Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Talon Lindquist
Kodiak Kingfishers Swim Team
|
Kodiak Kingfishers Swim Team | 20 | -4.1% | ||
2 |
Bergen Davis
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 17 | +0.9% | PB | |
3 |
Spencer Holt
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 16 | – | ||
4 |
Noah Palmer
Midnight Sun Swim Team
|
Midnight Sun Swim Team | 15 | +2.2% | PB | |
5 |
Max Snelders
Northern Lights
|
Northern Lights | 14 | – | ||
6 |
Aidan Seid
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 13 | -0.9% | ||
7 |
Andrew Kwon
Northern Lights
|
Northern Lights | 12 | – | ||
8 |
Jacob Creglow
Soldotna Silver Salmon
|
Soldotna Silver Salmon | 11 | – | PB | |
9 |
Reid Blackstone
Chugiak Aquatics Club
|
Chugiak Aquatics Club | 9 | -0.2% | ||
10 |
Raymie Matiashowski
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 7 | +4.3% | PB | |
11 |
Cameron Conley
North Pole Aquatic Club
|
North Pole Aquatic Club | 6 | +1.4% | SB | |
12 |
Fredric Rygh
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 5 | – | PB | |
13 |
John Heaphy
Knik Aquatics
|
Knik Aquatics | 4 | – | ||
14 |
Ned Murphy
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 3 | – | ||
15 |
Dakota Olson
Northern Lights
|
Northern Lights | 2 | -0.9% | ||
16 |
Michael Lucero
Stingray Swim Team (AK)
|
Stingray Swim Team (AK) | 1 | -0.7% | ||
17 |
Connor Walch
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | – | – | ||
18 |
Charlie Gregor
Stingray Swim Team (AK)
|
Stingray Swim Team (AK) | – | -1.3% | ||
19 |
Cameron Gossett
Northern Lights
|
Northern Lights | – | +1.7% | PB | |
– |
Bryce Fox-icarro
Knik Aquatics
|
Knik Aquatics | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Konnor Kolberg
Northern Lights
|
Northern Lights | 20 | +4.7% | PB | |
2 |
Levi Buker
Ketchikan Killer
|
Ketchikan Killer | 17 | +2.4% | PB | |
3 |
Koda Poulin
Peninsula Piranhas Swim Team
|
Peninsula Piranhas Swim Team | 16 | +1.1% | PB | |
4 |
Travon Rodgers
North Pole Aquatic Club
|
North Pole Aquatic Club | 15 | +1.1% | PB | |
5 |
James Tatakis
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | 14 | – | ||
6 |
Noah Loseby
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 13 | – | PB | |
7 |
Jimmy Blackstone
Chugiak Aquatics Club
|
Chugiak Aquatics Club | 12 | – | ||
8 |
Justice Mole-Brown
Anchorage YMCA Swim Team
|
Anchorage YMCA Swim Team | 11 | +2.6% | PB | |
9 |
Chase Randall
Valdez Torpedoes Swim Club
|
Valdez Torpedoes Swim Club | – | +0.7% | PB | |
10 |
Caleb Rapanut
Chugiak Aquatics Club
|
Chugiak Aquatics Club | – | – | ||
11 |
Kenneth Octuk
Aurora Swim Team
|
Aurora Swim Team | – | – | ||
12 |
Kelby Therrien
Anchorage YMCA Swim Team
|
Anchorage YMCA Swim Team | – | -0.8% | ||
13 |
Riley Gregor
Stingray Swim Team (AK)
|
Stingray Swim Team (AK) | – | -0.9% | ||
14 |
Tavner Wisdom
Northern Lights
|
Northern Lights | – | – | ||
– |
Matthew Heaphy
Knik Aquatics
|
Knik Aquatics | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Chaz VanSlyke
Glacier Swim Club
|
Glacier Swim Club | 20 | +0.3% | PB | |
2 |
Karson Kolberg
Northern Lights
|
Northern Lights | 17 | +1.4% | PB | |
3 |
Nikolai Siekawitch
Wrangell Swim Club
|
Wrangell Swim Club | 16 | – |