Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Connor Brown
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 11 | – | ||
2 |
Grant Kennedy
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 9 | – | PB | |
3 |
Grant Gooding
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 8 | +2.5% | PB | |
4 |
Vittorio Cappabianca
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 7 | +0.3% | PB | |
5 |
Moises Rodriguez
United Swim Association
|
United Swim Association | 6 | – | ||
6 |
Nolan Songer
Unattached
|
Unattached | 5 | – | PB | |
7 |
Jonny Marshall
Firestone Akron
|
Firestone Akron | 4 | – | PB | |
8 |
JOSIAH SHAFFER
Riverside Aqua Club of Ellwood
|
Riverside Aqua Club of Ellwood | 3 | – | PB | |
9 |
Andrew Ketler
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 2 | – | PB | |
10 |
Alexander Roth
Riverside Aqua Club of Ellwood
|
Riverside Aqua Club of Ellwood | 1 | – | PB | |
11 |
Charlie Murlin
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | -1.7% | ||
12 |
Alex Gallagher
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | -1.3% | ||
13 |
Roman Sawicki
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | PB | |
14 |
Jo Roth
Riverside Aqua Club of Ellwood
|
Riverside Aqua Club of Ellwood | – | – | ||
15 |
Wes Hammond
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | – | ||
16 |
Jack Trace
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | +2.7% | PB | |
17 |
Mason Miller
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | ||
18 |
Ruben Szabo
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | ||
19 |
Evan Kowalczyk
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | +6.0% | PB | |
20 |
Michael Cucu
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
21 |
Cole Mitchell
Pau Hana Swim Te
|
Pau Hana Swim Te | – | +0.3% | SB | |
22 |
Carter Black
Massillon Gators
|
Massillon Gators | – | – | PB | |
23 |
Mason Brady
Firestone Akron
|
Firestone Akron | – | +3.9% | PB | |
24 |
Jarek Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | PB | |
25 |
Matt Schiavone
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | +1.0% | PB | |
26 |
David Szoke
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | -1.0% | ||
27 |
Simon Bopple
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | PB | |
28 |
Will le
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | – | -2.1% | ||
29 |
Benjamin Beaver
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | +1.8% | PB | |
30 |
Ben Schiavone
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – | ||
– |
Nathaniel Tisch
Shaker Sharks
|
Shaker Sharks | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Iason Cho
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | 11 | – | ||
2 |
Sean Le
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 9 | +3.0% | PB | |
3 |
Alex Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | 8 | – | PB | |
4 |
Josh Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 7 | – | PB | |
5 |
Jacob Rider
United Swim Association
|
United Swim Association | 6 | – | ||
6 |
Owen Kunstmann
New Albany Aquatics Club
|
New Albany Aquatics Club | 5 | – | PB | |
7 |
Julian Wolke
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | 4 | +3.4% | PB | |
8 |
Quinn MacPhail
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 3 | – | ||
9 |
Owen Pesek
Cleveland Elite Aquatics
|
Cleveland Elite Aquatics | 2 | – | ||
10 |
Noah Beaver
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | 1 | +4.1% | PB | |
11 |
Alec Tseng
Liberty Township/Powell YMCA
|
Liberty Township/Powell YMCA | – | – | PB | |
12 |
Derek Fan
Blazing Barracudas
|
Blazing Barracudas | – | – | ||
13 |
Sam Bilyashevych
Swim United
|
Swim United | – | +1.6% | PB |