Site logo

Speedo Champions Series - Gainesville

A Final LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Isabel Ivey unattached 55.48
934 +1.3% SB
2 Bella Garofalo Gator Swim Club logo 56.43
A 889 +2.1% PB
3 Kelsey Dambacher Quest Swimming logo 57.39
845 +0.0% PB
4 Mary Smutny AK Sharks logo 57.52
839 -0.3%
5 Kathleen Golding South Florida Aquatic Club logo 57.90
822 -1.7%
6 Tori Bindi Gator Swim Club logo 58.28
804 +3.3% PB
7 Sydney Kang Gator Swim Club logo 58.33
899 +2.6% PB
Letizia Bertelli Golden Panther Aquatics logo 1:05.52
505 -8.1%
B Final LCM
Name Team Time Pts Imp
9 Chloe Grimme Pipeline Swimmin logo 58.28
808 -0.9%
10 Kirschtine Balbuena Gator Swim Club logo 58.30
804 +3.0% PB
11 Mckaley Goldblum Pipeline Swimmin logo 58.92
779 +0.5% PB
12 Abigail Burke Highlander Aquatic Club logo 59.09
768 +1.5% SB
13 Hailey Jerew AK Sharks logo 59.19
764 +0.3% PB
14 Chade Nercisio East Coast Aquatic Club logo 59.26
761 -2.1%
15 McKenna Smith Florida Elite Sw logo 59.70
757 PB
16 Iliana Charikleia OIKONOMOU Hurricane Aquati logo 59.75
739 +3.1% SB
C Final LCM
Name Team Time Pts Imp
17 Summer Stanfield Storm Swim Club logo 59.38
755
18 Eriana Temperino East Coast Aquatic Club logo 59.40
755 -0.5%
19 Christina Cianciolo Sarasota YMCA Sharks logo 59.62
745 +2.8% SB
20 Paige Lane South Florida Aquatic Club logo 59.84
751 -0.0%
21 Leah Reisker Gator Swim Club logo 1:00.03
730 +4.1% SB
22 Kara Gavin Bolles School Sharks logo 1:00.21
722 +0.5% PB
23 Gabrielle Hillis Bolles School Sharks logo 1:00.52
706 -0.3%
24 Kathryn Saurborn Planet Swim Aqua logo 1:00.64
701 -0.6%
D Final LCM
Name Team Time Pts Imp
25 Ria Malhotra Bolles School Sharks logo 59.67
746 +6.0% PB
26 Georgia Bates Gator Swim Club logo 59.88
749 PB
27 Savannah Barr Sarasota YMCA Sharks logo 1:00.39
715 +4.4% PB
28 Katarina Svetz Highlander Aquatic Club logo 1:00.66
700 +0.8% PB
29 Alexa Cecchi Montverde Aquatics Club logo 1:01.02
700 -0.5%
30 Lucy Miller Saint Andrew's Swimming logo 1:01.06
698 +3.6% PB
31 Juliana Lopez Gator Swim Club logo 1:01.28
735 +2.3% PB
Chloe Hernandez Gulliver Swim Club logo 1:02.66
677 -1.2%
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Isabel Ivey unattached 56.22
899 -0.1%
2 Bella Garofalo Gator Swim Club logo 56.52
885 +1.9% PB
3 Kelsey Dambacher Quest Swimming logo 57.31
A 849 +0.2% PB
4 Letizia Bertelli Golden Panther Aquatics logo 57.62
A 834 +4.9% SB
5 Tori Bindi Gator Swim Club logo 57.98
818 +3.8% PB
6 Sydney Kang Gator Swim Club logo 58.07
911 +3.0% PB
7 Kathleen Golding South Florida Aquatic Club logo 58.24
806 -2.3%
8 Gracie Redding Swim Florida logo 58.28
804 +5.3% SB
9 Mary Smutny AK Sharks logo 58.38
800 -1.8%
10 Manon Viguier Hurricane Aquati logo 58.39
800 +0.6% SB
11 Chloe Grimme Pipeline Swimmin logo 58.74
787 -1.7%
12 Kirschtine Balbuena Gator Swim Club logo 58.91
776 +2.0% SB
13 Hannah Burdge Swim Florida logo 59.02
771
14 Micayla Cronk Daytona Beach Speed logo 59.12
782 -3.1%
15 Sara Stotler Planet Swim Aqua logo 59.20
826 -2.3%
16 Chade Nercisio East Coast Aquatic Club logo 59.24
762 -2.0%
17 Abigail Burke Highlander Aquatic Club logo 59.57
747 +0.7% SB
18 Mckaley Goldblum Pipeline Swimmin logo 59.59
749 -0.7%
19 Iliana Charikleia OIKONOMOU Hurricane Aquati logo 59.60
746 +3.3% SB
20 McKenna Smith Florida Elite Sw logo 59.63
760 PB
21 Hailey Jerew AK Sharks logo 59.87
734 -0.8%
22 Leah Reisker Gator Swim Club logo 59.95
734 +4.2% SB
23 Paige Lane South Florida Aquatic Club logo 1:00.02
743 -0.3%
24 Christina Cianciolo Sarasota YMCA Sharks logo 1:00.08
725 +2.1% SB
25 Summer Stanfield Storm Swim Club logo 1:00.13
723
26 Gabrielle Hillis Bolles School Sharks logo 1:00.36
713 -0.0%
27 Kathryn Saurborn Planet Swim Aqua logo 1:00.37
712 -0.1%
28 Kara Gavin Bolles School Sharks logo 1:00.49
710 +0.0% PB
