Site logo

AM Moon Last Splash

  • Completed
  • Mar. 24–25, 2018
  • SCY
  • Moon, PA

100 Free Men 10 and Under

Timed Finals SCY
Rank Name Team Time Points Improvement
1 Daniel Sirbu Moon Aqua Club 1:13.80
 
367 -0.2%
2 Brady McKiernan Bethel Park Recreation Swm 1:15.40
 
326 +0.3% PB
3 Wyatt Stetor Peters Township 1:18.62
 
382 +1.6% PB
4 Brady Hull Moon Aqua Club 1:19.78
 
223 -8.7%
5 Callahan Cavlovic Bethel Park Recreation Swm 1:21.22
 
192 -2.1%
6 Ryan Smith Peters Township 1:24.72
 
123 +5.6% PB
7 Andrew Craft Peters Township 1:26.23
 
97
8 Michael Peraza Peters Township 1:26.63
 
204 +5.6% PB
9 Davis Alder North Hills Aquatic 1:26.68
 
203 +9.6% PB
10 Jeffery Zhang Upper St Clair S 1:26.77
 
201 +3.1% PB
11 Benjamin Todd Upper St Clair S 1:28.71
 
59
12 Caden Zhao Upper St Clair S 1:28.93
 
160 +2.9% PB
13 Caden Powell Bethel Park Recreation Swm 1:29.27
 
153
14 Gabriel Pidro M.L.A.C., Inc. 1:29.72
 
45 -1.8%
15 Logan Matthews North Hills Aquatic 1:29.86
 
143 +7.9% PB
16 Mason Shaw Bethel Park Recreation Swm 1:30.91
 
125 -2.6%
17 Caden Stahl Baldwin Whitehall Aquatics 1:31.86
 
21 PB
18 Ethan Hankinson Moon Aqua Club 1:35.63
 
54
19 Lucas Fowler Bethel Park Recreation Swm 1:36.85
 
2 +6.4% PB
20 Venkata Sohan Udumula South Fayette Aqua Club 1:36.89
 
2 +27.7% PB
21 Alexander Mihalovich Peters Township 1:37.75
 
30 +2.0% PB
22 Christoher Hazel M.L.A.C., Inc. 1:38.41
 
23 -1.5%
23 Benjamin Trpcic North Hills Aquatic 1:38.76
 
20 -11.8%
24 Ishaan Chahande South Fayette Aqua Club 1:39.93
 
10 -4.2%
25 Connor Dusch Baldwin Whitehall Aquatics 1:40.20
 
2
26 Anton Skorskiy M.L.A.C., Inc. 1:40.24
 
8 -2.8%
27 Jack Whiteford Upper St Clair S 1:40.50
 
6
28 Garrett Lang Bethel Park Recreation Swm 1:41.32
 
2 +2.1% PB
29 Bryan Deep Upper St Clair S 1:42.86
 
2
30 Jakob Budzik West Allegheny Aqua Club 1:42.89
 
2 +15.6% PB
31 Andrey Verbytskyy Moon Aqua Club 1:42.94
 
2
32 Sebastian Jayakumar Bethel Park Recreation Swm 1:43.32
 
2 +0.5% PB
33 Brayden Mann Upper St Clair S 1:43.65
 
2 +9.8% PB
34 Kevin Wang South Fayette Aqua Club 1:47.28
 
2 +4.9% PB
35 Charles Werts Bethel Park Recreation Swm 1:47.89
 
2 +6.5% PB
36 Anthony Kernan Moon Aqua Club 1:48.57
 
2
37 Lincoln Werts Bethel Park Recreation Swm 1:55.66
 
2 +5.9% PB
38 Leo Yu Tidal Wave Swim Team (PA) 1:58.27
 
2 -4.8%
39 Wyatt Kilbourn West Allegheny Aqua Club 2:09.55
 
2 +12.8% PB
Ari Gurchak North Hills Aquatic NS