Site logo

2019 Florida Swimming Spring Championship

  • Completed
  • Feb. 28, 2019 - Mar. 03, 2019
  • SCY
  • Orlando, FL

200 Free Men 17 and Over

A Final SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Cole Crane Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:37.62
866 0.0%
2 Arik Katz Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:37.96
868 +2.1% PB
3 Xander Gardner Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:38.48
854 +0.7% PB
4 Rene Strezenicky Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:38.82
845 +1.2% PB
5 Lukas Cote Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:39.35
830 +0.5% PB
6 Noah Smith Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:39.93
803 +0.5% PB
7 Brendan Peacock Swim Florida logoSwim Florida 1:41.05
785 0.0%
8 Caleb Kravitz Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:42.08
746 +1.1% PB
B Final SCY
Name Team Time Pts Imp
9 Trev McGovern Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:39.21
834 +0.4% PB
10 Rafael Nicolas Ponce De Leon Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:40.42
790 +0.0% PB
11 Ethan McCloud TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:40.52
787 +5.8% PB
12 Ian Cooper Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:41.56
760 0.0%
13 Lucas Kravchenko unattached 1:41.91
751 -1.3%
14 Zach Brewer Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:42.02
759 0.0%
15 James Kim Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:42.48
747 +5.3% PB
16 Jayden Herron Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:45.29
675 -2.1%
C Final SCY
Name Team Time Pts Imp
17 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:40.80
791 +2.1% PB
18 Noah Emerson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:41.35
765 -1.1%
19 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:42.78
739 -0.9%
20 Ethan Thomas Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:43.02
733 +4.5% PB
21 Nicholas Eunice Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:43.58
719 +0.1% PB
22 Oscar Madsen T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:43.65
706 -0.5%
23 Stephen Zanowic Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:44.28
701 +3.4% PB
24 Benjamin Stark NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:44.96
684 -0.8%
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Arik Katz Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:39.01
839 +1.0% PB
2 Noah Smith Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:40.36
792 +0.0% SB
3 Lukas Cote Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:40.55
798 -0.7%
4 Cole Crane Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:40.90
777 -3.4%
5 Rene Strezenicky Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:41.15
782 -1.1%
6 Nevada Wood Club Seminole logoClub Seminole 1:41.29
767 +1.6% PB
7 Xander Gardner Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:41.32
777 -2.1%
8 Caleb Kravitz Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:41.59
759 +1.6% PB
9 Brendan Peacock Swim Florida logoSwim Florida 1:41.69
768 -0.6%
10 Ethan McCloud TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:41.77
754 +4.6% PB
11 Rafael Nicolas Ponce De Leon Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:41.93
750 -1.5%
12 Lucas Kravchenko unattached 1:42.17
744 -1.6%
13 Ian Cooper Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:42.37
739 -0.8%
14 Zach Brewer Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:42.40
749 -0.4%
15 Trev McGovern Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:42.49
747 -2.9%
16 James Kim Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:42.86
737 +4.9% PB
17 Jayden Herron Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:43.09
731 0.0%
18 Adam Tapia Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 1:43.11
720
19 Noah Emerson Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:43.13
719 -2.9%
20 Oscar Madsen T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:43.15
719 +0.0% PB
21 Stephen Zanowic Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:43.19
729 +4.4% PB
22 Ethan Thomas Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:43.22
728 +4.3% PB
23 Nick Hackett unattached 1:43.28
715
23 Dan Bowen Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:43.28
726 -1.4%
