Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sean Bannon
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 20 | +6.8% | PB | |
2 |
Charlie Egeland
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Bob Zhang
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 16 | -0.5% | ||
4 |
Matthew Mortenson
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 15 | – | PB | |
5 |
Nate Kram
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 14 | – | ||
6 |
Richard Xiong
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | 13 | – | ||
7 |
Will Privratsky
Fastjets
|
Fastjets | 12 | +5.7% | PB | |
8 |
Lucas Logue
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | 11 | +1.8% | PB | |
9 |
Cohen Robertson
North Suburban Aquatic Club
|
North Suburban Aquatic Club | 9 | +1.0% | PB | |
10 |
Quinlan Toelke
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 7 | +5.0% | PB | |
11 |
Owen Dwyer
South Metro Storm
|
South Metro Storm | 6 | – | PB | |
12 |
Kellen Grimes
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 5 | -1.2% | ||
13 |
Martin Marine
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | 4 | +5.0% | PB | |
14 |
Marc Heide
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks | 3 | – | ||
15 |
Logan Tung
Alexandria Swim
|
Alexandria Swim | 1 | +13.3% | PB | |
15 |
Gerrit Riekels
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | 1 | +4.9% | PB | |
17 |
Charlie Shideman
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | +4.7% | PB | |
18 |
Hung Nguyen
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team | – | +4.9% | PB | |
19 |
Sam Clark
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | +2.1% | PB | |
20 |
Jens Kasten
Northfield Swim Club
|
Northfield Swim Club | – | – | PB | |
21 |
Victor Santoyo-Lopez
Blackline Aquatics
|
Blackline Aquatics | – | +8.6% | PB | |
22 |
Jacob Guggisberg
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club | – | +3.0% | PB | |
23 |
Rohan D'Souza Larson
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club | – | 0.0% | ||
24 |
Remington Gau
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club | – | +5.2% | PB | |
25 |
Jorden Thondup
Piranhas Swim Club
|
Piranhas Swim Club | – | -0.6% | ||
26 |
Owen Sterner
Hopkins Swim Club
|
Hopkins Swim Club | – | +4.6% | PB | |
27 |
Luke Becker
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | +1.3% | PB | |
28 |
Matthew Krogman
Waconia Swim Club
|
Waconia Swim Club | – | -3.2% | ||
29 |
Dane Thovson
High Tides Swim Club
|
High Tides Swim Club | – | -1.2% | ||
30 |
Winston Walkup
Atlantis Swimming Federation
|
Atlantis Swimming Federation | – | – | ||
31 |
Wyatt Fredeen
St. Croix Swim Club
|
St. Croix Swim Club | – | -2.7% | ||
32 |
Simon Davis
St. Cloud Area Family YMCA
|
St. Cloud Area Family YMCA | – | -2.9% | ||
33 |
Alexander Prasanna
South Metro Storm
|
South Metro Storm | – | – | PB | |
– |
Isaac Jeffrey
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team | – | – | ||
– |
Nam Truong
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team | – | – |