Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alec Bowie
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | +3.4% | PB | |
2 |
Jacob Hyde
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 16 | – | PB | |
2 |
Charlie Gallagher
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | – | PB | |
4 |
Christopher Holmes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | – | ||
5 |
Brandon Chason
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | – | ||
6 |
Rafi Chambasian
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | – | PB | |
7 |
Niko Milosavljevic
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 12 | – | PB | |
8 |
Clay Riemenschneider
Swim Florida
|
Swim Florida | 11 | – | ||
9 |
Nicholas Finley
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 9 | – | ||
10 |
Mauricio Calderon
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | – | ||
11 |
John Lalime
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 6 | +2.9% | SB | |
12 |
Sam Hartle
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | 5 | +0.6% | PB | |
13 |
Fitz Rawls
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 4 | – | ||
14 |
John Mattucci
Swim Florida
|
Swim Florida | 3 | – | ||
16 |
Matthew Lucker
Swim Florida
|
Swim Florida | 2 | +1.3% | PB | |
17 |
RJ Schroeders
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 1 | – | ||
18 |
Daryl Pickerell
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
John Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 20 | – | PB | |
2 |
Cole Forbes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | – | PB | |
3 |
Cale Russell
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 16 | – | PB | |
4 |
Aidan Snively
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | 15 | – | ||
5 |
Gared Cosgrave
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 14 | – | PB | |
6 |
Dominik Andrzejczyn
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 13 | +1.6% | PB | |
7 |
Connor Shoemaker
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 12 | +0.7% | PB | |
8 |
Nico Andros
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 11 | – | PB | |
9 |
James Kim
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 9 | – | PB | |
10 |
Jack Shapiro
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 7 | – | PB | |
11 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 6 | -6.6% | ||
12 |
Alex Caspary
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | 5 | – | ||
13 |
Parker Schmidt
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 4 | – | ||
14 |
Ethan Kennedy
Sun Coast Swim Team
|
Sun Coast Swim Team | 3 | +3.3% | PB | |
15 |
Adrian Oake
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 2 | +0.2% | PB | |
15 |
Zachary Szmania
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 1 | – | ||
16 |
Jacob Prail
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | ||
17 |
Mason Schmidt
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | -3.7% | ||
18 |
Miles Herman
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | – | PB | |
19 |
Chase DeJarnett
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
20 |
Daryl Clark
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | – | – | ||
21 |
Gerrit Buch
High Tide Aquatics
|
High Tide Aquatics | – | – | ||
22 |
Matthew Pokorny
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | – | – | PB | |
23 |
Alexander Guitian
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | – | ||
24 |
Brandon Burkett
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | – | PB |