Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Will Heck
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 9 | +0.9% | PB | ||
2 |
Harry Herrera
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 7 | +0.6% | PB | ||
3 |
Nicky Tayag
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 6 | -2.1% | |||
4 |
Ebraham Cabiling
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | YMCA | 5 | +0.3% | PB | |
5 |
Griffin Sutek
Unattached
|
Unattached | 4 | -1.1% | |||
6 |
Malcome Mackey
Oakland Undercurrent Swim Team
|
Oakland Undercurrent Swim Team | 3 | – | |||
7 |
Dowl Bowen
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 2 | +0.6% | PB | ||
8 |
Ivan Kolesnikov
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 1 | +1.3% | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Evan Larson
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 497 | – | PB | |
10 |
Mikey Hill
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | 494 | +0.2% | PB | |
11 |
Lucas Cruz
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 465 | +0.1% | PB | |
12 |
Zach Juhlin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 459 | +3.5% | PB | |
13 |
Griffin Unger
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 438 | 0.0% | ||
14 |
Huber Matos
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 427 | +0.3% | PB | |
15 |
Carson Weed
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 394 | – | PB |
Name | Time | FINA | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Will Heck
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 647 | -0.4% | ||
2 |
Nicky Tayag
Loggerhead Aquatics
|
Loggerhead Aquatics | 549 | -4.0% | ||
3 |
Harry Herrera
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 545 | -1.6% | ||
4 |
Ebraham Cabiling
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | 514 | -1.8% | ||
5 |
Griffin Sutek
Unattached
|
Unattached | 502 | -2.9% | ||
6 |
Ivan Kolesnikov
Tampa Bay Aquatics
|
Tampa Bay Aquatics | 501 | +1.4% | PB | |
7 |
Malcome Mackey
Oakland Undercurrent Swim Team
|
Oakland Undercurrent Swim Team | 487 | – | ||
8 |
Dowl Bowen
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 478 | -1.1% | ||
9 |
Evan Larson
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | 469 | – | PB | |
10 |
Mikey Hill
TREASURE COAST SWIMMING
|
TREASURE COAST SWIMMING | 464 | -1.9% | ||
11 |
Zach Juhlin
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 440 | +2.2% | PB | |
12 |
Lucas Cruz
Gator Swim Club
|
Gator Swim Club | 418 | -3.4% | ||
13 |
Huber Matos
Episcopal AmberJax
|
Episcopal AmberJax | 412 | -0.9% | ||
14 |
Griffin Unger
Area Tallahassee
|
Area Tallahassee | 410 | -2.2% | ||
15 |
Carson Weed
Saint Augustine Swim Team
|
Saint Augustine Swim Team | 366 | – | PB | |
– |
Zackary Cheung
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | NS | – | – | |
– |
Brendan Shrader
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Denis Dapo
Palm Harbor YMCA Piranhas
|
Palm Harbor YMCA Piranhas | NS | – | – | |
– |
Brayden Dam
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Jonathan Kim
Bolles School Sharks
|
Bolles School Sharks | NS | – | – |