29 Emma Feehery T2 Aquatics logo 1:00.57
704 +6.2% SB
30 Eriana Temperino East Coast Aquatic Club logo 1:00.58
703 -2.5%
31 Liz Watts unattached 1:00.69
699
32 Georgia Bates Gator Swim Club logo 1:00.72
713 PB
32 Savannah Barr Sarasota YMCA Sharks logo 1:00.72
701 +3.9% SB
34 Lucy Miller Saint Andrew's Swimming logo 1:00.75
711 +4.1% PB
35 Stephanie Hernandez Metro Aquatic Club of Miami logo 1:00.76
696 +1.7% SB
36 Ria Malhotra Bolles School Sharks logo 1:00.85
695 +4.1% PB
37 Alexa Cecchi Montverde Aquatics Club logo 1:00.93
704 -0.4%
38 Katarina Svetz Highlander Aquatic Club logo 1:01.03
684 +0.2% PB
39 Chloe Hernandez Gulliver Swim Club logo 1:01.04
745 +1.4% PB
40 Juliana Lopez Gator Swim Club logo 1:01.15
741 +2.5% PB
41 Namilla Sanchez Gulliver Swim Club logo 1:01.17
678
42 Hannah Sykes Episcopal AmberJax logo 1:01.19
678 +2.7% SB
43 Abigail Garner T2 Aquatics logo 1:01.24
675
44 Leah Degeorge Bolles School Sharks logo 1:01.31
676 -1.3%
45 Emily Cordovi Gulliver Swim Club logo 1:01.32
672 -3.2%
46 Sarah Abril Gulliver Swim Club logo 1:01.33
672 +2.2% SB
47 Nicole Sowell Bolles School Sharks logo 1:01.37
670 +3.0% SB
48 Julia Rodriguez Gator Swim Club logo 1:01.40
669 PB
49 Maquinn Havig T2 Aquatics logo 1:01.47
681 +4.6% PB
50 Lydia Musleh Performance Aquatics logo 1:01.49
665 +3.5% SB
51 Olivia Hernandez Gulliver Swim Club logo 1:01.59
664 -2.3%
52 Taylor Ward Clearwater Aquatic Team logo 1:01.61
660 -1.6%
53 Eleanor Pollitt Storm Swim Club logo 1:01.78
653
54 Miriam Avila Martinez Westminster Academy Swim Club logo 1:01.89
648 +1.0% SB
55 Emma Chestang unattached 1:02.19
651 -2.0%
56 Erika Wesch North Palm Beach logo 1:02.38
628 -2.3%
57 Mary Kate Kelley unattached 1:02.46
640 +0.5% SB
58 Brooke Boling T2 Aquatics logo 1:02.60
634 -0.9%
58 Kasey Jordan Hammerhead Aquat logo 1:02.60
622 -0.7%
60 Hannah VanDress Swim Florida logo 1:02.78
612 -3.8%
61 Tara Leininger North Palm Beach logo 1:02.83
610 +7.1% SB
62 Alexia Smith Storm Swim Club logo 1:03.01
603
62 Kameryn Mallinson Episcopal AmberJax logo 1:03.01
603 +3.0% SB
64 Mikayla Puckett Gulf Coast Swim Team logo 1:03.04
604 +3.8% SB
65 Diana Lewis Bolles School Sharks logo 1:03.17
599 +1.8% SB
66 Sydney Torres Saint Andrew's Swimming logo 1:03.25
593
67 Evita Leter Metro Aquatic Club of Miami logo 1:03.27
592 +0.5% SB
68 Shannon Campbell Loggerhead Aquatics logo 1:03.33
593
69 Caitlin Brooks Gator Swim Club logo 1:03.37
588
70 Kirsten Hobson Sarasota YMCA Sharks logo 1:03.44
585 +1.6% SB
71 Brianna Hernandez YMCA of Broward County logo 1:03.47
678 +2.1% PB
72 Annie Fletcher Flood Aquatics Swim Team logo 1:03.51
583 -1.1%
73 Cassandra Kraft Gulliver Swim Club logo 1:03.53
676 +1.0% PB
74 Kate Wilkerson unattached 1:03.54
596 -2.6%
75 Zoe Hendrickx T2 Aquatics logo 1:03.67
591 +5.7% PB
76 Maddy Burt Swim Florida logo 1:03.79
575 -3.0%
77 Julianna Graf Titusville Swim logo 1:03.83
570
78 Maddy Schain AK Sharks logo 1:04.09
563 +2.0% PB
79 Naomi Chance Sarasota YMCA Sharks logo 1:04.23
557 +4.4% PB
80 Ellie Koch YMCA of Broward County logo 1:04.74
538 -0.4%
81 Maya Coffey South Florida Aquatic Club logo 1:05.07
525 -0.8%
82 Brady Estrada NTC Aquatics  logo 1:05.39
510 -5.1%
83 Lacy Phillips East Coast Aquatic Club logo 1:05.44
508
84 Emma Kelly Planet Swim Aqua logo 1:05.53
508
85 Jillian Contich Westminster Academy Swim Club logo 1:05.54
504 +3.0% SB
86 Daniela Spies Rocoa of Brevard logo 1:05.62
501 +3.3% SB
Klaudia Greer unattached NS
Penny Oleksiak unattached NS
Isabella Paez unattached NS
Talia Bates Gator Swim Club logo NS
Katie Cronin Gator Swim Club logo NS
Sydney Sell Lakeside (KY) logo NS
Sherridon Dressel Bolles School Sharks logo NS
Lyndsey Huizenga Laker Swimming logo NS
Olivia Peoples Bolles School Sharks logo NS
Kelly Fertel Gator Swim Club logo NS