Site logo

Filters

Lake Erie Age Group Championships

A Final LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Alex Gallagher Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:32.32
924 +0.3% PB
2 Nicholas Begany Swim United logo 2:37.21
776 +3.8% PB
3 Vittorio Cappabianca Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:37.93
766 -1.0%
4 Michael Cucu Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:38.24
762 +1.1% PB
5 Luke Vickers unattached 2:40.44
492 +6.8% PB
6 Ben Davis Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:46.59
736 -0.8%
7 Alexandru Cucu Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:46.65
735 -1.3%
8 Jonathon Marshall Firestone Akron logo 2:50.25
605
9 Iason Cho Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:58.99
581 +1.6% PB
10 Evan Kowalczyk Lake Erie Silver Dolphins logo 3:03.86
438 -0.2%
B Final LCM
Name Team Time Pts Imp
11 Nolan Tanner Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:54.16
640 +9.9% PB
12 William Roth Great Lakes Sailfish Swimming logo 3:01.07
556 +10.1% PB
13 Nathan Herbert Ridgewood Branch YMCA logo 3:03.78
439 +2.1% PB
14 Andrew Ketler Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 3:06.88
403 +1.1% PB
Preliminaries LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Alex Gallagher Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:38.81
837 -3.9%
2 Nicholas Begany Swim United logo 2:40.66
729 +1.7% PB
3 Michael Cucu Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:43.23
695 -2.0%
4 Vittorio Cappabianca Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 2:43.27
695 -4.4%
5 Luke Vickers unattached 2:44.12
460 +4.6% PB
6 Ben Davis Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:47.68
722 -1.5%
7 Jonathon Marshall Firestone Akron logo 2:49.80
610
8 Alexandru Cucu Great Lakes Sailfish Swimming logo 2:50.72
683 -3.8%
9 Evan Kowalczyk Lake Erie Silver Dolphins logo 2:57.85
510 +3.1% PB
10 Iason Cho Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 3:00.45
564 +0.8% PB
11 William Roth Great Lakes Sailfish Swimming logo 3:02.73
536 +9.3% PB
12 Nolan Tanner Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 3:03.54
527 +5.0% PB
13 Andrew Ketler Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logo 3:03.57
442 +2.8% PB
14 Nathan Herbert Ridgewood Branch YMCA logo 3:07.84
392 -0.1%