25 Rusty Jerger Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:43.39
723 -0.4%
26 Benjamin Stark NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:44.11
705 0.0%
27 Nicholas Eunice Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:44.12
705 -0.5%
28 Chance Conde Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:44.39
698 -1.1%
29 Nick Spillers Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:44.52
695 -0.6%
30 Nick Mattheys Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:45.08
681 +2.0% PB
31 Jacob Coutant Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:45.12
669 -1.5%
32 Nick Metro Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:45.29
664 +1.2% PB
33 Chasen Dubs unattached 1:45.79
663 -0.7%
34 Jhon Moncada Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:45.86
650 -4.1%
35 Jackson Kirk Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:45.98
658 -3.5%
36 Adam Stumpf Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:46.07
645 0.0%
37 Jared Repassy Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:46.18
653 +4.4% SB
39 Jacob Connor T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:46.44
647 -1.1%
40 Josh Millner-Balagtas Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:46.48
646 -1.5%
41 Tyler Carreja Tbay logoTbay 1:46.49
635 -0.5%
42 Jacob Kelly NTC Aquatics  logoNTC Aquatics 1:46.53
645 +0.6% PB
43 Joshua Lamar Club Seminole logoClub Seminole 1:46.61
643 -3.6%
44 Maxwell Smith Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 1:46.62
642 -0.2%
46 Alexander Guitian Patriot Aquatics (FL) logoPatriot Aquatics (FL) 1:46.82
627 -4.3%
47 Zi Win Lim Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:46.83
637 -0.9%
47 Nicholas Salzone Swim Florida logoSwim Florida 1:46.83
626 +1.3% PB
49 Noah Evans Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:46.91
635 -0.5%
50 Michael Limia Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:47.12
619 +4.9% SB
51 Jack Poppell Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:47.26
627 -2.1%
52 Cameron Dolly Swim Florida logoSwim Florida 1:47.44
622 +0.6% PB
53 Kyle Casiple Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:47.45
622 PB
54 Elias Contogonas Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 1:47.72
605 -3.0%
56 Aaron Swann South County-FL logoSouth County-FL 1:48.11
606 -0.4%
57 Nicolas Vansteenberghe Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 1:48.13
606 -0.8%
58 Jeffrey Shilts Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 1:48.20
604 +0.2% PB
59 Michael Gottlieb Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:48.28
602 -0.0%
60 Lleyton Martin Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:48.46
598 +2.3% PB
61 Connor Jones unattached 1:48.47
598 -0.7%
62 Michael Morton Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:48.70
592 -4.5%
63 Samuel Ospina Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 1:48.87
588 -0.7%
64 Jaccob Camp Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 1:48.88
577 +4.8% SB
65 Noah Strong Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:49.17
581 +1.4% PB
66 Tyre Hill Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:49.35
577 +0.3% PB
67 Eric String Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:49.73
568 -4.6%
68 Miles Herman Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:49.81
556 PB
69 Sam McCarthy Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:49.83
555 -8.4%
71 James Oakes Windermere Lakers logoWindermere Lakers 1:50.20
557 +6.2% PB
72 Evan Conklin Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:50.21
557 +1.0% PB
73 Kurtis Gnapp Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 1:50.37
553 -0.5%
74 Tomas Botero Saint Edwards Aquatics logoSaint Edwards Aquatics 1:50.44
552 -5.5%
75 Reade Lawson TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:50.62
548 -3.1%
76 Cory Wilhelm Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 1:50.95
540 +5.4% PB
77 Richard Holassie Brevard Swim Club logoBrevard Swim Club 1:51.05
527 +3.9% PB
78 Nate Pollitt Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:51.53
527 -3.0%
79 Andrew Thrasher Club Seminole logoClub Seminole 1:51.85
520 +1.6% PB
80 Cobi Lopez Miro Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:53.61
481 -5.3%
81 Magellan Grant Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:54.59
449 +8.2% SB

