Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zane Richardson
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 9 | -0.5% | ||
2 |
Evan Weber
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 7 | – | ||
3 |
Rob Haywood
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 6 | -1.0% | ||
4 |
Ryan Rosal
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | 5 | – | ||
5 |
Benjamin Mack-Jackson
Unattached
|
Unattached | 4 | +4.6% | SB | |
6 |
Ryan Warmbier
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 3 | +1.9% | PB | |
7 |
Harrison Newi
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 2 | – | ||
8 |
Colton Frantz
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | 1 | – | ||
9 |
Jordan Hacker
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
10 |
Sam Dolgin
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
11 |
Tyler Peng
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
12 |
Jake Sherman
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
13 |
Jack Shapiro
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
14 |
Manuel Dokur
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | – | – | ||
15 |
Jason Brzozowski
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
16 |
Joseph Joyce
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | – | – | ||
17 |
Reese Dixon
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | – | – | PB | |
18 |
Luke Williams
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | – | – | PB | |
19 |
Danny Amaya
Unattached
|
Unattached | – | +1.4% | PB | |
20 |
Matthew Ross
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | – | – | ||
21 |
Jayson Reddick
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
22 |
Luis Junqueira
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | – | ||
23 |
Reece Hawker
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
24 |
Nicolas Filice
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
25 |
William Aneiros
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
26 |
Carlos Medina
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
27 |
Frankie Runge
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | – | PB | |
28 |
Luke Sprague
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
29 |
Jona Christensen
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
30 |
Denis Yordanov
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
31 |
David Gomez
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
32 |
Akos Fuszfas
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | – | PB | |
33 |
Michael Szulga
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
34 |
Joshua Dang
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
35 |
Joey Sacco
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | – | – | ||
36 |
Ricky Hou
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | -0.8% | ||
37 |
Alex Hamberg
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | – | – | PB | |
38 |
Aidan Bransome
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | – | – | PB | |
39 |
Mathew Carrico
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
40 |
Jett Hoffmeier
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
41 |
Adam Bell
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
42 |
Jake Conroy
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | – | – | ||
43 |
Anthony Galluzzo
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | – | – | ||
44 |
Jacob Deninno
YMCA of SW FL Hurricanes
|
YMCA of SW FL Hurricanes | – | – | ||
45 |
Dalton Roszel
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch | – | – | ||
46 |
Alston Wang
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
47 |
Keith Bailey
Swim Tampa Aquatics
|
Swim Tampa Aquatics | – | – | ||
48 |
Colin Clark
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
49 |
AJ Utrera
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | ||
50 |
Suvan Giri
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
51 |
Jacob Byrd
Lakewood Ranch
|
Lakewood Ranch | – | – | ||
52 |
Cole Wloczewski
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
53 |
Gabriel Koutin
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
54 |
Alex McIlroy
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
55 |
Paul Busquets
Clearwater Aquatic Team
|
Clearwater Aquatic Team | – | – | PB | |
56 |
Ethan Abrenica
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | PB | |
57 |
Deon Armes
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
58 |
Briac Riles
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | – | – | ||
59 |
Manat Rao
Swim Tampa Aquatics
|
Swim Tampa Aquatics | – | – | ||
60 |
Antony Roca
Swim Tampa Aquatics
|
Swim Tampa Aquatics | – | – | ||
– |
Nicky Probosz
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | NS | – | – | |
– |
Tyler Dillon
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | NS | – | – | |
– |
Hugo Paredes
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | NS | – | – | |
– |
Robert Avakian
Florida Elite Swimming
|
Florida Elite Swimming | NS | – | – | |
– |
Samuel Smith
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | NS | – | – | |
– |
Alex Vasquez
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | NS | – | – |