Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
2 |
Kendall Dawson
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | 17 | – | ||
3 |
Rachel O'grady
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 16 | +1.3% | SB | |
4 |
Sara-Kellett Clark
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 15 | +0.7% | SB | |
5 |
Flo Almada
Swim Florida
|
Swim Florida | 14 | – | ||
6 |
Christina Kilpatrick
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 13 | – | PB | |
7 |
Emily Benson
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 12 | +0.8% | PB | |
8 |
Morgan Harkness
Velocity Swimming
|
Velocity Swimming | 11 | +1.0% | PB | |
9 |
Alex Griffith
Swim Florida
|
Swim Florida | 9 | -1.3% | ||
11 |
Caitlin Mcclugage
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 6 | – | ||
– |
Zoe Contogonas
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Peyton Palsha
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 20 | +3.3% | PB | |
1 |
Kensey McMahon
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 20 | +2.1% | PB | |
2 |
Katelyn Kilpatrick
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 17 | – | PB | |
3 |
Stephanie Holmes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | -1.9% | ||
4 |
Noa Heron
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 15 | +5.1% | PB | |
5 |
Nicole Jimenez
Swim Florida
|
Swim Florida | 14 | +1.1% | PB | |
6 |
Tania Rodriguez
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 13 | – | PB | |
7 |
Polina Rukosuev
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | 12 | – | ||
8 |
Victoria Ortiz
Fast Lane Aquatics
|
Fast Lane Aquatics | 11 | – | PB | |
9 |
Jordan Gorham
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 9 | -1.1% | ||
10 |
Sienna Miller
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 7 | +2.7% | PB | |
11 |
Chloe Hampson
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 6 | – | ||
12 |
Christina Neri
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 5 | – | ||
13 |
Alex Walker
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 4 | -2.3% | ||
14 |
Lauren Sellers
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 3 | – | ||
15 |
Abby Shapiro
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | 2 | – | ||
16 |
Megan Arnold
Spartan (FL) Aquatic Club
|
Spartan (FL) Aquatic Club | 1 | – | ||
17 |
Lauren Yenari
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | -0.5% | ||
18 |
Autumn Utech
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | – | – | ||
19 |
Samantha Lauria
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | – | – | ||
20 |
Erika Baumgardner
Swim Florida
|
Swim Florida | – | -1.3% | ||
10 |
Emily Sullivan
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | 7 | – | PB | |
21 |
Lindsey Marian
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | – | ||
12 |
Abby Forman
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 5 | – | PB | |
22 |
Katie Taulbee
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | – | – |