Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Bernardo ABASCAL
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 11 | ||
2 |
Nick Pacitti
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 9 | PB | |
3 |
Padraic Cassidy
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 8 | ||
4 |
Elad Fraiman
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 7 | PB | |
5 |
Matthew Taddonio
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | 6 | ||
6 |
Carson Fregosi
Pine Crest
|
Pine Crest | 5 | ||
7 |
Joseph Cardozo
Flying Fish Swim Club (Florida)
|
Flying Fish Swim Club (Florida) | 4 | ||
8 |
Henry Furman
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 3 | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andres Lares
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 11 | -0.1% | ||
2 |
JULIAN ITURBE
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 9 | +4.7% | PB | |
3 |
Ted Ho
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 8 | – | ||
4 |
Bryan Rivero
Hialeah Swim Club
|
Hialeah Swim Club | 7 | – | ||
5 |
Cam Taddonio
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | 6 | – | ||
6 |
Drake Gil
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | 5 | – | ||
7 |
John Torres
Flying Fish Swim Club (Florida)
|
Flying Fish Swim Club (Florida) | 4 | – | ||
8 |
Diego Avellaneda
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 3 | – | ||
9 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 2 | – | PB | |
10 |
Luis Bucaro
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 1 | – | ||
11 |
Joan Arteaga
Club Acuatico Manabi
|
Club Acuatico Manabi | – | – | ||
12 |
Paul Lundgren
AK Sharks
|
AK Sharks | – | – | ||
13 |
Andres McKeon
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | – | – | ||
14 |
Tom Piza
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | – | – | ||
15 |
Max Miller
YMCA of South Florida
|
YMCA of South Florida | – | – | PB | |
16 |
Hunter Knox
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | – | – | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Rafa Rodriguez
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 11 | ||
2 |
Cristian Tortola
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 9 | ||
3 |
Rapha Santos
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 8 | ||
4 |
Daniel Escobar
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 7 | ||
5 |
Dominic Bono
AK Sharks
|
AK Sharks | 6 | ||
6 |
Said Flores
Portoviejo
|
Portoviejo | 5 | ||
7 |
Emilio Barrantes
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 4 | ||
8 |
Rodrigo Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 3 | ||
9 |
Daniel Quijada
Hialeah Swim Club
|
Hialeah Swim Club | 2 | ||
10 |
Alex Marquez
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 1 | ||
11 |
Brian Gonzalez
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | – | ||
12 |
Dominic Mullings
'Y' Speedos Swim Club
|
'Y' Speedos Swim Club | – | ||
13 |
Ian Mutschler
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | – | ||
14 |
Ian Collomb
North Palm Beach
|
North Palm Beach | – | ||
15 |
Lorant Domokos
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Christian Proscia
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 11 | ||
2 |
Nicholas Kjaerulff
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 9 | ||
3 |
Chipper Edwards
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 8 | ||
4 |
Julian Villarta
Swim Fast
|
Swim Fast | 7 |