Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Alice Bender
Skaneateles Lightning Swimming
|
Skaneateles Lightning Swimming | 20 | +2.1% | PB | |
2 |
Rayna Parikh
BED-STUY PIRANHAS YMCA
|
BED-STUY PIRANHAS YMCA | 17 | +6.5% | PB | |
3 |
Patricia Mendoza
Flushing YMCA
|
Flushing YMCA | 16 | +2.7% | PB | |
4 |
Maura O'Donnell
Duanesburg Electric Eels
|
Duanesburg Electric Eels | 15 | +3.6% | PB | |
5 |
Ava Burns
Watertown-NY
|
Watertown-NY | 14 | +5.3% | PB | |
6 |
Daisy Pitches
E. Hampton Ymca
|
E. Hampton Ymca | 13 | +5.8% | PB | |
7 |
Kayla Lombardo
Rye YMCA Waveryeders
|
Rye YMCA Waveryeders | 12 | +5.9% | PB | |
8 |
Eva Gitto
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | 11 | +0.1% | PB | |
9 |
Maura Sheehan
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 9 | +3.1% | PB | |
10 |
Sienna Hughes
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 7 | +5.0% | PB | |
11 |
Becca Wright
Duanesburg Electric Eels
|
Duanesburg Electric Eels | 6 | +8.9% | PB | |
12 |
Jiawei Sun
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | 5 | – | ||
13 |
Lily Griffin
E. Hampton Ymca
|
E. Hampton Ymca | 4 | +7.4% | PB | |
14 |
Karina Schmid
Greenbush-NY
|
Greenbush-NY | 3 | +7.2% | PB | |
15 |
Fayth Goodspeed
GLENVILLE
|
GLENVILLE | 2 | +7.0% | PB | |
16 |
Robin Weber
MAPLEWOOD
|
MAPLEWOOD | 1 | – | ||
17 |
Mia Treleaven
Genesee Area-NY
|
Genesee Area-NY | – | +7.5% | PB | |
18 |
Grayson Findlay
Rye YMCA Waveryeders
|
Rye YMCA Waveryeders | – | – | PB | |
19 |
Ava Castillo
E. Hampton Ymca
|
E. Hampton Ymca | – | +7.0% | PB | |
20 |
Lizzy McMahon
Greenbush-NY
|
Greenbush-NY | – | +0.8% | PB | |
21 |
Sara Eichinger
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | +14.6% | PB | |
22 |
Viveka Frisk
Southeast Family Branch YMCA
|
Southeast Family Branch YMCA | – | – | PB | |
23 |
Kylie Lam
Flushing YMCA
|
Flushing YMCA | – | +3.5% | PB | |
24 |
Isabella Chang
Cross Island YMCA
|
Cross Island YMCA | – | +1.4% | PB | |
25 |
Chelsea Chan
West Side (NY) Branch YMCA
|
West Side (NY) Branch YMCA | – | – | ||
26 |
Lauren Enderton
Lockport Sea Lions
|
Lockport Sea Lions | – | +6.6% | PB | |
27 |
Izzy Flores
Flushing YMCA
|
Flushing YMCA | – | -4.8% | ||
28 |
Ayana Ite
Rye YMCA Waveryeders
|
Rye YMCA Waveryeders | – | – | ||
29 |
Wenxi Lin
Cross Island YMCA
|
Cross Island YMCA | – | +2.1% | PB | |
29 |
Giana Fiske
Glens Falls YMCA
|
Glens Falls YMCA | – | +1.6% | PB | |
31 |
Rainbow Butler
Oneida Dolphins
|
Oneida Dolphins | – | – | ||
32 |
Chase Cineus
BED-STUY PIRANHAS YMCA
|
BED-STUY PIRANHAS YMCA | – | +1.8% | PB | |
33 |
Ruby Butler
Oneida Dolphins
|
Oneida Dolphins | – | – | ||
34 |
Catherine Macasaddug
Guilderland YMCA
|
Guilderland YMCA | – | -1.2% | ||
35 |
Sophie Ziter
Southern Saratoga County YMCA
|
Southern Saratoga County YMCA | – | 0.0% | ||
36 |
Emma Sellnow
Duanesburg Electric Eels
|
Duanesburg Electric Eels | – | -5.8% | ||
– |
Kiora Gibbs
Cortland YMCA
|
Cortland YMCA | – | – | ||
– |
Milla Gray
McBurney YMCA
|
McBurney YMCA | – | – |