Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Craig Emslie
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 20 | – | ||
2 |
Matt Ankerholz
Unattached
|
Unattached | 17 | – | ||
3 |
Alexander Madden
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 16 | +1.6% | SB | |
4 |
Austin Sellers
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 15 | +1.7% | SB | |
5 |
Harrison Gibson
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 14 | – | ||
6 |
Jason Tillotson
Swim Florida
|
Swim Florida | 13 | – | PB | |
7 |
Viktor Toth
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 12 | – | PB | |
8 |
Thomas Mahony
Titusville Swim
|
Titusville Swim | 11 | -1.2% | ||
9 |
Ryan Walker
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 9 | -5.1% | ||
10 |
Ryan Trammell
Unattached
|
Unattached | 7 | – | ||
11 |
Jonathan Skarie
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 6 | – | PB | |
12 |
Kevin Niederdorfer
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 5 | – | PB | |
13 |
Javier Diaz
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 4 | – | PB | |
14 |
Adrian Paulo Balbuena
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 3 | +0.5% | PB | |
15 |
Thomas Stephens
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2 | – | PB | |
16 |
Manden Smith
Pipeline Swimmin
|
Pipeline Swimmin | 1 | – | ||
17 |
Alexander Meyerson
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | – | PB | |
18 |
Michael Piumelli
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | – | PB | |
19 |
Chris Dieffenthaller
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | +1.3% | PB | |
20 |
alex Pike
East Coast Swim Team
|
East Coast Swim Team | – | – | PB | |
21 |
Nick Shaffer
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | – | +5.3% | PB | |
22 |
Chris Hensley
Patriot Aquatics (FL)
|
Patriot Aquatics (FL) | – | – | PB | |
23 |
Sam Dolgin
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | +0.7% | PB | |
24 |
Christian Banega
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | – | – | ||
25 |
Elijah Hassett
Winter Haven Sti
|
Winter Haven Sti | – | – | ||
26 |
Nyakundi Momanyi
Brevard Swim Club
|
Brevard Swim Club | – | – | ||
27 |
Noel Lopez
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | – | – | PB | |
28 |
Clay Cartwright
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | – | ||
29 |
Timothy Legare
Titusville Swim
|
Titusville Swim | – | – | ||
30 |
Connor Kelley
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | – | – | PB | |
31 |
Joshua Haeker
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | – | – | PB | |
32 |
Jake Steel
Sun Coast Swim Team
|
Sun Coast Swim Team | – | – | ||
– |
Jordan Augier
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | NS | – | – | |
– |
Bradley Mitchell
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | NS | – | – | |
– |
Evan Burger
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | NS | – | – |