Name | Time | Score | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Ubellacker
Scott County
|
Scott County | JR | 20 | PB | |
2 |
Thomas Deaton
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SR | 17 | ||
3 |
Joseph Min
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 16 | ||
4 |
Christian Wright
Central Hardin
|
Central Hardin | JR | 15 | PB | |
5 |
Andrea Orlando
Western Hills
|
Western Hills | SR | 14 | ||
6 |
Christian Acevedo
Ft Knox
|
Ft Knox | SO | 13 | ||
7 |
Roderick Harris
North Hardin
|
North Hardin | JR | 12 | PB | |
8 |
Chase Poff
Collins
|
Collins | JR | 11 | PB |
Name | Time | Score | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Collin Cummins
Boyle County
|
Boyle County | SO | 9 | PB | |
10 |
Caleb McIntosh
Collins
|
Collins | SR | 7 | PB | |
11 |
Jacob Silvernail
Western Hills
|
Western Hills | SR | 6 | PB | |
12 |
Garrett Brock
Western Hills
|
Western Hills | – | 5 | ||
13 |
Gavin Brown
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 4 | ||
14 |
Webb Bates
Collins
|
Collins | – | 3 | ||
15 |
Robert Sproul
Collins
|
Collins | FR | 2 | ||
16 |
Conner Kindred
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 1 | PB |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sam Ubellacker
Scott County
|
Scott County | JR | 108 | – | PB | |
2 |
Thomas Deaton
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SR | 106 | – | ||
3 |
Joseph Min
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 92 | – | ||
4 |
Christian Wright
Central Hardin
|
Central Hardin | JR | 80 | – | PB | |
5 |
Andrea Orlando
Western Hills
|
Western Hills | SR | 78 | – | ||
6 |
Christian Acevedo
Ft Knox
|
Ft Knox | SO | 76 | – | ||
7 |
Roderick Harris
North Hardin
|
North Hardin | JR | 73 | – | PB | |
8 |
Chase Poff
Collins
|
Collins | JR | 71 | – | PB | |
9 |
Jacob Silvernail
Western Hills
|
Western Hills | SR | 70 | – | PB | |
10 |
Caleb McIntosh
Collins
|
Collins | SR | 66 | – | PB | |
11 |
Collin Cummins
Boyle County
|
Boyle County | SO | 63 | – | PB | |
12 |
Webb Bates
Collins
|
Collins | – | 53 | – | ||
13 |
Conner Kindred
Elizabethtown
|
Elizabethtown | JR | 51 | – | PB | |
14 |
Gavin Brown
Elizabethtown
|
Elizabethtown | SO | 50 | – | ||
15 |
Garrett Brock
Western Hills
|
Western Hills | – | 49 | – | ||
16 |
Justin O'Nan
Woodford County
|
Woodford County | JR | 47 | – | PB | |
17 |
Robert Sproul
Collins
|
Collins | FR | 47 | – | ||
18 |
Grant Lewis
Woodford County
|
Woodford County | SO | 44 | – | PB | |
19 |
Hunter Moore
Shelby County
|
Shelby County | SR | 40 | – | ||
20 |
Cameron Peyton
Anderson County
|
Anderson County | SR | 39 | – | ||
21 |
Casey Moninger
Anderson County
|
Anderson County | SR | 39 | – | PB | |
22 |
Preston Riggs
Taylor County
|
Taylor County | JR | 37 | – | ||
23 |
Matthew Wheeler
Russell County
|
Russell County | SO | 35 | – | PB | |
24 |
John Santeramo
Franklin County
|
Franklin County | SR | 29 | – | PB | |
25 |
Josh Lindsey
Anderson County
|
Anderson County | JR | 29 | – | PB | |
26 |
Jacob Towns
Danville
|
Danville | – | 28 | – | ||
27 |
Nate Holley
Meade County
|
Meade County | 8 | 28 | – | ||
28 |
Will Kirk
Danville
|
Danville | SR | 27 | – | PB | |
29 |
Nick Lewis
Franklin County
|
Franklin County | – | 26 | – | ||
30 |
Steven Waurio
Shelby County
|
Shelby County | SR | 25 | – | ||
