Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Shark kevin Degrijze
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 11 | – | ||
2 |
Joseph Lee
Heritage Aquatic Team
|
Heritage Aquatic Team | 9 | -2.1% | ||
3 |
David Genz
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | 8 | -2.8% | ||
4 |
Kevin Young
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 7 | – | PB | |
5 |
Kylan Costa
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 6 | – | PB | |
6 |
Ian Quintero
TS Aquatics
|
TS Aquatics | 5 | – | PB | |
7 |
Nicolas Catano
Black Marlin
|
Black Marlin | 4 | -0.5% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dylan Dam
Jupiter Dragons Swim Team
|
Jupiter Dragons Swim Team | 11 | – | ||
2 |
Alessandro Pereira
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 9 | +1.8% | PB | |
3 |
Giuliano Brunetti
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 8 | +0.8% | SB | |
4 |
Noah Smith
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 7 | – | PB | |
5 |
Daniel Gertsik
Unattached
|
Unattached | 6 | -4.2% | ||
6 |
Gianni Famiano
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 5 | -0.3% | ||
7 |
Kolby Hardin
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 4 | -1.9% | ||
8 |
Tyler Bougie
East Coast Aquatic Club
|
East Coast Aquatic Club | 3 | – | PB | |
9 |
Fedor Kotegov
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 2 | – | ||
10 |
Kevin Melo
Performance Aquatics
|
Performance Aquatics | 1 | – | ||
11 |
Caleb Da Silva
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | – | – | ||
12 |
Joshua Smith
Heritage Aquatic Team
|
Heritage Aquatic Team | – | – | ||
13 |
Hayden Troyer
Boca Raton Swim Team
|
Boca Raton Swim Team | – | – | ||
14 |
Maximiliano Romo
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | – | – | ||
– |
Jake Venezia
Pine Crest
|
Pine Crest | NS | – | – | |
– |
Jonas Santos
Swim Fort Lauderdale
|
Swim Fort Lauderdale | NS | – | – | |
– |
Mario Suarez
Pine Crest
|
Pine Crest | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Farouk Musa
Heritage Aquatic Team
|
Heritage Aquatic Team | 11 | – | PB | |
2 |
Billy Connors
Wahoos of Wellington
|
Wahoos of Wellington | 9 | – | PB | |
3 |
Karvin Ortiz
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 8 | +0.1% | PB | |
4 |
Adriano Brunetti
Pompano Beach Piranhas
|
Pompano Beach Piranhas | 7 | – | ||
5 |
Adriano Corrieri
Azura Florida Aquatics
|
Azura Florida Aquatics | 6 | +2.0% | PB | |
6 |
Manuel Caramb
Lake Lytal Lightning
|
Lake Lytal Lightning | 5 | – | ||
7 |
Sam Strohecker
Flood Aquatics Swim Team
|
Flood Aquatics Swim Team | 4 | – | ||
8 |
Danil Sachenko
Pine Crest
|
Pine Crest | 3 | – | ||
– |
Benjamin Sturm
Pine Crest
|
Pine Crest | NS | – | – |