Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Isaac Lewis
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 20 | – | PB | |
2 |
Jake O'Neill
Scott County
|
Scott County | FR | 17 | +1.6% | PB | |
3 |
Chris Dixon
West Jessamine
|
West Jessamine | SO | 16 | – | ||
4 |
Jared Caudill
Scott County
|
Scott County | FR | 15 | – | ||
5 |
Ben Tonges
Woodford County
|
Woodford County | JR | 14 | -1.2% | ||
6 |
Tucker Carr
East Jessamine
|
East Jessamine | SO | 13 | – | PB | |
7 |
Sean Gilpatrick
Shelby County
|
Shelby County | FR | 12 | – | ||
8 |
Connor Clare
Collins
|
Collins | JR | 11 | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Trevor Bloyd
Russell County
|
Russell County | – | 9 | – | PB | |
10 |
Logan Franklin
North Hardin
|
North Hardin | SO | 7 | – | PB | |
11 |
Evan Hawkins
Scott County
|
Scott County | 8 | 6 | – | PB | |
12 |
Michael Little
Russell County
|
Russell County | – | 5 | – | ||
13 |
Isaac Tonges
Woodford County
|
Woodford County | FR | 4 | +1.1% | PB | |
14 |
Michael Larson
Boyle County
|
Boyle County | FR | 3 | – | ||
15 |
Carter Hewitt
Central Hardin
|
Central Hardin | FR | 2 | – | PB | |
16 |
Logan Ruebens
Franklin County
|
Franklin County | JR | 1 | – |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Chris Dixon
West Jessamine
|
West Jessamine | SO | 101 | – | PB | |
2 |
Jake O'Neill
Scott County
|
Scott County | FR | 88 | -0.5% | ||
3 |
Jared Caudill
Scott County
|
Scott County | FR | 85 | – | ||
4 |
Ben Tonges
Woodford County
|
Woodford County | JR | 81 | -1.3% | ||
5 |
Isaac Lewis
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 81 | – | ||
6 |
Tucker Carr
East Jessamine
|
East Jessamine | SO | 63 | – | ||
7 |
Sean Gilpatrick
Shelby County
|
Shelby County | FR | 63 | – | ||
8 |
Connor Clare
Collins
|
Collins | JR | 61 | – | ||
9 |
Trevor Bloyd
Russell County
|
Russell County | – | 49 | – | PB | |
10 |
Logan Franklin
North Hardin
|
North Hardin | SO | 45 | – | PB | |
11 |
Evan Hawkins
Scott County
|
Scott County | 8 | 39 | – | PB | |
12 |
Michael Little
Russell County
|
Russell County | – | 37 | – | ||
13 |
Logan Ruebens
Franklin County
|
Franklin County | JR | 33 | – | PB | |
14 |
Carter Hewitt
Central Hardin
|
Central Hardin | FR | 32 | – | PB | |
15 |
Michael Larson
Boyle County
|
Boyle County | FR | 32 | – | ||
16 |
Isaac Tonges
Woodford County
|
Woodford County | FR | 31 | -1.3% | ||
17 |
Hunter Deno
John Hardin
|
John Hardin | – | 30 | – | ||
18 |
Matthew Calvert
Danville
|
Danville | SR | 28 | – | PB | |
19 |
Luke Daugherty
Collins
|
Collins | – | 23 | – | PB | |
20 |
Quinton Carr
East Jessamine
|
East Jessamine | 8 | 16 | – | ||
21 |
Matthew MAGNESS
Taylor County
|
Taylor County | 7 | 14 | – | ||
22 |
Race Pellant
Danville
|
Danville | SO | 10 | – | ||
23 |
Riley Arredondo
Anderson County
|
Anderson County | – | 10 | – | ||
24 |
Eric Martinez
North Hardin
|
North Hardin | SR | 9 | – | ||
25 |
Daniel Min
Elizabethtown
|
Elizabethtown | – | 5 | – | ||
26 |
Cole Mattingly
Meade County
|
Meade County | – | 2 | – | PB | |
27 |
Moanthe Banihani
Elizabethtown
|
Elizabethtown | FR | – | – | ||
28 |
Nathan Garland
Russell County
|
Russell County | – | – | – |