Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tyler Watson
Paxon School/advanced Studies
|
Paxon School/advanced Studies | SR | 20 | – | ||
2 |
Billy Jones
Stanton College Prep
|
Stanton College Prep | JR | 17 | +3.8% | PB | |
3 |
Braeden Knight
Baker County
|
Baker County | SO | 16 | +2.7% | PB | |
4 |
Nathaniel Rudman
Fort Walton Beach
|
Fort Walton Beach | JR | 15 | +3.6% | PB | |
5 |
Kyle Casiple
Paxon School/advanced Studies
|
Paxon School/advanced Studies | JR | 14 | – | PB | |
6 |
Xavier Barnes
Rockledge
|
Rockledge | JR | 13 | – | PB | |
7 |
Reid Banciella
Mast Academy
|
Mast Academy | SR | 12 | +0.3% | SB | |
– |
Robbie Shaffer
Jesuit (Tampa)
|
Jesuit (Tampa) | SR | – | – |
Name | Time | Score | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 |
Jacob Coutant
Orange Park
|
Orange Park | SR | 9 | – | PB | |
10 |
Tyler Carreja
Jesuit (Tampa)
|
Jesuit (Tampa) | SR | 6 | +1.3% | PB | |
10 |
Charles Plaisted
Lemon Bay
|
Lemon Bay | FR | 6 | -1.1% | ||
12 |
Igor Kazhuro
Ponte Vedra
|
Ponte Vedra | SR | 5 | – | ||
13 |
Cameron Gerrard
Lakewood
|
Lakewood | SR | 4 | -0.6% | ||
14 |
Isaiah Jimenez
Gulliver Prep
|
Gulliver Prep | SO | 3 | -1.6% | ||
15 |
Garrett Cone
Cocoa
|
Cocoa | JR | 2 | – | ||
16 |
Gavin Smith
Suncoast
|
Suncoast | JR | 1 | -2.6% |
Name | Time | NISCA | Imp | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tyler Watson
Paxon School/advanced Studies
|
Paxon School/advanced Studies | SR | 148 | – | ||
2 |
Billy Jones
Stanton College Prep
|
Stanton College Prep | JR | 143 | +3.2% | PB | |
3 |
Braeden Knight
Baker County
|
Baker County | SO | 137 | +2.3% | PB | |
4 |
Nathaniel Rudman
Fort Walton Beach
|
Fort Walton Beach | JR | 134 | +4.1% | PB | |
5 |
Kyle Casiple
Paxon School/advanced Studies
|
Paxon School/advanced Studies | JR | 133 | – | PB | |
6 |
Reid Banciella
Mast Academy
|
Mast Academy | SR | 132 | +2.5% | SB | |
7 |
Robbie Shaffer
Jesuit (Tampa)
|
Jesuit (Tampa) | SR | 130 | +1.4% | PB | |
8 |
Xavier Barnes
Rockledge
|
Rockledge | JR | 129 | – | PB | |
9 |
Tyler Carreja
Jesuit (Tampa)
|
Jesuit (Tampa) | SR | 129 | +2.6% | PB | |
10 |
Gavin Smith
Suncoast
|
Suncoast | JR | 128 | +1.4% | PB | |
11 |
Jacob Coutant
Orange Park
|
Orange Park | SR | 127 | – | ||
12 |
Charles Plaisted
Lemon Bay
|
Lemon Bay | FR | 125 | -0.9% | ||
13 |
Isaiah Jimenez
Gulliver Prep
|
Gulliver Prep | SO | 124 | -0.2% | ||
14 |
Garrett Cone
Cocoa
|
Cocoa | JR | 123 | – | PB | |
15 |
Igor Kazhuro
Ponte Vedra
|
Ponte Vedra | SR | 123 | – | ||
16 |
Cameron Gerrard
Lakewood
|
Lakewood | SR | 119 | -0.8% | ||
17 |
Joseph Yim
Atlantic
|
Atlantic | SR | 119 | – | PB | |
18 |
Rapha Santos
Pompano Beach
|
Pompano Beach | SO | 118 | -0.9% | ||
19 |
Kenan Cain
Mosley
|
Mosley | SR | 118 | – | PB | |
20 |
Kirk Klemm
North Fort Myers
|
North Fort Myers | SO | 115 | -1.0% | ||
21 |
Josh Songayab
Eastside
|
Eastside | SR | 113 | – | ||
22 |
Zak Floyd
Tavares
|
Tavares | SR | 112 | – | PB | |
23 |
Connor Shrader
Stanton College Prep
|
Stanton College Prep | SR | 107 | – | PB | |
24 |
Joseph Lee
American Heritage (Plantation)
|
American Heritage (Plantation) | SO | 104 | -1.3% |