31 |
Corey Steber
Danville
|
Danville | JR | 25 | – | ||
32 |
Andrew Arreguin
Ft Knox
|
Ft Knox | JR | 23 | – | ||
33 |
Elijah Wall
North Hardin
|
North Hardin | – | 21 | – | ||
34 |
Justin Spalding
Marion County
|
Marion County | SO | 19 | – | PB | |
35 |
Hayden Cammack
Franklin County
|
Franklin County | JR | 17 | – | ||
36 |
Ty Gilkison
Anderson County
|
Anderson County | SR | 16 | – | ||
37 |
David Chan
Nelson County
|
Nelson County | SR | 16 | – | ||
38 |
Michael Todd
Bethlehem
|
Bethlehem | 7 | 14 | – | ||
39 |
Daniel Batten
Scott County
|
Scott County | FR | 12 | – | ||
40 |
Zane Bemis
Taylor County
|
Taylor County | – | 12 | – | ||
41 |
Brandon Holt
North Hardin
|
North Hardin | JR | 10 | – | ||
42 |
ben Richey
Scott County
|
Scott County | – | 9 | +2.6% | PB | |
43 |
Ryan Curren
Scott County
|
Scott County | JR | 8 | – | PB | |
44 |
Eli Clark
Thomas Nelson
|
Thomas Nelson | SR | 21 | – | PB | |
45 |
Isaac Filiatreau
Nelson County
|
Nelson County | SO | 4 | – | ||
45 |
Colton Carnes
Russell County
|
Russell County | – | 4 | – | ||
47 |
Gavin Martion
Shelby County
|
Shelby County | – | 4 | – | PB | |
48 |
Eli Nelson
Marion County
|
Marion County | – | 3 | – | PB | |
49 |
George Fallis
Frankfort
|
Frankfort | JR | 2 | – | ||
50 |
Matthew Hale
Taylor County
|
Taylor County | – | 1 | – | PB | |
51 |
Caleb Rivera
Ft Knox
|
Ft Knox | SO | – | – | ||
52 |
Griffan Smarr
Woodford County
|
Woodford County | JR | – | – | PB | |
53 |
Michael Kotarski
John Hardin
|
John Hardin | – | – | – | ||
54 |
Derek Akridge
Nelson County
|
Nelson County | JR | – | – | ||
55 |
Masashi Goto
Marion County
|
Marion County | – | – | – | ||
56 |
Shane Stryker
West Jessamine
|
West Jessamine | 7 | – | – | PB | |
57 |
Luke Duncan
Boyle County
|
Boyle County | – | – | – | ||
58 |
Michael Richardson
Marion County
|
Marion County | SO | – | – | ||
59 |
Clint Reardon
Meade County
|
Meade County | – | – | – | ||
60 |
Anthony Slack
Meade County
|
Meade County | – | – | – | ||
61 |
Zach Cherry
Meade County
|
Meade County | – | – | – | ||
62 |
Gavin Carr
East Jessamine
|
East Jessamine | – | – | – | ||
63 |
Brooks Dowdell
John Hardin
|
John Hardin | 8 | – | – | ||
64 |
Jace Williams
Taylor County
|
Taylor County | 8 | – | – | ||
65 |
Alec Wienhold
East Jessamine
|
East Jessamine | SR | – | – | ||
66 |
Nathaniel Reynolds
Ft Knox
|
Ft Knox | – | – | – | ||
67 |
Conor O'Neill
Nelson County
|
Nelson County | – | – | – | ||
68 |
Brandon Johnson
North Hardin
|
North Hardin | JR | – | – | ||
69 |
Caleb Howard
Russell County
|
Russell County | – | – | – | PB | |
70 |
Brandon Greer
Campbellsville
|
Campbellsville | – | – | – | ||
71 |
Adam Carrithers
Bethlehem
|
Bethlehem | SR | – | – | ||
72 |
JD Daniels
Bethlehem
|
Bethlehem | SO | – | – | ||
73 |
Cody Riddle
Spencer County
|
Spencer County | SR | – | – | ||
74 |
Patrick Walker
Campbellsville
|
Campbellsville | – | – | – | PB | |
75 |
Jordan Burke
Shelby County
|
Shelby County | FR | – | – | ||
76 |
Oliver Newberry
Boyle County
|
Boyle County | 7 | – | – | ||
77 |
Carter Peyton
Danville
|
Danville | – | – | – | ||
78 |
Andrew Seamonds
West Jessamine
|
West Jessamine | 7 | – | – | ||
79 |
Francisco Jauregui
Spencer County
|
Spencer County | 8 | – | – | ||
80 |
Seth Hash
Campbellsville
|
Campbellsville | – | – | – |