Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Caleb Huelskamp
Lander Swim Club
|
Lander Swim Club | 20 | -1.5% | ||
2 |
Gunnar Poley
Gillette Swim Team
|
Gillette Swim Team | 17 | -1.4% | ||
3 |
Michael Richmond
Sweetwater Aquatic Team
|
Sweetwater Aquatic Team | 15 | +1.3% | PB | |
3 |
Ian Pfaff
Casper Swim Club
|
Casper Swim Club | 15 | -3.1% | ||
5 |
Nicholas Kulow
Lander Swim Club
|
Lander Swim Club | 14 | – | ||
6 |
Nick Allen
Cheyenne Swim Club
|
Cheyenne Swim Club | 13 | -2.8% | ||
7 |
Walker Marshall
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | 12 | +1.4% | PB | |
8 |
Benjamin Anderson
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | 11 | – | PB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Gunnar Poley
Gillette Swim Team
|
Gillette Swim Team | – | -3.3% | ||
2 |
Caleb Huelskamp
Lander Swim Club
|
Lander Swim Club | – | -4.0% | ||
3 |
Michael Richmond
Sweetwater Aquatic Team
|
Sweetwater Aquatic Team | – | +0.4% | SB | |
4 |
Ian Pfaff
Casper Swim Club
|
Casper Swim Club | – | -5.0% | ||
5 |
Nick Allen
Cheyenne Swim Club
|
Cheyenne Swim Club | – | -2.6% | ||
6 |
Nicholas Kulow
Lander Swim Club
|
Lander Swim Club | – | – | ||
7 |
Walker Marshall
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | – | +1.6% | PB | |
8 |
Benjamin Anderson
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | – | – | PB | |
9 |
Brock Brass
Scottsbluff Swim
|
Scottsbluff Swim | 9 | +2.4% | PB | |
10 |
Jr Albers
Gillette Swim Team
|
Gillette Swim Team | 7 | +3.4% | PB | |
11 |
Stephen Wessenberg
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | 6 | – | ||
12 |
Ryan Brinda
Lander Swim Club
|
Lander Swim Club | 5 | +3.1% | SB | |
13 |
Corte Christensen
Gillette Swim Team
|
Gillette Swim Team | 4 | -1.0% | ||
14 |
Richard Spann
Lovell
|
Lovell | 3 | +1.6% | SB | |
15 |
Christopher Bury
Laramie Swim Club
|
Laramie Swim Club | 2 | +3.5% | PB | |
16 |
Connor Fontana
Laramie Swim Club
|
Laramie Swim Club | 1 | -0.3% | ||
17 |
Nathen King
Gillette Swim Team
|
Gillette Swim Team | – | +2.1% | PB | |
18 |
Cameron Stout
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | – | +3.7% | PB | |
19 |
Thomas Yates
Sheridan Swim Team
|
Sheridan Swim Team | – | -0.5% | ||
20 |
Nathan Fawcett
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | – | +2.7% | PB | |
21 |
Calvin Landreth
Chadron Sharks Swim Team
|
Chadron Sharks Swim Team | – | – | ||
22 |
Anthony Erramouspe
Sweetwater Aquatic Team
|
Sweetwater Aquatic Team | – | -0.6% | ||
23 |
Zach Cole
Worland Waterjets
|
Worland Waterjets | – | -4.3% | ||
24 |
Tanner Johnson
Cheyenne Swim Club
|
Cheyenne Swim Club | – | -5.4% | ||
25 |
Dillon Kury
Capital City Athletics
|
Capital City Athletics | – | +3.2% | PB | |
26 |
Braxton Langenderfer
Rawlins Rebels Swim Team
|
Rawlins Rebels Swim Team | – | -6.5% | ||
27 |
Sean Clerkin
Laramie Swim Club
|
Laramie Swim Club | – | -0.4% | ||
– |
Noah Richardson
Laramie Swim Club
|
Laramie Swim Club | NS | – | – | |
– |
Colton Drury
Laramie Swim Club
|
Laramie Swim Club | – | – | ||
– |
Heyden Roberts
Rawlins Rebels Swim Team
|
Rawlins Rebels Swim Team | NS | – | – |