1
|
Ethan Yao
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club
|
|
20
|
–
|
PB
|
2
|
Malcolm Jones
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
17
|
–
|
PB
|
3
|
Tyler Schultze
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team
|
|
16
|
-1.5%
|
|
4
|
Ryan Long
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
15
|
–
|
PB
|
5
|
Sven Becker
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics
|
|
14
|
–
|
PB
|
6
|
Oscar Best
MoHo Gators
|
MoHo Gators
|
|
13
|
+1.1%
|
PB
|
7
|
Haakon Naughton
Riptide Swim Team
|
Riptide Swim Team
|
|
12
|
+1.3%
|
PB
|
8
|
Sam Davey
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics
|
|
11
|
–
|
|
9
|
Michael Phillips
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
9
|
–
|
PB
|
10
|
Matthew Gendreau
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota
|
|
7
|
–
|
PB
|
11
|
Cael Elmore
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics
|
|
6
|
–
|
|
12
|
Ryan McGuirk
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
5
|
–
|
PB
|
13
|
Wilson Ellis
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
4
|
–
|
PB
|
14
|
Lucas Logue
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
3
|
–
|
|
15
|
Klein Brock
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Vihaal Vellanki
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club
|
|
1
|
–
|
|
17
|
Fynlan Nadel
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics
|
|
–
|
–
|
PB
|
18
|
Matthew Mortenson
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks
|
|
–
|
–
|
PB
|
19
|
Nico Leibert
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Nam Truong
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Zhaomeng Chen
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Jensen Richard
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
23
|
Isaac Jeffrey
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team
|
|
–
|
+2.1%
|
PB
|
24
|
Kaden Starcznski
Life Time Minnesota
|
Life Time Minnesota
|
|
–
|
–
|
PB
|
25
|
Gerrit Riekels
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
26
|
Bob Zhang
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Joe Hancock
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide
|
|
–
|
–
|
|
28
|
Jacob Guggisberg
Minnetonka Swim Club
|
Minnetonka Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
29
|
Yash Salunke
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Tommy Hancock
Dowling Riptide
|
Dowling Riptide
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Josiah March
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Aryan Kodial
Aquajets Swim Team
|
Aquajets Swim Team
|
|
–
|
–
|
PB
|
33
|
Colin O'Connor
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Garrett Paul
Central Iowa Aquatics
|
Central Iowa Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
X
|
Sean Bannon
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
35
|
William Currie
WEST
|
WEST
|
|
–
|
–
|
PB
|
36
|
Rohan D'Souza Larson
Edina Swim Club
|
Edina Swim Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
37
|
Jameson Bargfrede
Rochester Orcas Swim Club
|
Rochester Orcas Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
38
|
Drew Langner
Black Hawk
|
Black Hawk
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Conner Hogan
High Tides Swim Club
|
High Tides Swim Club
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Simon Davis
St. Cloud Area Family YMCA
|
St. Cloud Area Family YMCA
|
|
–
|
–
|
|
X
|
Hung Nguyen
Great Wolf Swim Team
|
Great Wolf Swim Team
|
|
–
|
+4.0%
|
PB
|
X
|
Jaegar Schirmacher
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Jacob Eastman
South East Metro Sharks
|
South East Metro Sharks
|
|
–
|
–
|
PB
|
X
|
Andrew Hanson
Mako Aquatics
|
Mako Aquatics
|
|
–
|
–
|
|
42
|
Luke Williams
Foxjets Swim Team
|
Foxjets Swim Team
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Austin Henderson
Mid Wisconsin Wave Makers
|
Mid Wisconsin Wave Makers
|
NS
|
–
|
–
|
|
–
|
Graham Fry
Black Hawk
|
Black Hawk
|
NS
|
–
|
–
|
|