Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
John Acevedo
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | A | 20 | – | PB | |
2 |
Ben Davis
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 17 | – | PB | ||
3 |
Avery Krovetz
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 16 | +1.7% | PB | ||
4 |
Isaac Jiardini
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 15 | +2.3% | SB | ||
5 |
Tyler Lustig
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | – | |||
6 |
DJ Nowacki
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 13 | +5.6% | SB | ||
7 |
Jeff Nebel
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 12 | – | PB | ||
8 |
Cody Clauer
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 11 | – | |||
9 |
Christopher Eckhardt
Ozaukee Aquatics
|
Ozaukee Aquatics | 9 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bryan Fitzgerald
West Bend Swim Club
|
West Bend Swim Club | 20 | +3.1% | PB | |
2 |
Caleb Blischke
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 17 | – | PB | |
3 |
Evan Szablewski
Shorewood Swim Club
|
Shorewood Swim Club | 16 | +4.1% | PB | |
4 |
AJ Smith
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 15 | – | PB | |
5 |
Andrew Martin
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 14 | -0.2% | ||
6 |
BEN Ramminger
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 13 | – | PB | |
7 |
Nolan Scanlan
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 12 | – | PB | |
8 |
Ido Korabelnikov
Elmbrook Swim Club
|
Elmbrook Swim Club | 11 | – | PB | |
9 |
Matthew Chan
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 9 | +1.0% | PB | |
10 |
Nate Frucht
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 7 | – | PB | |
11 |
Santiago Cloud
Lake Country Swim Team
|
Lake Country Swim Team | 6 | +1.2% | PB | |
12 |
Evan Slonac
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 5 | – | PB | |
13 |
Jacob Burgener
DFAC
|
DFAC | 4 | – | ||
14 |
Nathan Gupton
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 3 | – | PB | |
15 |
Isaac Schroeder
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 2 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Lanham
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 20 | – | PB | |
2 |
Jesse Drake
Madison Aquatic Club
|
Madison Aquatic Club | 17 | – | ||
3 |
Mason Stimson
Rocket Aquatics
|
Rocket Aquatics | 16 | – | PB | |
4 |
Cory Michalek
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 15 | – | ||
5 |
Anthony Connors
Schroeder YMCA Swim Team
|
Schroeder YMCA Swim Team | 14 | – | PB | |
6 |
Joseph McNerney
Badger Aquatic Club (WI)
|
Badger Aquatic Club (WI) | 13 | +6.0% | PB | |
7 |
Nathan Mudry
Southeastern Aquatics
|
Southeastern Aquatics | 12 | – | ||
8 |
Jackson Schneider
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 11 | +6.2% | PB | |
9 |
Aaron Shibilski
Southwest Aquatic Team
|
Southwest Aquatic Team | 9 | – | PB | |
10 |
Jack Leggett
OSHY Dolphins
|
OSHY Dolphins | 7 | +4.9% | PB | |
11 |
James Werwie
Storm Aquatics
|
Storm Aquatics | 6 | -1.3% | ||
12 |
Paul Busse
Waunakee Wave
|
Waunakee Wave | 5 | – | PB | |
13 |
Alex Foti
Waukesha Express Swim Team
|
Waukesha Express Swim Team | 4 | – |