Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Autumn Finke
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 20 | +2.1% | PB | |
4 |
Stephanie Nasson
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat | 19 | -1.2% | ||
5 |
Melissa Marinheiro
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 18 | +2.1% | PB | |
6 |
Cece Williams
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 17 | -2.9% | ||
8 |
Megan Moroney
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | 15 | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
13 |
Erin Earley
Hopkins Mariner Swim Team
|
Hopkins Mariner Swim Team | 8 | +3.5% | PB | |
14 |
Isabella Paez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 7 | – | ||
15 |
Avery Mohring
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 6 | – | PB | |
16 |
Alejandra Gonzalez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 5 | +3.0% | PB | |
17 |
Sarah Hargrave
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat | 4 | – | ||
18 |
Jenna Pisani
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 3 | +2.7% | PB | |
19 |
Jamie Gurley
Fla Aquatics
|
Fla Aquatics | 2 | – | ||
20 |
Rebecca Halfast
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 1 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
21 |
Jessie Randolph
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 682 | -0.3% | ||
22 |
Hannah Capers
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 678 | – | PB | |
23 |
Olivia Langford
Swim Florida
|
Swim Florida | 653 | -1.1% | ||
25 |
Lexi Faunce
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 648 | +1.5% | PB | |
26 |
Amanda Ford
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | 634 | +0.4% | PB | |
27 |
Namilla Sanchez
Atlantis Swimming Club
|
Atlantis Swimming Club | 634 | +0.0% | PB | |
28 |
Julie Suarez
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 632 | +0.7% | PB | |
29 |
Nilza Helena Costa
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 629 | -0.7% | ||
30 |
Geena Squartino
Swim Fast
|
Swim Fast | 621 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
31 |
Daniela Gomez Barrientos
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 665 | – | PB | |
32 |
Ali Lombardi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 645 | – | PB | |
34 |
Hannah Albion
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 630 | +0.7% | SB | |
36 |
Mallory McKeon
Pine Crest
|
Pine Crest | 588 | -1.0% | ||
37 |
Alli Kopas
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 586 | – | PB | |
38 |
Kaila Greene
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 567 | -5.1% | ||
39 |
Katie Morin
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 544 | – | ||
40 |
Becky Meiser
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 467 | – |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
3 |
Melissa Marinheiro
South Florida Aquatic Club
|
South Florida Aquatic Club | 750 | +2.2% | PB | |
4 |
Autumn Finke
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 749 | +2.0% | PB | |
5 |
Cece Williams
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 722 | -3.3% | ||
6 |
Stephanie Nasson
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat | 712 | -2.8% | ||
7 |
Megan Moroney
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | 709 | – | ||
11 |
Avery Mohring
T2 Aquatics
|
T2 Aquatics | 671 | – | PB | |
13 |
Isabella Paez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 666 | – | ||
15 |
Alejandra Gonzalez
Metro Aquatic Club of Miami
|
Metro Aquatic Club of Miami | 660 | +2.8% | PB | |
16 |
Jenna Pisani
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 659 | +2.7% | PB | |
17 |
Rebecca Halfast
Saint Petersburg Aquatics
|
Saint Petersburg Aquatics | 658 | – | ||
18 |
Sarah Hargrave
Adirondack Aquat
|
Adirondack Aquat | 657 | – | ||
19 |
Erin Earley
Hopkins Mariner Swim Team
|
Hopkins Mariner Swim Team | 655 | +2.3% | PB | |
20 |
Jamie Gurley
Fla Aquatics
|
Fla Aquatics | 652 | – | ||
21 |
Hannah Capers
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 647 | – | PB | |
22 |
Olivia Langford
Swim Florida
|
Swim Florida | 646 | -1.5% | ||
26 |
Lexi Faunce
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 628 | +0.4% | PB | |
27 |
Jessie Randolph
Plantation Swim Team
|
Plantation Swim Team | 626 | -3.2% | ||
29 |
Nilza Helena Costa
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 619 | -1.3% | ||
30 |
Julie Suarez
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 619 | 0.0% | ||
31 |
Namilla Sanchez
Atlantis Swimming Club
|
Atlantis Swimming Club | 617 | -0.9% | ||
32 |
Geena Squartino
Swim Fast
|
Swim Fast | 616 | – | ||
33 |
Amanda Ford
Saint Andrew's Aquatics
|
Saint Andrew's Aquatics | 614 | -0.6% | ||
34 |
Ali Lombardi
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 612 | – | PB | |
35 |
Hannah Albion
Gulf Coast Swim Team
|
Gulf Coast Swim Team | 612 | -0.2% | ||
38 |
Mallory McKeon
Pine Crest
|
Pine Crest | 596 | -0.6% | ||
39 |
Daniela Gomez Barrientos
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 594 | – | PB | |
40 |
Kaila Greene
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 591 | -3.7% | ||
41 |
Alli Kopas
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 588 | – | PB | |
43 |
Becky Meiser
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 576 | – | ||
45 |
Katie Morin
Seacoast Swimming Association (MA)
|
Seacoast Swimming Association (MA) | 510 | – |