Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Carolina Colorado
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 24 | ||
2 |
Clara Smiddy
AK Sharks
|
AK Sharks | 21 | PB | |
3 |
Elise Haan
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 20 | PB | |
4 |
Alyssa Yambor-Maul
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 19 | PB | |
5 |
Kyra Sarazen
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 18 | PB | |
6 |
Jenna Diamond
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 17 | PB | |
7 |
Julianna Pettinger
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 16 | PB | |
10 |
Alexia Royal-Eatmon
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 13 | PB |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
11 |
Courts McGovern
Treasure Coast Aquatics
|
Treasure Coast Aquatics | 11 | PB | |
13 |
Aubrey Murray
Martin County Aquatics
|
Martin County Aquatics | 8 | PB | |
14 |
Samantha Stinemire
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 7 | PB | |
15 |
Georgie Gardner
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 6 | ||
16 |
Jolene Norton
Pueblo County Swim Club
|
Pueblo County Swim Club | 5 | PB | |
18 |
Arianna Ortiz
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 3 | PB | |
19 |
Alli Kopas
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 2 | PB | |
20 |
Fabiana Ingram
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 1 |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
21 |
Miriyam Ghali
Pine Crest
|
Pine Crest | 587 | – | PB | |
22 |
Emily Kopas
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 568 | +0.4% | SB | |
23 |
Courtney Bryant
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 567 | – | PB | |
25 |
Dani Jordan
Swim Florida
|
Swim Florida | 560 | – | PB | |
26 |
Julie Suarez
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 551 | – | ||
27 |
Claire Kercheval-Roig
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 548 | – | PB | |
28 |
Taylor Durand
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 546 | – | ||
29 |
Asia Langley
Connecticut Aquatic Club
|
Connecticut Aquatic Club | 540 | – | PB | |
30 |
Savannah Fissenden
Makos Aquatics Club of Gainesville
|
Makos Aquatics Club of Gainesville | 513 | – | PB |
Name | Time | FINA | |||
---|---|---|---|---|---|
31 |
Meagan Abad
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 597 | PB | |
32 |
Sydney Lee
Beach Cities Swimming
|
Beach Cities Swimming | 541 | ||
33 |
Stephanie Campo
Coral Springs Swim Club
|
Coral Springs Swim Club | 539 | PB | |
36 |
Sarah Wydra
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 524 | PB | |
37 |
Natalie Aulicino
Gulliver Swim Club
|
Gulliver Swim Club | 523 | ||
38 |
Victoria Barczyk
City of Lafayette Aquatics
|
City of Lafayette Aquatics | 514 | ||
39 |
Kaila Greene
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 503 | ||
– |
Sara Lacusky
Martin County Aquatics
|
Martin County Aquatics | – |