Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Josh Matheny
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | 11 | – | ||
2 |
Pete Krusinski
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 9 | +6.0% | PB | |
3 |
Andrew Clough
Velocity Aquatics, Llc
|
Velocity Aquatics, Llc | 8 | +8.9% | PB | |
4 |
Nicky Hong
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | 7 | – | PB | |
5 |
Shoonhsin Li
Horsehead Thrashers
|
Horsehead Thrashers | 6 | – | PB | |
6 |
Jerry Chen
Allegheny North
|
Allegheny North | 5 | – | ||
7 |
Eric Chimes
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | 4 | +4.7% | SB | |
8 |
Teddy Murphey
Unattached
|
Unattached | 3 | – | ||
9 |
Noah Basista
Unattached
|
Unattached | 2 | – | ||
10 |
Drew Grespin
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 1 | -1.1% | ||
11 |
Jared Mindek
Penguin Swimming
|
Penguin Swimming | – | – | PB | |
12 |
Nick Mudry
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
13 |
Connor Brown
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | PB | |
14 |
Alex Podrez
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
15 |
Brandon Stoia
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
16 |
Jacob McCarran
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
17 |
Patrick Cavanaugh
Franklin Area Swim Team
|
Franklin Area Swim Team | – | – | ||
18 |
Zach Tomasic
Moon Aqua Club
|
Moon Aqua Club | – | +4.2% | PB | |
19 |
JOHN KOVACIC
West Allegheny Aqua Club
|
West Allegheny Aqua Club | – | – | ||
20 |
Zach Toothman
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +0.1% | SB | |
21 |
Todd Wilson
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
22 |
Mitch Gumbert
West Allegheny Aqua Club
|
West Allegheny Aqua Club | – | – | ||
23 |
Gabe Towell
Mount Lebanon Aqua Club
|
Mount Lebanon Aqua Club | – | – | PB | |
24 |
Hunter Forsythe
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | ||
25 |
Robby Spekis
Belle Vernon Swim Club
|
Belle Vernon Swim Club | – | – | ||
26 |
Will Zhang
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
27 |
Jonah Katz
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
28 |
Tim Rankin
West Allegheny Aqua Club
|
West Allegheny Aqua Club | – | – | PB | |
29 |
Tim Compton
Allegheny North
|
Allegheny North | – | – | ||
30 |
Denis Gorbachev
Solon Stars Swim Club
|
Solon Stars Swim Club | – | – | PB | |
31 |
Sam Dudley
Cleveland Swim
|
Cleveland Swim | – | +4.9% | PB | |
32 |
Richie Donato
Hampton Dolphins
|
Hampton Dolphins | – | +4.1% | PB | |
33 |
Cole DOROBISH
Peters Township
|
Peters Township | – | – | ||
34 |
Caleb Tuckerman
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | -0.9% | ||
35 |
Charlie Murlin
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
36 |
Connor O'Shea
Fairport Area Swim Team
|
Fairport Area Swim Team | – | – | PB | |
37 |
Brendan Neal
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | ||
38 |
Terrell Monplaisir
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
39 |
Jacob Clark
Unattached
|
Unattached | – | – | PB | |
40 |
Patrick Benedict
Team Pittsburgh Elite Aquatics
|
Team Pittsburgh Elite Aquatics | – | – | PB | |
41 |
Andrew Vance
Ridgewood Branch YMCA
|
Ridgewood Branch YMCA | – | – | ||
42 |
Mike Pazuchanics
Peters Township
|
Peters Township | – | – | PB | |
43 |
Christian Wolke
Great Lakes Sailfish Swimming
|
Great Lakes Sailfish Swimming | – | – | PB | |
44 |
Caleb Cosentino
Hudson Explorer Aquatic (Ohio)
|
Hudson Explorer Aquatic (Ohio) | – | – | ||
45 |
David Ricci
Lake Erie Silver Dolphins
|
Lake Erie Silver Dolphins | – | – | ||
– |
Bert Wang
Peters Township
|
Peters Township | – | – |