Site logo

Northeast District Championship - Division 1

500 Free Women

Timed Finals SCY
Name Team Time NISCA Imp
1 Paige McCormick Hudson logoHudson 4:52.27
150 +0.0% SB
2 Megan Irwin Normandy logoNormandy 5:01.60
134 +1.0% PB
3 Karen Krosky Brecksville Broadview Hgts logoBrecksville Broadview Hgts 5:04.83
129 +0.7% PB
4 Gabrielle Loring Hudson logoHudson 5:09.08
122 +1.8% PB
5 Maddie Seifert Hudson logoHudson 5:14.11
115 +3.2% PB
6 Maddy Murphy Wooster logoWooster 5:14.30
115 +2.5% PB
7 Emma Canode Copley logoCopley 5:15.82
112 +3.3% PB
8 Caroline Von Ville Hudson logoHudson 5:16.20
112 +2.9% PB
9 Natalie Tarbuck Brecksville Broadview Hgts logoBrecksville Broadview Hgts 5:18.27
109 +3.1% PB
10 Evelyn Lewis Stow Munroe Falls logoStow Munroe Falls 5:18.37
109 +2.3% SB
11 Piper St. Clair Hoover logoHoover 5:19.44
107 +1.5% PB
12 Mariam Zayour North Royalton logoNorth Royalton 5:22.83
102 +4.1% PB
13 Emma Moore Firestone Senior logoFirestone Senior 5:23.22
102 -0.1%
14 Payton Timken Hoover logoHoover 5:27.02
96 -1.9%
15 Brooke Boske Hoover logoHoover 5:28.63
94 +2.3% PB
16 Summer Mastandrea Mentor logoMentor 5:30.06
92 -0.9%
17 Rylie Nutter Firestone Senior logoFirestone Senior 5:32.17
90 -0.3%
18 Mia Mowatt-Larssen Warren Harding logoWarren Harding 5:32.19
90 +2.1% PB
19 Kaitlyn Sliwinski Jackson logoJackson 5:32.35
89 +3.6% PB
20 Allison Agosti Firestone Senior logoFirestone Senior 5:34.18
87 +0.7% PB
21 Olivia Kuhel Shaker Heights logoShaker Heights 5:34.62
86 +3.0% PB
22 Annika Carlson Mentor logoMentor 5:34.66
86 -1.6%
23 Alexis Nutter Perry (Massillon) logoPerry (Massillon) 5:35.39
85 +0.7% PB
24 Mallory Landenberger Green logoGreen 5:35.78
85
25 Kaitlyn Smith Shaker Heights logoShaker Heights 5:36.45
84 +1.2% SB
26 Charlotte Hantus Mayfield logoMayfield 5:37.60
82 +2.3% PB
27 Michelle Sibilia Wooster logoWooster 5:38.95
81 +1.2% PB
28 Maria Regas Mayfield logoMayfield 5:42.23
77 -0.0%
29 Molly Russell Aurora logoAurora 5:43.07
76 -0.5%
30 Katherine Stavnicky Kenston logoKenston 5:43.39
75 -0.7%
31 Emma Merrick Normandy logoNormandy 5:43.79
75 +0.6% PB
32 Sydney Grzincic South Willoughby logoSouth Willoughby 5:44.58
74 +0.8% PB
33 Elizabeth Regovich Eastlake North logoEastlake North 5:44.62
74 +0.3% SB
34 Molly O'Brien Stow Munroe Falls logoStow Munroe Falls 5:45.01
73 +0.1% PB
35 Sydney Schuler Canfield logoCanfield 5:46.00
72
36 Victoria Nist Jackson logoJackson 5:46.31
72 +3.6% SB
37 Emma Golsch Brecksville Broadview Hgts logoBrecksville Broadview Hgts 5:46.81
71 -1.9%
38 Samantha Moore Walsh Jesuit logoWalsh Jesuit 5:49.06
68 -2.6%
39 Sarah Salek Walsh Jesuit logoWalsh Jesuit 5:49.89
67 -1.5%
Campbell Tierney Chardon logoChardon NS