Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ryan Schonbachler
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 11 | +0.8% | SB | |
2 |
Eric Chimes
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 9 | +2.2% | SB | |
3 |
Alex Podrez
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 8 | – | ||
4 |
Nathan Herman
Unattached
|
Unattached | 7 | – | ||
5 |
Will Dietz
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 6 | +0.3% | PB | |
6 |
Frank McCutchan
Club Mountaineer
|
Club Mountaineer | 5 | – | PB | |
7 |
Isaac Shaker
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | 4 | +2.5% | PB | |
8 |
Sean Finnerty
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | 3 | -0.5% | ||
9 |
Brandon Christian
Club Mountaineer
|
Club Mountaineer | 2 | – | ||
10 |
Drew Holmes
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | 1 | – | ||
11 |
Ryan McFaden
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr)
|
JCC Sailfish (Jewish Community Ctr) | – | – | ||
12 |
Garrett Fincke
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
13 |
Shawn Luke Klein
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +4.9% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Davis
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 11 | +1.8% | PB | |
2 |
James Gottfried
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 9 | – | ||
3 |
Paul Warnagiris
Winchester Swim Team
|
Winchester Swim Team | 8 | +3.1% | PB | |
4 |
Levi Hansen
Cavalier Swim Cl
|
Cavalier Swim Cl | 7 | – | PB | |
5 |
William Gao
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 6 | – | ||
6 |
Tommy Mcintyre
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 5 | +2.6% | PB | |
7 |
Eric Rangel
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 4 | – | ||
8 |
Nathan Bender
YMCA Geauga Otters
|
YMCA Geauga Otters | 3 | – | ||
9 |
Joris Boeman
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | 2 | – | ||
10 |
Granthem Brown
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 1 | – | ||
11 |
Oscar Ruff
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | – | – | ||
12 |
Nathan Herbert
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | -5.1% | ||
13 |
Drew Griffith
Fox Chapel Killer Whales
|
Fox Chapel Killer Whales | – | – | ||
14 |
Harrison Moore
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Owen Carson
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 11 | – | ||
2 |
Alejandro Michelena
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 9 | – | ||
3 |
Tony McIntyre
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | 8 | +7.3% | PB | |
4 |
Mac Clark
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 7 | +1.6% | SB | |
5 |
Luke Heiman
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 6 | – | ||
6 |
Jack White
Premier Aquatics Club of Klein
|
Premier Aquatics Club of Klein | 5 | – |