Site logo

Filters

2016 CA SCS/RAA Summer J.O. Championships

  • Completed
  • Jul. 27–31, 2016
  • LCM
  • Santa Clarita, CA

200 Free Relay Men 11 - 12

Timed Finals LCM
Rank Name Team Time
1 Rose Bowl Aquatics (A) Rose Bowl Aquatics
  1. Braden Beagle
  2. Massimo Reyna
  3. Lennon Bryden
  4. Ronald Dalmacio
1:55.05
 
2 Canyons Aquatic Club (A) Canyons Aquatic Club
  1. Ike Harms
  2. Bryant Lee
  3. Ayden Reading
  4. Kalen Alejandro
1:56.53
 
3 Socal Aquatics Association Socal Aquatics Association
  1. Tonahuac Zinn
  2. Avery Stovner
  3. Xander Hodge
  4. Jeremy Mah
1:56.87
 
4 Zenith Aquatic Program Zenith Aquatic Program
  1. Joshua Leung
  2. Joshua Jones
  3. Brandon Yoon
  4. Nicholas Jones
1:59.52
 
5 Los Angeles Swim Club (A) Los Angeles Swim Club
  1. Joseph Rhee
  2. Andrew Boutry
  3. Thomas Hadji
  4. Odysseas Lamprianidis
2:00.86
 
6 Conejo Simi Swim Club Conejo Simi Swim Club
  1. Sebastian Umbay
  2. Luke Hillner
  3. Andrew Luo
  4. Aidan Sales
2:00.94
 
7 San Marino Tsunami San Marino Tsunami
  1. Zackary Larrick
  2. Jonathan Liu
  3. Aaron Lee
  4. Kevin Liu
2:01.01
 
8 Rose Bowl Aquatics (B) Rose Bowl Aquatics
  1. Harrison Blake
  2. Santiago Grases
  3. Ean Jeffries
  4. Arsen Rostomyan
2:01.84
 
9 Canyons Aquatic Club (B) Canyons Aquatic Club
  1. Avigya Basnet
  2. Jason Hawkins
  3. Bradley Harris
  4. Fabio Nunez Del Prado
2:02.09
 
10 Los Angeles Swim Club (B) Los Angeles Swim Club
  1. Jaden Ficklen
  2. Lenny Raybukh
  3. Zachary Tamusaitis
  4. Ivan Belkin
2:02.91
 
11 FULLERTON AQUATICS SPORTS TEAM FULLERTON AQUATICS SPORTS TEAM
  1. Jaxx Miller
  2. Ryan Friedman
  3. Jason Matsuda
  4. Myles Tran
2:03.32
 
12 La Mirada Armada La Mirada Armada
  1. Noah Straley
  2. Ethan Thomsic
  3. Kyle Woo
  4. Benjamin Wong
2:03.85
 
13 Lakewood Aquatics (A) Lakewood Aquatics
  1. Joshua Joson
  2. Gabriel Oliveira
  3. Jonathan Vet
  4. Marcus Moore
2:04.57
 
14 San Gabriel Sea Gulls San Gabriel Sea Gulls
  1. Evan Tran
  2. Darren Banh
  3. Gene Naono
  4. Ethan Munsayac
2:05.78
 
X Rose Bowl Aquatics (C) Rose Bowl Aquatics
  1. James Cahill
  2. John Murphy
  3. Andrew Choe
  4. Stephan Badescu
2:06.13
 
15 Rattler Swim Club Rattler Swim Club
  1. Benjamin Ham
  2. Monty Yetter
  3. Terry Li
  4. Abraham Lee
2:06.60
 
X Canyons Aquatic Club (C) Canyons Aquatic Club
  1. Michael Lee
  2. Jonathan Gim
  3. Mot Dhanaprasidhikul
  4. Connor Grant
2:09.34
 
X Rose Bowl Aquatics (D) Rose Bowl Aquatics
  1. Daniel Dosti
  2. Sean Rho
  3. Maxwell Ribaya
  4. Igor Benderskii
2:11.69
 
16 South Pasadena Sea Tigers South Pasadena Sea Tigers
  1. Alexander Johnson
  2. Qingxin Tang
  3. Owen Lin
  4. Sean Lagbao
2:12.14
 
17 Buenaventura Swim Club Buenaventura Swim Club
  1. Niklas Shore
  2. Davin Chaffin
  3. Colley Ochoa
  4. Luigi Travi
2:12.61
 
18 Coto Coyotes Coto Coyotes
  1. Keller Morgan
  2. Garrett Johnston
  3. Charles Whiting
  4. Nicholas Vye
2:13.53
 
19 CCAT Swimming (California) CCAT Swimming (California)
  1. Anthony Moskalenko
  2. Zachary Caro
  3. Arslan Aliev
  4. Xavier Buschbacher
2:14.57
 
20 Lakewood Aquatics (B) Lakewood Aquatics
  1. Colin Jue
  2. Jacob Lasao
  3. Nathaniel D'Aloisio
  4. Ghian Garcia
2:14.59
 
X Canyons Aquatic Club (D) Canyons Aquatic Club
  1. Nicolas Rainbird
  2. Ethan Wang
  3. Matthew Chan
  4. Matthew Nalangan
2:22.67
 
Santa Barbara Swim Club Santa Barbara Swim Club
  1. Cooper Costello
  2. Asher Steelman
  3. Theodore Rybnicek
  4. Jaran Depew
DQ
Class Aquatics Class Aquatics
  1. Andrew Wang
  2. Matthew Sun
  3. Liam Escusa
  4. Simon Ng
DQ