Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Scott Kitzman
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 20 | ||
2 |
Samuel Brooks
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | 17 | ||
– |
Thompson McEneany
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | NS | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vito Skominas
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 20 | – | ||
2 |
Ryan Burtch
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | 17 | +4.2% | PB | |
3 |
Maxx Roberts
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 16 | +6.1% | PB | |
4 |
Zach Payne
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 15 | – | ||
5 |
Kass Tregoning
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 13 | – | PB | |
5 |
Easton Robson
Riptides
|
Riptides | 13 | – | ||
7 |
Charlie Schenck
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 12 | – | ||
– |
Trent Flores
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Noah Langelund
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 20 | +0.3% | PB | |
2 |
Dietrich Buchholz
Riptides
|
Riptides | 17 | – | PB | |
3 |
Aaron Hintze
New Berlin Swim Club
|
New Berlin Swim Club | 16 | +6.8% | PB | |
4 |
Nolan Bedker
Beaver Dam Area Swimming Seals
|
Beaver Dam Area Swimming Seals | 15 | – | PB | |
5 |
Carson Franke
Beaver Dam Area Swimming Seals
|
Beaver Dam Area Swimming Seals | 14 | +0.0% | PB | |
6 |
Cooper Recob
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 13 | – | PB | |
7 |
Ryan Kane
Riptides
|
Riptides | 12 | -6.1% |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Finn Stovall
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 20 | +0.4% | PB | |
2 |
Nolan Maleck
Beaver Dam Area Swimming Seals
|
Beaver Dam Area Swimming Seals | 17 | – | ||
3 |
Gabriel Barajas
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 16 | +7.1% | PB | |
4 |
Roberto Beard
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 15 | – | ||
5 |
Caden Singleton
Geneva Y Swim Team
|
Geneva Y Swim Team | 14 | +15.7% | PB | |
– |
Joseph Shoop
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nate Straight
Riptides
|
Riptides | 20 | -1.7% | ||
2 |
Landen Schmitt
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 17 | +6.1% | PB | |
3 |
Hunter Sellnow
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 16 | 0.0% | ||
4 |
Parker Hunn
Riptides
|
Riptides | 15 | +6.4% | PB | |
5 |
Caleb Warnecke
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | 14 | +15.0% | PB | |
6 |
Alexander Warnecke
Waterloo Swim Cl
|
Waterloo Swim Cl | 13 | +7.9% | SB |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Owen Woerth
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 20 | -6.3% | ||
2 |
Hunter Bryer
Stateline (STAT)
|
Stateline (STAT) | 17 | +3.5% | PB | |
3 |
Dylan Kane
Riptides
|
Riptides | 16 | +4.5% | PB | |
4 |
Brady Miller
South Central Swim Team
|
South Central Swim Team | 15 | -10.4% | ||
5 |
Connor Ojibway
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 14 | +8.3% | PB | |
6 |
TJ Murphy
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | 13 | – | ||
– |
Maxwell Demerath
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | NS | – | – | |
– |
Wilhelm Buchholz
Riptides
|
Riptides | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Levi Barganz
Fort Atkinson Swim Team
|
Fort Atkinson Swim Team | 20 |
Name | Time | |||
---|---|---|---|---|
– |
Emmit Murphy
J-Hawk Aquatic Club
|
J-Hawk Aquatic Club | NS |