||
51 |
Megan Maguire
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 376 | +3.0% | PB | |
52 |
Maddie Macdiarmid
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 372 | +2.0% | SB | |
53 |
Amaya Henry
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 370 | – | ||
54 |
Maggie Rowan
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 347 | +1.1% | PB | |
55 |
Lalita Garofalo
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 309 | – | ||
56 |
Kathryn Gardner
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 299 | – | ||
57 |
Hannah Laferriere
Rocket Swimming
|
Rocket Swimming | 293 | – | ||
– |
Romina McCloskey
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | NS | – | – | |
– |
Morgan Walker
Florida State (CCS)
|
Florida State (CCS) | NS | – | – |