Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Joseph Hamson
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 35 | +1.2% | PB | |
2 |
TANAKIT PHAOPIN
Campbelltown
|
Campbelltown | 30 | +1.1% | PB | |
3 |
Henry Crump
Aquagym Swimming Club
|
Aquagym Swimming Club | – | – | PB | |
4 |
BENJAMIN COMER
Auburn SC
|
Auburn SC | 26 | – | PB | |
5 |
Lachlan Savage
Ginninderra
|
Ginninderra | 23 | – | PB | |
6 |
ADAM MCCARTHY
ATLANTIS, NSW
|
ATLANTIS, NSW | 20 | +0.0% | PB | |
7 |
Ricky Betar
Auburn SC
|
Auburn SC | 17 | – | PB | |
8 |
KARL KOVARIK
Newington
|
Newington | 14 | – | ||
9 |
Adrian Barrett
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 11 | +0.5% | PB | |
10 |
SAM HOHNE
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 8 | +0.3% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Henry Crump
Aquagym Swimming Club
|
Aquagym Swimming Club | 657 | – | PB | |
2 |
Joseph Hamson
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 650 | -1.6% | ||
3 |
Adrian Barrett
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 637 | +1.4% | PB | |
4 |
TANAKIT PHAOPIN
Campbelltown
|
Campbelltown | 636 | -0.6% | ||
5 |
ADAM MCCARTHY
ATLANTIS, NSW
|
ATLANTIS, NSW | 635 | -0.3% | ||
6 |
BENJAMIN COMER
Auburn SC
|
Auburn SC | 635 | – | ||
7 |
KARL KOVARIK
Newington
|
Newington | 630 | – | ||
8 |
Lachlan Savage
Ginninderra
|
Ginninderra | 626 | – | PB | |
9 |
Ricky Betar
Auburn SC
|
Auburn SC | 623 | – | PB | |
10 |
SAM HOHNE
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 622 | +1.1% | PB | |
11 |
CLINT RIDDING
OAK FLATS
|
OAK FLATS | 614 | – | ||
12 |
Callyn Fenwick-Kearns
Manly Swim Club
|
Manly Swim Club | 614 | +0.4% | PB | |
13 |
Cooper Phillips
NARRABEEN CARLILE
|
NARRABEEN CARLILE | 613 | +0.2% | PB | |
14 |
Tyler Krenkels
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 605 | – | PB | |
15 |
Christopher Mina
Newington
|
Newington | 595 | +5.2% | PB | |
16 |
DYLAN ANTAO
ST GEORGE
|
ST GEORGE | 589 | -0.3% | ||
17 |
ALEX WEEKS
The Hills
|
The Hills | 586 | – | ||
18 |
GABRIEL LIM
Knox Pymble
|
Knox Pymble | 585 | – | ||
19 |
BAILEY NEWHAM
City of Sydney Aquatic Club
|
City of Sydney Aquatic Club | 585 | +3.1% | PB | |
20 |
EUAN GERMANOS
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 571 | +2.6% | SB | |
21 |
JAKE ANDREWS
Randwick City
|
Randwick City | 570 | – | ||
22 |
MARCUS FARMER
Carlile Swimming Club
|
Carlile Swimming Club | 569 | +2.1% | PB | |
23 |
RYAN SHUMACK
Aquablitz Toongabbie
|
Aquablitz Toongabbie | 558 | +0.0% | PB | |
24 |
JACK MAGUIRE
Sopac
|
Sopac | 556 | +1.2% | PB | |
25 |
Liam Filby
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 555 | -0.4% | ||
26 |
SEBASTIAN BUCHANAN
Wests Illawarra
|
Wests Illawarra | 548 | – | PB | |
27 |
OLIVER MCLAUGHLIN
KINROSS WOLAROI
|
KINROSS WOLAROI | 540 | – | ||
28 |
BRINEZ LANTZ
Tamworth City
|
Tamworth City | 537 | – | ||
29 |
AIDAN AMIN
Auburn SC
|
Auburn SC | 536 | +0.7% | PB | |
30 |
JAYDEN WELLS
Kiama
|
Kiama | 534 | – | ||
31 |
OSCAR JEFFERY
NU Swim
|
NU Swim | 533 | – | ||
32 |
PRESLEY JACKSON
Randwick City
|
Randwick City | 531 | – | ||
33 |
MICHAEL MCPARTLAND
Trinity Grammar School
|
Trinity Grammar School | 515 | -0.3% | ||
34 |
NATHAN ROBINSON
Kiama
|
Kiama | 512 | – | ||
– |
William Gyllenhammer
Nexus Swim Team
|
Nexus Swim Team | NS | – | – | |
– |
Lachlan Walker
ALSTONVILLE
|
ALSTONVILLE | NS | – | – | |
– |
JAKE MARSDEN
The Hills
|
The Hills | NS | – | – | |
– |
WILLIAM WINSOR
ATLANTIS, NSW
|
ATLANTIS, NSW | NS | – | – | |
– |
RAFFA FRANCISCI
STROUD SEALS
|
STROUD SEALS | NS | – | – |