Site logo

LE GLSS Robert F. Busbey Invitational

  • Completed
  • May. 17–19, 2019
  • LCM
  • Cleveland, OH

100 Free Women 10 and Under

Timed Finals LCM
Name Team Time Pts Imp
1 Kathleen Hafner Pointe Aquatics logoPointe Aquatics 1:14.96
599 PB
2 Charlotte Duijser Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 1:20.21
621 -0.9%
3 Kate Wood Swim United logoSwim United 1:22.61
396 PB
4 Lily Zhang Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logoHudson Explorer Aquatic (Ohio) 1:24.18
359 PB
5 Bianca Gattoni Snow Swimming (VA) logoSnow Swimming (VA) 1:24.60
349 +0.5% PB
6 Alice Stewart Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 1:25.06
496 PB
7 Chloe Gustin Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 1:27.55
437 -4.4%
8 Julia Turner Blazing Barracudas logoBlazing Barracudas 1:27.96
427
9 Giuliana Walters Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 1:28.40
265
10 Bria Golem Lake Erie Silver Dolphins logoLake Erie Silver Dolphins 1:28.56
262 PB
11 Josephine Kuhel Shaker Sharks logoShaker Sharks 1:29.02
253 PB
12 Aiyana Womack Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logoHudson Explorer Aquatic (Ohio) 1:29.66
389 PB
13 Emery Horvath Lake Erie Silver Dolphins logoLake Erie Silver Dolphins 1:30.15
378 PB
14 Catherine Moore Snow Swimming (VA) logoSnow Swimming (VA) 1:30.79
364 -5.8%
15 Isabella Chang Solon Stars Swim Club logoSolon Stars Swim Club 1:31.96
195 PB
16 Ellery Losch Lake Erie Silver Dolphins logoLake Erie Silver Dolphins 1:32.09
336
17 Madilynn Thompson Cuyahoga Falls Riverfront YMCA logoCuyahoga Falls Riverfront YMCA 1:35.17
273
18 Riley Swift Lakewood Rangers Swim Team logoLakewood Rangers Swim Team 1:35.75
130
19 Olivia Hruschak Swim United logoSwim United 1:36.09
256
20 Brynne Stewart Lake Shore Swim Club logoLake Shore Swim Club 1:38.16
217 PB
21 Arianna Su Blazing Barracudas logoBlazing Barracudas 1:38.40
91 PB
22 Jane Jankowski Lake Shore Swim Club logoLake Shore Swim Club 1:38.53
211
23 Kelsey Krizansky Solon Stars Swim Club logoSolon Stars Swim Club 1:38.65
88
24 Adalynn Molinero Seneca Valley Sw logoSeneca Valley Sw 1:39.29
79
25 Lily White Lake Erie Silver Dolphins logoLake Erie Silver Dolphins 1:40.51
64 PB
26 Adelyn Lee Ridgewood Branch YMCA logoRidgewood Branch YMCA 1:40.67
62
27 Mackenzie Duncan Solon Stars Swim Club logoSolon Stars Swim Club 1:40.71
174
28 Sofia Goodman Lake Shore Swim Club logoLake Shore Swim Club 1:41.15
167 PB
29 Flora Fan Blazing Barracudas logoBlazing Barracudas 1:41.50
161 PB
30 Gabriella White Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 1:43.54
130
31 Mackenzie Tristan unattached 1:47.62
76 PB
32 Abigail Schnur Seneca Valley Sw logoSeneca Valley Sw 1:50.90
41
33 Emma Popa Lakewood Rangers Swim Team logoLakewood Rangers Swim Team 1:55.86
6
34 Lynelle Gullett Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logoHudson Explorer Aquatic (Ohio) 1:58.00
2 PB
35 Olivia Allen Canton City Schools logoCanton City Schools 1:58.89
2 PB
36 Hailey Kestranek Cleveland Swim logoCleveland Swim 2:01.61
2
37 Isabella Woodhouse Great Lakes Sailfish Swimming logoGreat Lakes Sailfish Swimming 2:05.02
2
38 Fiona Smith Swim United logoSwim United 2:05.08
2
39 Madeline Newyear Hudson Explorer Aquatic (Ohio) logoHudson Explorer Aquatic (Ohio) 2:09.13
2
40 Victoria Goodman Lake Shore Swim Club logoLake Shore Swim Club 2:25.37
2