Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucca Delcompare
Swim Florida
|
Swim Florida | 20 | – | PB | |
2 |
Zach Poti
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 17 | – | PB | |
3 |
Keanan Dols
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 16 | – | PB | |
4 |
Jonathan Sosa
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 15 | – | PB | |
5 |
David Morales
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 14 | – | PB | |
6 |
Tucker Adams
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 13 | -2.4% | ||
7 |
Luis Reyes
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 12 | – | PB | |
8 |
Evin Zekthi
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 11 | +5.3% | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Joshua Harriott
Swim Florida
|
Swim Florida | 9 | +4.4% | PB | |
10 |
Matthew Pelton
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 7 | -2.2% | ||
11 |
Maxwell Ambrose
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 6 | +9.3% | PB | |
12 |
Alex Cook
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc. | 5 | – | PB | |
13 |
Jonathan Sawyer
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 4 | +0.2% | PB | |
14 |
Gabe Caldwell
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 3 | – | PB | |
15 |
Vinny Lijoi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 2 | – | ||
16 |
Elijah Moothedan
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 1 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
17 |
Ben McGregor
Aquatic Club Of Temple Terrace
|
Aquatic Club Of Temple Terrace | 551 | – | ||
18 |
Joshua Price
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 531 | – | ||
19 |
Fernan Alcala
Trinity Prep Aquatics
|
Trinity Prep Aquatics | 528 | – | PB | |
20 |
Eli Myron
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 501 | +3.4% | PB | |
21 |
Andrew Kalaman
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 498 | – | ||
22 |
RJ Schroeders
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 427 | – | ||
– |
Seth Borgert
High Tide Aquatics
|
High Tide Aquatics | NS | – | – | |
– |
Matthew Lee
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | NS | – | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lucca Delcompare
Swim Florida
|
Swim Florida | 736 | – | PB | |
2 |
Zach Poti
Blue Dolfins
|
Blue Dolfins | 667 | – | ||
3 |
John Meisenheimer
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 644 | -1.0% | ||
4 |
Jonathan Sosa
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 639 | – | PB | |
5 |
Wade Patterson
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 631 | – | PB | |
6 |
Tucker Adams
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 630 | -1.7% | ||
7 |
Keanan Dols
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 627 | – | PB | |
8 |
Luis Reyes
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 624 | – | PB | |
9 |
David Morales
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 623 | – | PB | |
10 |
Noah Manera
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 617 | -2.0% | ||
11 |
Evin Zekthi
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 604 | +6.1% | PB | |
12 |
Elijah Moothedan
Academy Aquatic Club
|
Academy Aquatic Club | 594 | – | PB | |
13 |
Matthew Pelton
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 589 | -2.6% | ||
14 |
Jonathan Sawyer
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 583 | +0.5% | PB | |
15 |
Joshua Harriott
Swim Florida
|
Swim Florida | 576 | +2.7% | SB | |
16 |
Maxwell Ambrose
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 567 | +7.8% | PB | |
17 |
Vinny Lijoi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 558 | – | ||
18 |
Alex Cook
North Florida Swimming, Inc.
|
North Florida Swimming, Inc. | 548 | – | PB | |
19 |
Gabe Caldwell
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 545 | – | PB | |
20 |
Ben McGregor
Aquatic Club Of Temple Terrace
|
Aquatic Club Of Temple Terrace | 542 | – | ||
21 |
Elijah Benzon
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 513 | -0.5% | ||
22 |
Seth Borgert
High Tide Aquatics
|
High Tide Aquatics | 511 | – | ||
23 |
John Lalime
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 510 | +3.0% | SB | |
24 |
Joshua Price
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 507 | – | ||
25 |
Andrew Kalaman
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 504 | – | ||
26 |
Matthew Lee
Tampa YMCA Swimming
|
Tampa YMCA Swimming | 492 | – | ||
27 |
Fernan Alcala
Trinity Prep Aquatics
|
Trinity Prep Aquatics | 478 | – | ||
28 |
Eli Myron
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 470 | +1.3% | PB | |
29 |
Jared Repassy
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | 461 | – | ||
30 |
RJ Schroeders
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 451 | – | ||
31 |
Joshua Haeker
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 438 | +1.7% | PB | |
32 |
Luke Uttley
Trinity Prep Aquatics
|
Trinity Prep Aquatics | 433 | – | ||
33 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 413 | – | PB | |
34 |
Adrian Paulo Balbuena
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 406 | – | ||
35 |
Jack VanDeusen
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 389 | – | ||
– |
Jackson Bloom
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | NS | – | – | |
– |
Sam Hartle
South Lakes Aquatics
|
South Lakes Aquatics | NS | – | – | |
– |
John Schulte
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | NS | – | – | |
– |
Gian Garcia
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | NS | – | – |