Site logo

SWAT Long Course Open Meet

  • Completed
  • Apr. 13–14, 2019
  • LCM
  • Sugar Land, TX

200 Back Women 13 - 14

Timed Finals LCM
Name Team Time Pts
1 Peyton Becker Sharks Swim Team logo 2:36.78
614 PB
2 Ally Hilbrich Space City Aquatic Team logo 2:37.05
644 PB
3 Isabel Edwards Space City Aquatic Team logo 2:39.49
574
4 Leah Givens Sharks Swim Team logo 2:41.90
540 PB
5 Reese Cole South Shore Sails logo 2:41.99
572
6 Alexandra Vidinha Sharks Swim Team logo 2:42.32
534 PB
7 Kayla Partin Sienna Plantation Aquatics logo 2:42.50
565
8 Alexandra Linden Sharks Swim Team logo 2:43.02
524 PB
9 Kelsy Therese Elgar Shac logo 2:44.09
543
10 Emily Chau Texas Elite Swim Team logo 2:45.36
492 PB
11 Victoria Livingstone Shac logo 2:45.44
524
12 Jaelyn Hardy Shac logo 2:45.74
520 PB
13 Mya Broughton Harris County Aquatics Program logo 2:46.88
471
14 Cassie Toler South Shore Sails logo 2:47.36
464
15 Elaine Bentley Sharks Swim Team logo 2:47.91
457
16 Whitney Childs Shac logo 2:48.68
480 PB
17 Kirstin Schauss Aquastar logo 2:50.80
419 PB
18 Elizabeth Dudley South Shore Sails logo 2:52.62
428
19 Niela Dawlett South Shore Sails logo 2:54.92
366
20 Emery Fitzharris Sharks Swim Team logo 2:56.08
384 PB
21 Campbell Kurka Shac logo 2:56.35
380
22 Faith King Shac logo 2:57.76
363 PB
23 Riley Holcomb Sharks Swim Team logo 2:59.04
315
24 Alyzae Barrios Harris County Aquatics Program logo 3:00.39
331
25 Ellie Burke Sharks Swim Team logo 3:02.77
303
26 Jocelyn Serna Harris County Aquatics Program logo 3:03.03
300 PB
27 Kylie Peters Sienna Plantation Aquatics logo 3:03.61
262 PB
28 Rachel Cook Team Yes!Aquatics Of Houst logo 3:05.10
245 PB
29 Catherine Roosa Sienna Plantation Aquatics logo 3:07.00
224
30 Hana Soriano Sienna Plantation Aquatics logo 3:07.57
248 PB
31 Caroline Martin Sienna Plantation Aquatics logo 3:08.68
206 PB
32 Jimena Escamilla Harris County Aquatics Program logo 3:10.20
191 PB
33 Brooke Freeman Team Yes!Aquatics Of Houst logo 3:13.77
155
34 Emily Clark Sienna Plantation Aquatics logo 3:14.81
173 PB
35 Bailey Setter Space City Aquatic Team logo 3:20.68
93
36 Emma Lewis Texas Elite Swim Team logo 3:22.49
103
37 Johanna Wen Shac logo 3:23.75
92
38 Laura Diaz-Oviedo Harris County Aquatics Program logo 3:28.58
56
39 Sophia Deacon South Shore Sails logo 3:30.25
44
40 Isabella Foroozani Southwestern Aquatics Team logo 3:34.01
22
41 Emily Ducote Team Yes!Aquatics Of Houst logo 3:39.18
2
Marisol Zegada Harris County Aquatics Program logo DQ
Samantha Morales Harris County Aquatics Program logo DQ
Ellie Garcia Harris County Aquatics Program logo NS
Karen Li Shac logo NS