1
|
Jake Kennedy
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
16
|
-0.4%
|
|
2
|
Reilly Shaffer
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
13
|
-0.3%
|
|
3
|
Timothy McCarthy
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
12
|
+1.7%
|
PB
|
4
|
Colby Weaver
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
11
|
+2.3%
|
PB
|
5
|
Noah Topmiller
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
10
|
+2.8%
|
PB
|
6
|
Gabe Carroll
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
9
|
+3.8%
|
PB
|
7
|
Owen Lever
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
7
|
-1.4%
|
|
8
|
Matthew Mahoney
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
5
|
+4.3%
|
PB
|
9
|
Jon Sandone
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
4
|
–
|
PB
|
10
|
Justin Cuevas Riego de Dios
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
3
|
+1.0%
|
PB
|
11
|
Connor Kiebort
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
2
|
+1.9%
|
PB
|
12
|
Toby OLMSTEAD
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
1
|
–
|
|
13
|
Patrick Baganski
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
+0.7%
|
PB
|
14
|
Jayden Martinez
Ambler Area Branch YMCA
|
Ambler Area Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
15
|
Ryan Williams
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
+7.9%
|
PB
|
16
|
Timothy Ledbetter
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
+6.8%
|
PB
|
17
|
Sean Martinez
Hatboro-PA
|
Hatboro-PA
|
|
–
|
–
|
|
18
|
Will Bentley
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
+2.0%
|
PB
|
19
|
Brian McGinley
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
PB
|
20
|
Asher Smith
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
PB
|
21
|
Alex Fialkowski
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
+2.0%
|
PB
|
22
|
Alexander Lebedinskiy
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
Tri-Hampton Family Branch YMCA
|
|
–
|
+3.4%
|
PB
|
23
|
Matthew Daisher
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
+1.0%
|
PB
|
24
|
Connor Cross
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
+2.5%
|
PB
|
25
|
Nick Gaasche
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
26
|
William Shui
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Andrew Wenstrup
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
+7.9%
|
PB
|
28
|
Niall Richards-Indro
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
PB
|
29
|
Colyn Johnson-Null
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Sebastian Valle
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
–
|
–
|
|
31
|
Josh Travers
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
–
|
–
|
PB
|
32
|
Benjamin Barkasi
Boyertown YMCA
|
Boyertown YMCA
|
|
–
|
–
|
|
33
|
Kevin Filipas
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Evan Fulton
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
-1.7%
|
|
35
|
Ben Brucker
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
+9.0%
|
PB
|
36
|
Matthew Marinelli
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Paul Kellermann
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
+4.4%
|
PB
|
38
|
Abraham Utecht
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Jack Griffiths
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Matthew Foight
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Max McGovern
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
–
|
–
|
PB
|
42
|
Anthony Casey
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
-0.6%
|
|
43
|
Parker Minella
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Michael Daisher
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
PB
|
45
|
Jonah Hilt
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
+9.0%
|
PB
|
46
|
Declan Corcoran
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
47
|
Matt Razzi
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
+6.6%
|
PB
|
48
|
Daniel Socia
Ambler Area Branch YMCA
|
Ambler Area Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
PB
|
49
|
Joseph Xu
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
–
|
|
50
|
Archer Scaffidi
Boyertown YMCA
|
Boyertown YMCA
|
|
–
|
–
|
|
51
|
Jaden Shkolnikov
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
52
|
Stanley Cui
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
–
|
|
53
|
Leo Wu
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
54
|
Logan Bustard
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA
|
|
–
|
–
|
PB
|
55
|
John Albans
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
PB
|
56
|
William Pan
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
57
|
Logan Cooley
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
–
|
-1.4%
|
|
57
|
Wisin Ramos-McMahon
Ambler Area Branch YMCA
|
Ambler Area Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
59
|
Zach Stapleton
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
PB
|
60
|
Henry Dennin
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
PB
|
61
|
Nicholas Maxwell
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
62
|
Roni Podoksik
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
63
|
Alec Khatib
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
+4.7%
|
PB
|
64
|
Adam Wauls
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
65
|
Nico Tangorra
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA
|
|
–
|
–
|
|
66
|
Joshuah Vitali
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
+3.4%
|
PB
|
67
|
Barsam Berenji
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
PB
|
68
|
Santiago Rodriguez Tamayo
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
0.0%
|
|
69
|
Kadden Brown
Hatboro-PA
|
Hatboro-PA
|
|
–
|
–
|
|
70
|
Benjamin O'Toole
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
71
|
Roger Tang
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
PB
|
72
|
Zack Andrews
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
-2.5%
|
|
73
|
Bryce Philips
Boyertown YMCA
|
Boyertown YMCA
|
|
–
|
–
|
|