Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bonita Zuo
Unattached
|
Unattached | 9 | -0.3% | |||
2 |
Dani O'Dwyer
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 7 | -2.0% | |||
3 |
Isabella Rhoades
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 6 | -3.5% | |||
4 |
chloe borrero
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 5 | +1.7% | PB | ||
5 |
Natalie Eroh
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | B | 4 | – | PB | |
6 |
Eva Ogden
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 3 | -0.3% | |||
7 |
Giuliana Ricciuti
Sampson Family YMCA
|
Sampson Family YMCA | B | 2 | – | PB | |
8 |
Lauren Bell
Greater Latrobe Aqua Club
|
Greater Latrobe Aqua Club | 1 | – | PB |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Rowen Odonoghue
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 696 | – | PB | |
10 |
Dani Hinkson
Allegheny North
|
Allegheny North | 720 | +6.0% | PB | |
11 |
Sonya Dietz
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 614 | – | PB | |
12 |
Paige Kunkle
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 581 | +1.5% | PB | |
13 |
Reagan Connelly
Pine Richland Aq
|
Pine Richland Aq | 560 | +4.1% | PB | |
14 |
alissa wilson
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 559 | +0.5% | PB | |
15 |
Charlee Sunday
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 529 | +3.3% | PB | |
16 |
Elizabeth Golden
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 508 | -2.3% |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bonita Zuo
Unattached
|
Unattached | 791 | -2.5% | ||
2 |
Isabella Rhoades
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 722 | -3.3% | ||
3 |
Dani O'Dwyer
Racer X Aquatics
|
Racer X Aquatics | 685 | -6.3% | ||
4 |
Eva Ogden
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 770 | -1.3% | ||
5 |
Natalie Eroh
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | 667 | – | PB | |
6 |
Giuliana Ricciuti
Sampson Family YMCA
|
Sampson Family YMCA | 660 | – | PB | |
7 |
Lauren Bell
Greater Latrobe Aqua Club
|
Greater Latrobe Aqua Club | 651 | – | PB | |
8 |
chloe borrero
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 715 | -2.5% | ||
9 |
Sonya Dietz
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 593 | – | PB | |
10 |
Charlee Sunday
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 584 | +5.6% | PB | |
11 |
Elli Patterson
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | 580 | -1.0% | ||
12 |
Rowen Odonoghue
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 578 | – | ||
13 |
alissa wilson
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 574 | +1.1% | PB | |
14 |
Dani Hinkson
Allegheny North
|
Allegheny North | 653 | +3.2% | PB | |
15 |
Paige Kunkle
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 548 | +0.1% | PB | |
16 |
Reagan Connelly
Pine Richland Aq
|
Pine Richland Aq | 530 | +2.9% | PB | |
17 |
Elizabeth Golden
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 514 | -2.1% | ||
18 |
Mary Gotaskie
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 507 | -2.2% | ||
19 |
Emerson DeBaecke
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 503 | – | PB | |
20 |
Lena Rothrock
Seneca Valley Sw
|
Seneca Valley Sw | 474 | – | PB | |
21 |
Kate Bunker
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 457 | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kasey Schrecongost
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | 9 | -0.3% | |||
2 |
Lauren Mittleider
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 7 | -2.3% | |||
3 |
Thea Siegel
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 6 | +6.7% | PB | ||
4 |
Leah Kunkle
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 5 | -0.2% | |||
5 |
Addison Kass
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 4 | +3.9% | PB | ||
6 |
Emily Eroh
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | B | 3 | – | PB | |
7 |
Claire Ciemania
Fairmont Area Swim Team
|
Fairmont Area Swim Team | 2 | -1.0% | |||
8 |
Delaney O'Toole
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | 1 | -0.3% |
Name | Time | Pts | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kasey Schrecongost
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | 920 | -0.6% | ||
2 |
Lauren Mittleider
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 749 | -1.0% | ||
3 |
Leah Kunkle
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | 704 | +2.0% | PB | |
4 |
Claire Ciemania
Fairmont Area Swim Team
|
Fairmont Area Swim Team | 816 | +0.4% | PB | |
5 |
Thea Siegel
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 619 | +4.0% | PB | |
6 |
Addison Kass
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | 603 | +1.6% | PB | |
7 |
Emily Eroh
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | 562 | – | PB | |
8 |
Delaney O'Toole
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | 716 | -2.5% | ||
9 |
Amelia Bissell
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | 512 | +2.4% | PB | |
10 |
Andie Kiess
Delaware Swim Team
|
Delaware Swim Team | 657 | +0.8% | PB | |
11 |
Laine Frost
Allegheny North
|
Allegheny North | 463 | -2.1% | ||
12 |
Maddie Puthoff
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | 445 | -2.0% | ||
13 |
Rylee Kohan
Greater Johnstown Community YMCA
|
Greater Johnstown Community YMCA | 584 | – | ||
– |
Mya DiMaio
Richard G. Snyder YMCA
|
Richard G. Snyder YMCA | NS | – | – |