Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Luke Axline
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 11 | +2.7% | PB | |
2 |
Jared Rabadam
United Swim Association
|
United Swim Association | 9 | – | PB | |
3 |
Iason Cho
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 8 | +0.7% | PB | |
4 |
Owen Carson
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | 7 | +2.1% | PB | |
5 |
Michael Gaier
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 6 | +2.8% | PB | |
6 |
Mac Clark
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 5 | -0.4% | ||
7 |
Josh Emerman
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 4 | +3.9% | PB | |
8 |
Noah Rumburg
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 3 | – | ||
9 |
Kyle Stephan
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 2 | – | PB | |
10 |
Paul Yorkievitz
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 1 | -1.9% | ||
11 |
Julian Wolke
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +2.0% | PB | |
12 |
Hayden Price
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | -1.2% | ||
13 |
Owen Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | – | +4.6% | PB | |
14 |
Barrett Kerrigan
Medina Recreation Swim Team
|
Medina Recreation Swim Team | – | -1.7% | ||
15 |
Evan Ream
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | -4.6% | ||
16 |
Quinn MacPhail
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | -1.9% | ||
17 |
Ben Bryan
Twinsburg Aquatics
|
Twinsburg Aquatics | – | -0.1% | ||
18 |
Antonio Borromeo
United Swim Association
|
United Swim Association | – | – | PB | |
19 |
Sam Luxhoj
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
20 |
Noah Holtz
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | +0.4% | PB | |
21 |
Jonathan Barnes
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +4.6% | PB | |
21 |
Tony McIntyre
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | -2.4% | ||
23 |
Ivan Reber
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
24 |
Nick Ubert
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
25 |
Owen Weiss
Swim United
|
Swim United | – | -1.7% | ||
26 |
Jacob Fernandez
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
27 |
Stephen Bryant
Trinity Swim Club
|
Trinity Swim Club | – | – | ||
28 |
Ryan Stought
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | +1.5% | SB | |
29 |
Andrew Popovic
Twinsburg Aquatics
|
Twinsburg Aquatics | – | -4.1% | ||
30 |
Eddie Campion
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | ||
31 |
Peter de Boer
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | -2.3% | ||
– |
Joey Leblanc
Swim United
|
Swim United | – | – | ||
– |
Noah Hofmann
Medina Recreation Swim Team
|
Medina Recreation Swim Team | NS | – | – |