Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ben Davis
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 11 | +5.0% | PB | |
2 |
Michael Gaier
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 9 | +1.3% | PB | |
3 |
Reid Caswell
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 8 | +1.6% | SB | |
4 |
Oliver Hulse
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 7 | +7.3% | PB | |
5 |
Sean Le
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 6 | +0.7% | PB | |
6 |
Josh Emerman
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 5 | +1.0% | PB | |
7 |
Josh Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 4 | 0.0% | ||
8 |
Alex Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | 3 | +3.3% | PB | |
9 |
Alex Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 2 | +2.6% | PB | |
10 |
Noah Rumburg
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | 1 | +0.8% | PB | |
11 |
Jacob Rider
United Swim Association
|
United Swim Association | – | +4.0% | PB | |
12 |
Andrew Rucker
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | -6.1% | ||
13 |
Connor Pirkle
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | -0.1% | ||
14 |
Jacob Bennett
United Swim Association
|
United Swim Association | – | +1.5% | PB | |
15 |
Jake Wood
United Swim Association
|
United Swim Association | – | +0.3% | SB | |
15 |
Ethan Bailey
Piranha Aquatics
|
Piranha Aquatics | – | -1.6% | ||
17 |
Evan Ream
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | -2.9% | ||
18 |
Cam Good
Twinsburg Aquatics
|
Twinsburg Aquatics | – | -2.5% | ||
19 |
Jacob Florio
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | +0.9% | PB | |
20 |
Aiden Luczywo
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | -3.2% | ||
21 |
Matthew Amendol
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | -2.3% | ||
22 |
Paul Yorkievitz
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | +3.9% | PB | |
22 |
Mac Clark
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
24 |
Gabe Miller
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | +1.9% | PB | |
25 |
Braden Moss
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | +3.6% | PB | |
26 |
Michael Vertikoff
United Swim Association
|
United Swim Association | – | +2.1% | PB | |
27 |
Owen Kunstmann
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | -3.6% | ||
28 |
Sam Bilyashevych
Swim United
|
Swim United | – | +0.2% | PB | |
29 |
Ben Gawlik
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +5.0% | PB | |
30 |
Benjamin Herrmann
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | – | PB | |
31 |
Wes Arnholt
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | -3.3% | ||
32 |
Derek Fan
Blazing Barracudas
|
Blazing Barracudas | – | -1.8% | ||
33 |
Colin Keleman
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | +0.2% | PB | |
34 |
Kaden Elkovitch
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | +0.9% | PB | |
35 |
Shrey Bhavaraju
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | +2.9% | PB | |
36 |
Alec Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | -6.5% | ||
37 |
Nick Ubert
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | -1.5% | ||
38 |
Evan Calvert
Peninsula Wave Riders Swimming
|
Peninsula Wave Riders Swimming | – | -0.5% | ||
39 |
Will Roth
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | +6.7% | PB | |
40 |
Vince Masters
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | -3.8% | ||
41 |
Antonio Borromeo
United Swim Association
|
United Swim Association | – | -2.3% | ||
42 |
Caelan Knettler
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | -3.1% | ||
43 |
Luke Wyszynski
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | – | PB | |
44 |
Eddie Campion
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | PB | |
45 |
Arman Edilyan
Twinsburg Aquatics
|
Twinsburg Aquatics | – | -3.1% | ||
46 |
Andrew Schweikert
Green YMCA Barracudas
|
Green YMCA Barracudas | – | -10.8% | ||
47 |
Liviu Marina
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | -2.4% | ||
48 |
Jon Gardner
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | -18.1% | ||
49 |
Luke Grube
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | ||
– |
Noah Hofmann
Medina Recreation Swim Team
|
Medina Recreation Swim Team | NS | – | – | |
– |
Dalton Edman
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | NS | – | – | |
– |
Krys Gorski
YMCA Geauga Otters
|
YMCA Geauga Otters | NS | – | – |