Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andy Zhu
Sunnybank
|
Sunnybank | 35 | – | ||
2 |
CONNOR BRACKIN
Sopac
|
Sopac | 30 | – | ||
3 |
Cameron Clark
Rocky City Swim Club
|
Rocky City Swim Club | 26 | – | ||
4 |
Sandon Page
Saint Hildas
|
Saint Hildas | 23 | +3.5% | PB | |
5 |
Emil Gardner
Ivanhoe Neons
|
Ivanhoe Neons | 20 | +4.5% | PB | |
6 |
Fletcher Luscombe
Marion Swimming Club
|
Marion Swimming Club | 17 | – | ||
7 |
Jack Gurrie
Nunawading
|
Nunawading | 14 | +6.0% | PB | |
8 |
Tom v LIGHTFOOT
Marion Swimming Club
|
Marion Swimming Club | 11 | – | ||
9 |
Sungju Kim
New Zealand
|
New Zealand | – | +0.9% | PB | |
10 |
ANDY LEE
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 8 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
CONNOR BRACKIN
Sopac
|
Sopac | 587 | – | ||
2 |
Cameron Clark
Rocky City Swim Club
|
Rocky City Swim Club | 587 | – | ||
3 |
Andy Zhu
Sunnybank
|
Sunnybank | 566 | – | ||
4 |
Fletcher Luscombe
Marion Swimming Club
|
Marion Swimming Club | 564 | – | ||
5 |
Sandon Page
Saint Hildas
|
Saint Hildas | 554 | +2.9% | PB | |
6 |
Emil Gardner
Ivanhoe Neons
|
Ivanhoe Neons | 552 | +4.2% | PB | |
7 |
Jack Gurrie
Nunawading
|
Nunawading | 550 | +5.9% | PB | |
8 |
ANDY LEE
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 546 | – | ||
9 |
Sungju Kim
New Zealand
|
New Zealand | 543 | +1.3% | PB | |
10 |
Tom v LIGHTFOOT
Marion Swimming Club
|
Marion Swimming Club | 543 | – | ||
11 |
Thomas Dale
Bayside
|
Bayside | 539 | – | PB | |
12 |
TRI NGUYEN
Riverton
|
Riverton | 532 | – | ||
13 |
Mayson Cox
Emmanuel College
|
Emmanuel College | 525 | – | ||
14 |
HADLEY MAYO
East Brisbane Eagles Swim Club
|
East Brisbane Eagles Swim Club | 512 | – | ||
15 |
JOSHUA AULD
Ripples St Marys
|
Ripples St Marys | 507 | – | ||
16 |
PETER CASSIMATIS
KRB Aquatics
|
KRB Aquatics | 504 | – | ||
17 |
LACHLAN GILBERT
Nudgee College
|
Nudgee College | 501 | – | ||
18 |
SAMUEL XU
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 499 | – | ||
19 |
TERRENCE LEI
Sopac
|
Sopac | 498 | – | ||
20 |
FLYNN FARDELL
Macquarie University Swim Club
|
Macquarie University Swim Club | 497 | – | ||
20 |
FLYNN MARTIN
TAS, QLD
|
TAS, QLD | 497 | – | ||
22 |
Ethan O'Donnell
UWA West Coast
|
UWA West Coast | 493 | +2.3% | PB | |
23 |
Charlie Hawke
Hunter
|
Hunter | 484 | – | ||
24 |
CAIO GALLO
John Paul College
|
John Paul College | 483 | – | ||
25 |
AARON MIRANDA
Southside Aquatics
|
Southside Aquatics | 482 | – | ||
26 |
Shane Ting
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 472 | – | ||
27 |
JACK XU
Breakers (NSW)
|
Breakers (NSW) | 469 | – | ||
28 |
MARCUS LITTLEJOHN
University of NSW
|
University of NSW | 468 | – | ||
29 |
Ky Codd
Somerset GC
|
Somerset GC | 467 | – | ||
30 |
ANDREW SABISHCHYKOV
Randwick City
|
Randwick City | 465 | – | ||
31 |
Kynan Ganza
Aquinas Redbacks
|
Aquinas Redbacks | 459 | +2.3% | PB | |
32 |
LUKE MAPSTONE
Port Macquarie
|
Port Macquarie | 455 | – | ||
33 |
DENNIS HUI
Carlile Swimming Club
|
Carlile Swimming Club | 452 | – | ||
34 |
MARK RUSANOV
Cruiz
|
Cruiz | 449 | – | ||
35 |
JACK BENSON
Nepean Aquatic Swim Club
|
Nepean Aquatic Swim Club | 446 | – | ||
36 |
Johann Stickland
Essendon District
|
Essendon District | 445 | – | PB | |
37 |
Korin Aldam-Tajima
Newmarket Racers
|
Newmarket Racers | 445 | – | ||
38 |
Maxwell Powell
HC
|
HC | 443 | – | PB | |
39 |
ANGUS CLEAVER
St Peters Western Asc Inc
|
St Peters Western Asc Inc | 443 | – | ||
40 |
ETHAN ZWOLSMAN
Pelican Waters
|
Pelican Waters | 434 | – | ||
41 |
Charles Lamont
Firbank Aquastars
|
Firbank Aquastars | 420 | – | ||
42 |
Patrick Traynor
UQ Swim Club
|
UQ Swim Club | 413 | – |