1
|
Owen Eisenhofer
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA
|
|
20
|
+3.6%
|
PB
|
2
|
Alex de Vries
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
17
|
-2.8%
|
|
3
|
Benjamin Rawa
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
16
|
–
|
PB
|
4
|
Sam Sperling
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
15
|
+3.4%
|
PB
|
5
|
Ronan Burns
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
14
|
+5.9%
|
PB
|
6
|
Colin Smolders
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
13
|
–
|
|
7
|
Tyler Mantash
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
12
|
-3.0%
|
|
8
|
Kyle Padilla
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
11
|
+1.8%
|
PB
|
9
|
Anthony Casey
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
9
|
–
|
|
10
|
Kyle Burk
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
7
|
+5.1%
|
PB
|
11
|
Vishal Brahma
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA
|
|
6
|
+2.9%
|
PB
|
12
|
William Shui
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
5
|
–
|
|
13
|
Maxx Laganelli
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
4
|
–
|
|
14
|
Stuart Bland
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
3
|
–
|
|
15
|
Adam Wauls
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
2
|
–
|
|
16
|
Ezriah Anderson
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
1
|
–
|
|
17
|
Flynn Roulstone
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
18
|
Asher Smith
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
|
19
|
Jack Riegel
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
20
|
Gareth Liu
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
|
21
|
Alan Zhang
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
22
|
Henry Dennin
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
23
|
Aiden Berkoski
Boyertown YMCA
|
Boyertown YMCA
|
|
–
|
–
|
|
24
|
Zack Andrews
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
25
|
Luke Schatzman
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
|
–
|
–
|
|
26
|
James Braswell
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
–
|
|
27
|
Logan Cooley
Lansdowne YMCA Marlins
|
Lansdowne YMCA Marlins
|
|
–
|
-1.4%
|
|
28
|
Darren Sung
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
PB
|
29
|
Jack Dempsey
Hatboro Horsham Aquatics Association
|
Hatboro Horsham Aquatics Association
|
|
–
|
–
|
|
30
|
Nick Giacometti
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
-1.7%
|
|
31
|
Rithik Brahma
Rocky Run YMCA
|
Rocky Run YMCA
|
|
–
|
–
|
|
32
|
Cristian Matlock
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
+3.0%
|
PB
|
33
|
Thomas Murphy
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
34
|
Ryan McLaughlin
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
35
|
Dallas Baldwin
Reading and Berks County YMCA
|
Reading and Berks County YMCA
|
|
–
|
+10.3%
|
PB
|
35
|
Nhat 'nick' Lam
Hatboro Horsham Aquatics Association
|
Hatboro Horsham Aquatics Association
|
|
–
|
–
|
|
37
|
Ronak Suchindra
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
+1.2%
|
PB
|
38
|
Patrick Hynes
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
–
|
|
39
|
Cade Whitmore
Boyertown YMCA
|
Boyertown YMCA
|
|
–
|
–
|
|
40
|
Parker Li
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
–
|
|
41
|
Bennett McManus
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
42
|
Augustus Gullo
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
-3.8%
|
|
43
|
Nathan Kutufaris
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
44
|
Mathew Liu
Central Bucks Region YMCA
|
Central Bucks Region YMCA
|
|
–
|
–
|
|
45
|
Luke Schafer
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
Pottstown YMCA / TOPS Swimming
|
|
–
|
–
|
|
46
|
Jason Chen
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
|
–
|
–
|
|
47
|
Benjamin Clemens
Phoenixville Branch YMCA
|
Phoenixville Branch YMCA
|
|
–
|
–
|
|
48
|
Miles Largent
West Chester Y Marlins
|
West Chester Y Marlins
|
|
–
|
–
|
|
49
|
Henrik Loughrey
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
50
|
Andrew McManus
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
51
|
Vikesh Patel
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
52
|
Sammy Engle
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
53
|
Alex Osman
BCLY Orcas
|
BCLY Orcas
|
|
–
|
–
|
|
54
|
Evan Szilier
Kennett & Jennersville Y
|
Kennett & Jennersville Y
|
|
–
|
–
|
|
55
|
Xander Morsby
North Penn Aquatic Club
|
North Penn Aquatic Club
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Jonah Wimmer
Ridley Area YMCA
|
Ridley Area YMCA
|
|
–
|
–
|
|
–
|
Alex Sung
Upper Main Line YMCA
|
Upper Main Line YMCA
|
NS
|
–
|
–
|
|