200 Free Men 15 and Over

Timed Finals SCY
Name Team Time Pts Imp
37 Colton Rasmussen Swim Florida logoSwim Florida 1:46.18
642 -2.1%
45 Gage Hulbert Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 1:46.79
627 -2.0%
55 Ben Hodge Area Tallahassee logoArea Tallahassee 1:47.96
599 -1.1%
70 Sean Cardosi Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:50.17
547 +1.0% PB

200 Free Men 15 - 16

A Final SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Ryan Warmbier Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:39.69
917 +1.9% PB
2 Wesley Kephart South County-FL logoSouth County-FL 1:40.01
833 0.0%
3 Joey Burns Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:41.06
805 +6.2% PB
4 Billy Jones Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:41.55
792 PB
5 Ian Brann Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:41.59
791 +1.8% PB
6 Matt Molloy T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:41.64
789 +1.5% PB
7 Luke Williams Clearwater Aquatic Team logoClearwater Aquatic Team 1:42.46
768 +0.3% PB
8 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:42.53
766 +1.3% PB
B Final SCY
Name Team Time Pts Imp
9 Riley Sampson Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:42.51
841 +7.7% PB
10 Carson Kruger Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:43.75
735 +0.0% PB
11 Conor Cranfield Swim Florida logoSwim Florida 1:43.92
730 -1.3%
12 Ryan Gibbons Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:43.99
728 +1.6% PB
13 Kory Kimura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:44.01
728 -0.9%
14 Max Martino Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:44.09
726 -0.1%
15 Aidan Henry Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:44.27
721 +0.3% PB
16 Patrick Fry Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:44.34
719 -0.5%
Preliminaries SCY
Name Team Time Pts Imp
1 Wesley Kephart South County-FL logoSouth County-FL 1:41.10
804 -1.1%
2 Ryan Warmbier Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:42.50
842 -0.9%
3 Billy Jones Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:42.52
766 PB
3 Matt Molloy T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:42.52
766 +0.7% PB
5 Ian Brann Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:42.57
765 +0.8% PB
6 Joey Burns Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:43.04
753 +4.3% PB
7 Garrett Cone Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:43.12
751 +0.8% PB
8 Luke Williams Clearwater Aquatic Team logoClearwater Aquatic Team 1:43.14
750 -0.3%
9 Ryan Gibbons Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:43.49
741 +2.0% PB
10 Riley Sampson Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:43.76
809 +6.6% PB
11 Carson Kruger Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:43.82
733 -0.0%
12 Patrick Fry Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:43.83
732 0.0%
13 Max Martino Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:43.98
729 0.0%
14 Kory Kimura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:44.40
718 -1.3%
15 Conor Cranfield Swim Florida logoSwim Florida 1:44.42
717 -1.8%
16 Aidan Henry Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:44.48
716 +0.1% PB
17 David Gapinski Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 1:44.64
786 +5.3% PB
18 Stuart Higdon Area Tallahassee logoArea Tallahassee 1:44.88
780 +0.3% PB
19 Tyler Roberton Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:44.91
779 -0.3%
20 Jonas Wars Area Tallahassee logoArea Tallahassee 1:44.93
778 +0.6% PB
21 Jack Hall Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:45.02
776 +0.8% PB
22 Zachary Kopel Team Velocity logoTeam Velocity 1:45.21
697 -0.3%
23 Dante Desrosier unattached 1:45.30
695 -1.5%
24 Caden Staggard North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 1:45.92
680 +7.2% PB
25 Braeden Knight Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:46.17
674
26 Jacob Pishko Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:46.21
746 +0.2% PB
27 Connor Marks Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:46.38
668 +7.6% PB
28 Cole Firlie Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:46.56
737 +1.1% PB
29 Jake Burns Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:46.68
661 0.0%
29 Carter Anderson Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:46.68
661 -0.1%
31 Joshua Chan Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:46.74
659 +1.2% PB
32 Spencer Howery Gulf Coast Swim Team logoGulf Coast Swim Team 1:46.91
729 +2.5% PB
33 Jake Bair Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:47.00
653 0.0%
34 Jakob Brougham Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 1:47.22
721 +2.0% PB
35 Joshua Brown Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 1:47.28
646 0.0%
36 Michael Brent Swim Florida logoSwim Florida 1:47.36
644 -0.6%
37 William Walker Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:47.39
644 -1.9%
38 Logan Thornsberry West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati 1:47.40
643 +0.6% PB
39 Ezequiel Negron Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:47.75
635 -1.1%
40 Mason Campbell Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:47.78
707 +1.4% PB
41 Victor Rosado Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:47.79
634 -2.6%
42 Peyton Walters Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:47.85
