Site logo

WPI Gompei Invitational

  • Completed
  • Nov. 30, 2018 - Dec. 02, 2018
  • SCY
  • Worcester, MA
  • Watch Live

200 Medley Relay Men

Preliminaries SCY
Rank Name Team Time Points
1 Stevens Institute (C) Stevens Institute
  1. Daniel Hold
  2. Matthew Kwan
  3. Blake Holland
  4. JONAS LACKEY
1:36.66
 
600
2 Worcester Polytechnic (C) Worcester Polytechnic
  1. Peter Fagerholm
  2. Zachary Denbow
  3. Matthew Shriner
  4. Tim McDonald
1:37.58
 
583
2 Rowan Rowan
  1. Christian Termine
  2. Greg Cann
  3. Kyle Printon
  4. Nathan Wojtowicz
1:37.58
 
583
4 Stevens Institute (D) Stevens Institute
  1. Samuel Alpaugh
  2. Andrew Johnson
  3. Ryan Ludemann
  4. Mike Shusta
1:40.74
 
530
5 Worcester Polytechnic (E) Worcester Polytechnic
  1. Joshua Driscoll
  2. Emmett McCann
  3. Aaron McCutcheon
  4. Eric Scholz
1:41.57
 
517
6 Babson Babson
  1. Taras Polakoff
  2. Ken Mun
  3. Aiden Asuncion-Duong
  4. Joseph Wellman
1:41.64
 
516
7 Roger Williams Roger Williams
  1. Jacob Daniels
  2. Timur Corture
  3. Liam Connors
  4. Joesph Charpentier
1:41.69
 
515
8 Bryant (C) Bryant
  1. Ben Steen
  2. Wills D'Angelo
  3. Trent Levasseur
  4. Robert Davis
1:41.97
 
511
9 Bentley Bentley
  1. Michael Riina
  2. Matthew Bandy
  3. Dimitry Stelmah
  4. Clayton Bennice
1:42.88
 
497
10 Brandeis Brandeis
  1. Benton Ferebee
  2. Thomas Alger
  3. Ben Francis
  4. Mitchell Goldman
1:42.92
 
497
11 Worcester Polytechnic (D) Worcester Polytechnic
  1. Jehu De La Rosa
  2. Brady Jeong
  3. Henry Buda
  4. Donald Buglino
1:43.25
 
492
12 Worcester Polytechnic (F) Worcester Polytechnic
  1. Archie Milligan
  2. Harrison Saperstein
  3. Michael Mccarthy
  4. Matthew Scherrer
1:43.26
 
492
13 Stevens Institute (E) Stevens Institute
  1. Alexander Johnson
  2. Ryan Callaghan
  3. Tristan Dixon
  4. Matthew Noga
1:43.87
 
483
X Bryant (D) Bryant
  1. Ryan Reidemeister
  2. Chris Mcheffey
  3. George Savino
  4. Nando Rodriguez
1:44.37
 
476
14 Southern Connecticut (D) Southern Connecticut
  1. Bryce Castellone
  2. Max Padro
  3. Gregory Rodriguez
  4. Zachary Fell
1:45.09
 
467
15 Southern Connecticut (C) Southern Connecticut
  1. Scott Moore
  2. Hunter Cripps
  3. Dominic Papiro
  4. Michael Mendonca
1:52.24
 
383
16 Saint Rose Saint Rose
  1. Trevor Attile
  2. Carl-Nico Laborera
  3. Andres Martinez
  4. Isa Yolborsov
1:54.45
 
361