Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
2 |
David Lambert
Unattached
|
Unattached | 21 | PB | |
3 |
Santo Condorelli
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 20 | ||
4 |
Ryan Murphy
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 19 | ||
5 |
Roberto Gomez
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 18 | ||
6 |
Luke Torres
Unattached
|
Unattached | 17 | PB | |
7 |
Yianni Thermos
Unattached
|
Unattached | 16 | PB | |
8 |
Josh Booth
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 15 | ||
9 |
Jemal LeGrand
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 14 | ||
10 |
Jesus Marin
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 13 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
11 |
Franco Lupoli
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 11 | PB | |
12 |
Declan Poorman
Swim Macon Aquatic Club
|
Swim Macon Aquatic Club | 9 | PB | |
13 |
John Brennock
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 8 | PB | |
14 |
Riley Ralston-Crandall
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 7 | PB | |
15 |
Cooscoos Ehlers
Unattached
|
Unattached | 6 | ||
16 |
Will Pisani
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 5 | PB | |
17 |
Alexander Dehner
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 4 | PB | |
18 |
Brandon Ledford
Treasure Coast Aquatics
|
Treasure Coast Aquatics | 3 | PB | |
19 |
Michael Palleros
Indian River Aquatics
|
Indian River Aquatics | 2 | ||
20 |
Cody Cline
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | 1 | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
21 |
Andrew Hamer
Florida Keys Swi
|
Florida Keys Swi | 571 | ||
22 |
Logan Hellwig
Connecticut Aquatic Club
|
Connecticut Aquatic Club | 561 | PB | |
23 |
Emiro Goossen
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 557 | ||
24 |
Gabriel Perez Silva
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 556 | PB | |
26 |
Julian Asuaje-Solon
Beach Cities Swimming
|
Beach Cities Swimming | 544 | ||
29 |
Ben Fruitman
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 532 | PB | |
30 |
Jake Horne
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 523 |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
32 |
Adam Tran
Connecticut Aquatic Club
|
Connecticut Aquatic Club | 530 | ||
34 |
Alexander Behnam
Pine Crest
|
Pine Crest | 521 | ||
35 |
Cory Walsh
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 518 | ||
36 |
Keon Songui-Samuel
Beach Cities Swimming
|
Beach Cities Swimming | 517 | PB | |
37 |
Michael Mogg
Southwest Stars Swim Club
|
Southwest Stars Swim Club | 508 | ||
38 |
Keegan Boisson-Yates
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 502 | ||
39 |
Chelsea Davis
North Miami Swim Team
|
North Miami Swim Team | 497 | ||
40 |
Anton Kuzjomkin
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 496 | PB |