Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jack Burroughs
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 9 | – | PB | |
2 |
Connor Green
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 7 | – | ||
3 |
Charlie Clark
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 6 | – | ||
4 |
John Burnard
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | 5 | -0.5% | ||
5 |
Parker Stocker
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 4 | – | ||
6 |
Kyle Fulton
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 3 | – | ||
7 |
Grant Kennedy
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 2 | – | ||
8 |
Ethan Spradlin
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | 1 | – | ||
9 |
Kellan Rigg
Unattached
|
Unattached | – | – | ||
10 |
Will LaMastus
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +1.1% | PB | |
11 |
CJ Layne
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | -2.6% | ||
12 |
Kyle Hudson
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | – | – | ||
13 |
Ethan Jones
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +3.5% | PB | |
14 |
Ethan Cope
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | ||
15 |
Conner Colston
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | PB | |
16 |
Patrick Vitaniemi
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
17 |
Abram Hagedorn
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | PB | |
18 |
Jake Disalle
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
19 |
Tyler Franklin
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | – | – | ||
20 |
Selby Wilt
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | – | PB | |
21 |
Junbo Chen
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
22 |
Calvin Price
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
23 |
Hunter Hayberger
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | – | – | ||
24 |
Jaden Brookens
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | ||
25 |
Max porter
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | PB | |
26 |
Logan Weisenauer
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | PB | |
27 |
Philip Holst
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | ||
28 |
Luke Kleman
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | ||
29 |
Wade LaMastus
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +1.8% | SB | |
30 |
Ben Dunham
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | – | – | PB | |
31 |
Ian Metter
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
32 |
Seth Stahl
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
33 |
John Majerus
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | PB | |
34 |
Zachary Giesken
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | ||
35 |
Jacob Ziegler
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | PB | |
36 |
Zach Celestino
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
37 |
Jack Trace
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
38 |
Grant Honigford
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | – | – | PB | |
39 |
Sterling Ebel
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | +1.3% | PB | |
40 |
Joe Vasiloff
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | – | ||
41 |
Braedyn Price
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | PB | |
42 |
Bobby Rigali
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
43 |
Robert Sucheck
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
44 |
Nick Keeran
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | – | – | ||
45 |
Jaron Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | – | – | ||
46 |
Matthew Cook
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | PB | |
47 |
Blake Yates
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
48 |
Riley Verb
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | ||
49 |
Sergei Weidner
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | ||
50 |
Tyler Horstman
Findlay Frogs
|
Findlay Frogs | – | – | PB | |
51 |
Jacob Robinson
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
52 |
John Aston
Rocket Swim Club
|
Rocket Swim Club | – | – | ||
53 |
Mase Switzer
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | – | – | PB | |
54 |
Joe Buerk
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
55 |
Johnathon Utrup
Putnam County YMCA
|
Putnam County YMCA | – | – | ||
56 |
Jasper Price
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
– |
Jack Rust
Greater Toledo
|
Greater Toledo | NS | – | – | |
– |
Alex Honigford
Wapakoneta Family YMCA
|
Wapakoneta Family YMCA | NS | – | – | |
– |
Teddy Disalle
Greater Toledo
|
Greater Toledo | NS | – | – | |
– |
Ridge Roshong
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | Imp | |||
---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jager Ninke
Vacationland Swim Club
|
Vacationland Swim Club | 9 | – | PB | |
2 |
Alan Flansburg
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 7 | – | ||
3 |
Andrew Rucker
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 6 | – | PB | |
4 |
Reid Caswell
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 5 | – | PB | |
5 |
Seth Merriman
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 4 | – | ||
6 |
Cameron Petitt
Delaware Riptide YMCA
|
Delaware Riptide YMCA | 3 | – | PB | |
7 |
Jake Cheatwood
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 2 | – | PB | |
8 |
Caden Blamer
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 1 | – | PB | |
9 |
Jonah Semancik
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
10 |
Oliver Hulse
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | – | – | PB | |
11 |
Ewan Fisher
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
12 |
Max Hensley
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | – | – | PB | |
13 |
Max Buff
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
14 |
David Liu
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | ||
15 |
Keegan Freeworth
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | -0.5% | ||
16 |
Kyle Cody
Sylvania Tsunami Swim Club
|
Sylvania Tsunami Swim Club | – | – | PB | |
17 |
Riley Nixon
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | PB | |
18 |
Oliver Lazenby
Greater Toledo
|
Greater Toledo | – | – | PB | |
19 |
Fernando Garcia
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | – | ||
20 |
Eliot Haitonic
Sand Otter Swimming
|
Sand Otter Swimming | – | – | ||
21 |
Caleb Grubbs
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | PB | |
22 |
Mason Heller
Bowling Green Swim Club
|
Bowling Green Swim Club | – | – | ||
– |
Caden Stover
Napoleon Aquatic Club
|
Napoleon Aquatic Club | NS | – | – |
Name | Time | Score | |||
---|---|---|---|---|---|
1 |
Jack Hensley
Lancaster (OH) YMCA Stingrays
|
Lancaster (OH) YMCA Stingrays | 9 | PB | |
2 |
Ben Quisno
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 7 | ||
3 |
TJ Rucker
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 6 | PB | |
4 |
Austin Sorg
Rocket Swim Club
|
Rocket Swim Club | 5 | PB | |
5 |
Colin Kennedy
Upper Arlington Swim Club
|
Upper Arlington Swim Club | 4 | PB | |
6 |
Max Gottschalk
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 3 | ||
7 |
Brayden Mowery
Greater Toledo
|
Greater Toledo | 2 | PB | |
8 |
Fynn Sattig
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | 1 | ||
9 |
Parker Bucko
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | PB | |
10 |
Nathan Barasch
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – | ||
11 |
Reed Gerken
Fort Meigs YMCA
|
Fort Meigs YMCA | – |