Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Henry Gaddis
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 20 | -2.6% | ||
2 |
Eric Gong
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 17 | -0.3% | ||
3 |
Christopher Smith
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 16 | – | PB | |
4 |
Dustin Berry
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 15 | – | PB | |
5 |
Evan Penny
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 14 | +1.5% | PB | |
6 |
Justin Bay
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 13 | +0.7% | PB | |
7 |
Eleazar Galvan Galvan
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | 12 | -3.1% | ||
8 |
Vincent Huang
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 11 | – | ||
9 |
Dylan Prophet-Williams
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 9 | -8.8% | ||
10 |
David Oliver
Lighthouse Aquatics Programs
|
Lighthouse Aquatics Programs | 7 | +0.7% | PB | |
11 |
Jonathan Rojas
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 6 | -8.4% | ||
12 |
Davud Suvalic
Houston Cougars
|
Houston Cougars | 5 | -0.8% | ||
13 |
Marcos Bautista
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 4 | -1.9% | ||
– |
Beiber Lukner
Unattached
|
Unattached | NS | – | – | |
– |
Brandon Michna
Battleground Area Swim Team
|
Battleground Area Swim Team | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Angel Munoz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 20 | – | PB | |
2 |
Diego Esqueda
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 17 | -1.5% | ||
3 |
Tyler Nelson
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 16 | +0.3% | SB | |
4 |
Arbert Xu
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 15 | – | PB | |
5 |
Jeremiah Broughton
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 14 | -0.2% | ||
6 |
Daniil Shkarbul
Houston Cougars
|
Houston Cougars | 13 | – | ||
7 |
Tristan Haver
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 12 | +6.6% | PB | |
8 |
Solomon Marlin
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 11 | – | PB | |
9 |
David Szklaruk-Traipe
Sharks Swim Club
|
Sharks Swim Club | 9 | +2.1% | PB | |
10 |
Isaac Cousin
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 7 | – | ||
11 |
Haoxuan Huang
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 6 | – | ||
12 |
Luis Garcia
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 5 | – | ||
– |
Lorenzo Diaz
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
– |
Nathanael Shelton
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
– |
Tobias Chow
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | – | – | ||
– |
David Charles
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Rishab Subramanya
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 20 | ||
2 |
Gabe Istre
South Shore Sails
|
South Shore Sails | 17 | ||
3 |
Ethan Williams
Harris County Aquatics Program
|
Harris County Aquatics Program | 16 |