705 -0.8%
43 Zuri Ramsey Radiant Aquatics logoRadiant Aquatics 1:47.89
631 PB
44 Sean Doolittle Saint Petersburg Aquatics logoSaint Petersburg Aquatics 1:47.93
630 -0.0%
45 Anton Sunyak T2 Aquatics logoT2 Aquatics 1:47.94
630 -0.8%
46 Justin Rockaway Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:48.01
701 +3.6% PB
47 Gus Pastos Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:48.15
625 -1.2%
48 Daniel Hinkle Planet Swim Aqua logoPlanet Swim Aqua 1:48.16
625 -0.2%
49 Dominic Miller Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:48.18
697 +1.0% PB
50 Nicholas Caruso Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:48.29
695 +3.5% PB
51 Sam Prabhakaran Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:48.36
620 -1.7%
52 Kai Allred TREASURE COAST SWIMMING logoTREASURE COAST SWIMMING 1:48.61
614 +2.7% SB
53 Dean Walker Blue Dolfins logoBlue Dolfins 1:48.83
609 +3.2% PB
54 Garett Vondrasek Mandarin Aquatic logoMandarin Aquatic 1:48.90
607 +0.5% PB
55 Grayson D'Agostino North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 1:48.94
606 +0.8% PB
56 Gabriel Ortiz Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:49.09
603 -1.3%
57 Bradley Stoker Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:49.14
602 -0.8%
58 Alex Harkness Team Velocity logoTeam Velocity 1:49.18
601 +0.7% PB
59 Denis Dapo Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:49.27
671 +3.2% PB
60 Nicolas Filice Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:49.28
598 PB
60 Carter Ford Highlander Aquatic Club logoHighlander Aquatic Club 1:49.28
598 +2.0% PB
62 Alek Kacpura Tampa Bay Aquatics logoTampa Bay Aquatics 1:49.38
668 +3.0% PB
63 Dante Reccoppa Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:49.39
668 +0.9% PB
64 Davis Shelton Area Tallahassee logoArea Tallahassee 1:49.75
587 +1.3% SB
65 Bryce Sutherland Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 1:49.79
586
66 Louie Body VI Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:49.91
655 -1.2%
67 Camden Bell Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:49.98
582 +2.6% PB
68 Alexander Spies Fast Lane Aquatics logoFast Lane Aquatics 1:50.08
651 +1.4% PB
69 Payden Knettles Central Florida Marlins logoCentral Florida Marlins 1:50.11
651 +1.7% PB
70 Ethan Sido Southwest Stars Swim Club logoSouthwest Stars Swim Club 1:50.15
650 +4.4% SB
71 Kyle Loi Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:50.52
641 +0.6% PB
72 Samuel Quigg Central Brevard logoCentral Brevard 1:50.54
641 +2.5% PB
73 Hunter Wright Loggerhead Aquatics logoLoggerhead Aquatics 1:50.56
640 PB
74 Benjamin Brodeur Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 1:50.66
638 -0.7%
75 Josh Benzon Swim Florida logoSwim Florida 1:50.77
564 +1.8% PB
76 Joshua Aguilu Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:50.88
561 +1.3% PB
77 Grant Himes Episcopal AmberJax logoEpiscopal AmberJax 1:50.98
630 PB
78 Will Harding Winter Haven Sti logoWinter Haven Sti 1:51.15
555 +1.1% PB
79 Ty Larue Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:51.18
626
80 Thomas Zak Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 1:51.23
624 +1.7% PB
81 Matthew Gomez Tampa Metro YMCA logoTampa Metro YMCA 1:51.57
545 +1.4% PB
82 Kevin Janson-Dugan Sea Dragon Aquat logoSea Dragon Aquat 1:52.00
535 +2.5% PB
83 Jack Kaatze Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:52.16
532 PB
84 Joseph Sacco South County-FL logoSouth County-FL 1:52.44
596 -3.3%
85 Jose Medina Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:52.55
523 PB
86 Slater Sabel Rocoa of Brevard logoRocoa of Brevard 1:52.87
516 -0.3%
87 Douglas Lankton Blue Wave Swimming logoBlue Wave Swimming 1:53.17
509 -5.1%
88 Aidan Murphy Sarasota Tsunami Swim Team logoSarasota Tsunami Swim Team 1:53.35
576 -0.3%
88 Nicholas Bosque Area Tallahassee logoArea Tallahassee 1:53.35
505 +1.7% PB
90 Rhansey Morel Berkeley Barracudas logoBerkeley Barracudas 1:53.51
502 +8.1% SB
91 Connor Athy Gator Swim Club logoGator Swim Club 1:53.52
572 +3.7% PB
92 David Gonzalez Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:53.70
498 +0.7% SB
93 Ashton Cardinal Storm Swim Club logoStorm Swim Club 1:54.13
488 PB
94 William Johnson Indian River Aquatics logoIndian River Aquatics 1:54.32
554 PB
95 Harrison Fischer Palm Harbor YMCA Piranhas logoPalm Harbor YMCA Piranhas 1:54.33
554 -3.2%
96 Nariyuki Matsudaira Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:54.36
483 +1.1% PB
97 Ethan Kilgore Club Seminole logoClub Seminole 1:54.43
482 +1.8% PB
98 Jack Czubati Nocatee Bluetide Swim Team logoNocatee Bluetide Swim Team 1:54.67
477 -0.2%
99 Zach Makari Bolles School Sharks logoBolles School Sharks 1:54.94
540 0.0%
100 Luke Sprague Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 1:55.69
524 +0.6% PB
101 David Orrego unattached 1:56.62
504 -1.7%
102 Chase Collier North Florida Swimming, Inc. logoNorth Florida Swimming, Inc. 1:57.48
418 -1.3%
103 Brandon Dixon-McKay Saint Augustine Swim Team logoSaint Augustine Swim Team 1:57.56
484 PB
104 Carlos Medina Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn 1:57.77
479 -1.6%
Andrew Meyers West Florida Lightning Aquati logoWest Florida Lightning Aquati NS
Tommy Nagle Greater Tampa Swimming Assn logoGreater Tampa Swimming Assn NS
John Beattie Blue Dolfins logoBlue Dolfins NS