Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
John Meisenheimer
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 20 | – | PB | |
2 |
Brandon Chason
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | – | ||
3 |
Charlie Gallagher
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 16 | +3.6% | PB | |
4 |
Henry O'Brien
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 15 | – | PB | |
5 |
Jacob Hyde
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 14 | – | PB | |
6 |
Joshua Harriott
Swim Florida
|
Swim Florida | 13 | – | PB | |
7 |
John Lalime
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 12 | – | PB | |
8 |
Jonathan Sawyer
Lakeland (FL) Area Swimming
|
Lakeland (FL) Area Swimming | 11 | – | PB | |
9 |
Matthew Lucker
Swim Florida
|
Swim Florida | 9 | – | ||
10 |
RJ Schroeders
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 7 | – | PB | |
11 |
Nicholas Finley
Daytona Beach Speed
|
Daytona Beach Speed | 6 | – | ||
12 |
William Hodges
Central Florida Metro (Orlando) YMCA
|
Central Florida Metro (Orlando) YMCA | 5 | – | PB | |
13 |
Tyler Carmichael
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 4 | – | ||
14 |
Brian Boehm
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 3 | – | ||
15 |
Nate McBurney
Blue Wave Swimming
|
Blue Wave Swimming | 2 | – | ||
17 |
Daryl Pickerell
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matt Strickland
Swim Florida
|
Swim Florida | 20 | – | PB | |
2 |
Stas Van Genderen
Swim Florida
|
Swim Florida | 17 | – | PB | |
3 |
Hayden Curley
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 16 | – | PB | |
4 |
Brendan Driscoll
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 15 | – | PB | |
5 |
John Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 14 | – | ||
6 |
Cole Forbes
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 13 | – | ||
7 |
Will Smith
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 12 | – | PB | |
8 |
Michael Walch
Swim Florida
|
Swim Florida | 11 | – | PB | |
9 |
Nico Hernandez-Tome
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 9 | – | ||
10 |
Cale Russell
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | 7 | – | PB | |
11 |
Rob Cecil
Berkeley Barracudas
|
Berkeley Barracudas | 6 | +1.8% | PB | |
12 |
Rafi Chambasian
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 5 | +2.9% | PB | |
13 |
Brendan Firlie
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | 4 | – | ||
14 |
Fernando Fernandez
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 3 | – | PB | |
15 |
Gared Cosgrave
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 2 | – | PB | |
16 |
Isaac Jacobs
Highlander Aquatic Club
|
Highlander Aquatic Club | 1 | – | ||
17 |
Dominik Andrzejczyn
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | – | PB | |
18 |
Noah Smith
Central Florida Marlins
|
Central Florida Marlins | – | – | PB | |
19 |
Greg Hample
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | ||
20 |
Connor Shoemaker
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | – | PB | |
21 |
Alex Webster
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | – | ||
22 |
Jack Shapiro
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | +4.0% | PB | |
23 |
Mason Schmidt
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | – | ||
24 |
Alexander Gusev
Sarasota Sharks
|
Sarasota Sharks | – | – | PB | |
25 |
Miles Herman
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | – | – | ||
26 |
Adrian Oake
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | – | – | ||
16 |
Tomas Botero
Saint Edwards Aquatics
|
Saint Edwards Aquatics | 1 | +0.8% | PB | |
27 |
Kyle Romero
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | – | – | PB | |
28 |
Eli Rust
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | – | – | ||
29 |
Alex Caspary
Seminole Aquatics
|
Seminole Aquatics | – | – | PB | |
30 |
John Jansen
Greater Tampa Swimming Assn
|
Greater Tampa Swimming Assn | – | – | PB | |
31 |
Shane Hudak
West Florida Lightning Aquati
|
West Florida Lightning Aquati | – | – | ||
32 |
Samual Stringer
Sarasota Tsunami Swim Team
|
Sarasota Tsunami Swim Team | – | – |